Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Maieru
Scoala:Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Croitor CristinaI AEBindea Rodovica
Vranau MariaI AEBindea Rodovica
CANDALE VALENTINA MARIAI BEPIRLEA LUCRETIA
DUNCA ARIANA LARISAI BEPIRLEA LUCRETIA
SCRIPET IONUTI BEPIRLEA LUCRETIA
URECHE DIANAI BEPIRLEA LUCRETIA
Balota MariaII CECraciun Ancuta
Buia MihaelaII CECraciun Ancuta
Flamand EmanuelII CECraciun Ancuta
Folfa CristinaII CECraciun Ancuta
Hadarau LuciaII CECraciun Ancuta
Hoza AlinaII CECraciun Ancuta
Hoza IoanaII CECraciun Ancuta
Luchi AdrianII CECraciun Ancuta
Muresan IoanaII CECraciun Ancuta
Partene NataliaII CECraciun Ancuta
Pop AndreiII CECraciun Ancuta
Pui DanielII CECraciun Ancuta
Rebrisorean DanielII CECraciun Ancuta
Ursa LauraII CECraciun Ancuta
Vranau IzabelaII CECraciun Ancuta
Avram DorelIII aEBerende Elena
Dumitru SilviaIII aEBerende Elena
Muresan DeliaIII aEBerende Elena
Sador LucianIII aEBerende Elena
Hoza AugustinaIII aIII-aEBerende Elena
REBRISOREAN DENISAIV AELORINTIU ANA-MARIA
SILAS ELIZAIV AELORINTIU ANA-MARIA
Cobzas Petruta Emilia Pregatitoare BEBurnar Maria
Deac Simona Andreea Pregatitoare BEBurnar Maria
Galusca Denis Florin Pregatitoare BEBurnar Maria
Lazaroe Onisim Claudiu Pregatitoare BEBurnar Maria
Berende IoneliaPregatitoare CEBIRTA LILIANA STEFANIA
Bors AdelinaPregatitoare CEBIRTA LILIANA STEFANIA
Buia MariaPregatitoare CEBIRTA LILIANA STEFANIA
Cretiu RebecaPregatitoare CEBIRTA LILIANA STEFANIA
Croitor AlexandruPregatitoare CEBIRTA LILIANA STEFANIA
Flamand PaulPregatitoare CEBIRTA LILIANA STEFANIA
Lorintiu IonutPregatitoare CEBIRTA LILIANA STEFANIA
Muresan AdelinaPregatitoare CEBIRTA LILIANA STEFANIA
Ometita TimeiaPregatitoare CEBIRTA LILIANA STEFANIA
Pui PatriciaPregatitoare CEBIRTA LILIANA STEFANIA
Rebrisorean CornelPregatitoare CEBIRTA LILIANA STEFANIA
Sidor MariaPregatitoare CEBIRTA LILIANA STEFANIA
Ometita RubenII CICraciun Ancuta
Pop Denisa CristinaII CICraciun Ancuta
Hodoroga SoniaIII aIBerende Elena
Hadarau AlexPregatitoare CIBIRTA LILIANA STEFANIA
Purlea MirunaPregatitoare CIBIRTA LILIANA STEFANIA
Ureche FlorinPregatitoare CIBIRTA LILIANA STEFANIA
Deac SergioI AIIBindea Rodovica
CANDALE ANDREEA MARIAI BIIPIRLEA LUCRETIA
DUMITRU FLORINI BIIPIRLEA LUCRETIA
Rebrisorean Ionut Andrei Pregatitoare BIIBurnar Maria
Rauca NataliaPregatitoare CIIBIRTA LILIANA STEFANIA
ANDRONESI MARIAI BIIPIRLEA LUCRETIA
HARJOABA MALINA MARIAI BIIPIRLEA LUCRETIA
Folfa IliscaII CIICraciun Ancuta
Mogin IonutIII aIIBerende Elena
HODOROGA ANA-MARIAIV AIILORINTIU ANA-MARIA
MOTOFELEA AURAIV AIILORINTIU ANA-MARIA
Avram Larisa Violeta Pregatitoare BIIBurnar Maria
Croitor BiancaIII aIIIBerende Elena
Cimuca DanielPregatitoare CIIIBIRTA LILIANA STEFANIA
Hordoan Darius Ionut Pregatitoare BIIIBurnar Maria
MURESAN IONELA LUCIAI BIIIPIRLEA LUCRETIA
BONTAS EVA MARIAI BMPIRLEA LUCRETIA
ROMAN ALICEI BMPIRLEA LUCRETIA
Magurean SoniaII CMCraciun Ancuta
Rebrisorean VasilicaII CMCraciun Ancuta
Sidor CalinII CMCraciun Ancuta
Hoza VasilicaIII MBerende Elena
Sabo IasminaIII aMBerende Elena
VASILCA FLORINIV AMLORINTIU ANA-MARIA
Moisil Viorel Dorut Pregatitoare BMBurnar Maria

Inapoi la centrele de concurs