Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Maieru
Scoala:Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CANDALE ANDREEAII BEPIRLEA LUCRETIA
HARJOABA MALINAII BEPIRLEA LUCRETIA
URECHE DIANAII BEPIRLEA LUCRETIA
Berendea GabrielII CEHadarau Dorina
Berendea IonutII CEHadarau Dorina
Bungardean MarioII CEHadarau Dorina
Ometita VioletaII CEHadarau Dorina
Buia MihaelaIII CECRACIUN ANCUTA MARIA
Flamand EmanuelIII CECRACIUN ANCUTA MARIA
Folfa CristinaIII CECRACIUN ANCUTA MARIA
Hadarau LuciaIII CECRACIUN ANCUTA MARIA
Hoza Alina MariaIII CECRACIUN ANCUTA MARIA
Hoza IoanaIII CECRACIUN ANCUTA MARIA
Luchi AdrianIII CECRACIUN ANCUTA MARIA
Partene NataliaIII CECRACIUN ANCUTA MARIA
Pui DanielIII CECRACIUN ANCUTA MARIA
Rebrisorean DanielIII CECRACIUN ANCUTA MARIA
Ursa LauraIII CECRACIUN ANCUTA MARIA
Dumitru SilviaIV BEBerende Elena
Hodoroga SoniaIV BEBerende Elena
Hoza TinutaIV BEBerende Elena
Muresan DeliaIV BEBerende Elena
Sador LucianIV BEBerende Elena
BURNAR CRISTIANPregatitoare BELORINTIU ANA-MARIA
CIONCAN GABRIELAPregatitoare BELORINTIU ANA-MARIA
NEAMTIU EDUARDPregatitoare BELORINTIU ANA-MARIA
TOFANA DARIUSPregatitoare BELORINTIU ANA-MARIA
Bob DianaPregatitoare CEBuia Elisabeta
Carceie AlexandraPregatitoare CEBuia Elisabeta
Mihaila DavidPregatitoare CEBuia Elisabeta
Negruseri DariusPregatitoare CEBuia Elisabeta
Ureche CristianPregatitoare CEBuia Elisabeta
Balota MariaIII CICRACIUN ANCUTA MARIA
Folfa IliscaIII CICRACIUN ANCUTA MARIA
Miresan IoanaIII CICRACIUN ANCUTA MARIA
Croitor BiancaIV BIBerende Elena
URSA DANIELAII BIIPIRLEA LUCRETIA
Sabo IasminaIV BIIBerende Elena
Tiron RaulIV BIIBerende Elena
Muresan AdelinaI CMBIRTA LILIANA STEFANIA
Candale DanielII CMHadarau Dorina
Ometita AbnerII CMHadarau Dorina
Pop CristinaIII CMCRACIUN ANCUTA MARIA
Avram DorelIV BMBerende Elena
Butaci RobertIV BMBerende Elena
Hoza VasilicaIV BMBerende Elena
Ureche DianaIV BMBerende Elena
Candale EsteraPregatitoare CMBuia Elisabeta
Cretiu MiriamPregatitoare CMBuia Elisabeta

Inapoi la centrele de concurs