Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Brasov
Localitate:Brasov
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr 19
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ASPOSTOAIE RAOUL II AEFAZAKAS DANA
RAUCA IOANAII AEFAZAKAS DANA
TIBIREAN DELIA IOANAII AEFAZAKAS DANA
TOMI CEZAR ANDREI II AEFAZAKAS DANA
CHIRILA DAVIDIII CEDRAGOS CRISTINA
DUMITRACHE MARIAIII CEDRAGOS CRISTINA
BUTNARU BIANCAPregatitoare AECATOIU GABRIELA
CAZACU DRAGOSPregatitoare AECATOIU GABRIELA
CIOLAN ILINCAPregatitoare AECATOIU GABRIELA
CRISTEA ANTONIAPregatitoare AECATOIU GABRIELA
DRAGUT ANTONIAPregatitoare AECATOIU GABRIELA
GAVRUS ROBERTPregatitoare AECATOIU GABRIELA
GHIRCOIAS DANPregatitoare AECATOIU GABRIELA
MURARIU STEFANIAPregatitoare AECATOIU GABRIELA
NAN ANAPregatitoare AECATOIU GABRIELA
NAN MATEIPregatitoare AECATOIU GABRIELA
NECULA ILINCAPregatitoare AECATOIU GABRIELA
ROSCA MATEIPregatitoare AECATOIU GABRIELA
SUCIU MARKPregatitoare AECATOIU GABRIELA
TUDORACHE ALEXANDRAPregatitoare AECATOIU GABRIELA
TUFA PATRICIAPregatitoare AECATOIU GABRIELA
BADEA MARINAPregatitoare BESTANGACIU OANA
BALAN VLADPregatitoare BESTANGACIU OANA
CALAICAN ANTONPregatitoare BESTANGACIU OANA
CRISTOLOVEAN VLADPregatitoare BESTANGACIU OANA
NICOLAE SARAPregatitoare BESTANGACIU OANA
ROSCA ANDREIPregatitoare BESTANGACIU OANA
SUCIU REBECAPregatitoare BESTANGACIU OANA
BARNA ANAPregatitoare CEVOICULESCU RALUCA
CLINCIU RAIDAPregatitoare CEVOICULESCU RALUCA
DAMOC DAVIDPregatitoare CEVOICULESCU RALUCA
DUMITRU BRIANAPregatitoare CEVOICULESCU RALUCA
ION ANA VALENTINAPregatitoare CEVOICULESCU RALUCA
IFRIM NATALIAPregatitoare DEOANA MARCELA
TULBURE CALINPregatitoare DEOANA MARCELA
GRIGORE TUDORII CINICU NICOLETA
MAFTEI ANDREIIII CIDRAGOS CRISTINA
VOINA VLADIV AIANTONESCU OANA
VOINA VLADIV AIANTONESCU OANA
MARMUREANU RAZVANIII CIIDRAGOS CRISTINA
TIBIREAN PETRUIV CIIGUGUIAN CLAUDIA
TIBIREAN PETRUIV CIIGUGUIAN CLAUDIA
DRUGAN RAULPregatitoare AIICATOIU GABRIELA
MARCHIS PAVELPregatitoare AIICATOIU GABRIELA
BRADESCU KARINAPregatitoare CIIVOICULESCU RALUCA
EZARU ANDRAPregatitoare CIIVOICULESCU RALUCA
PARASCHIV ALEXANDRAPregatitoare CIIVOICULESCU RALUCA
APETROAIE TEODORAIII AIIHAGIU LIVIA
BACAOANU ROXANAIV AIIANTONESCU OANA
BACAOANU ROXANAIV AIIANTONESCU OANA
GIRLEANU DENIS MIHAIII AIIFAZAKAS DANA
LAKATOS IOANAII CIINICU NICOLETA
RADU ALEXANDRUII CIINICU NICOLETA
BRONESCU ALISSIAIII CIIDRAGOS CRISTINA
TUFA DENISAIII CIIDRAGOS CRISTINA
MOISA CASIANIV AIIANTONESCU OANA
MOISA CASIANIV AIIANTONESCU OANA
VIRLAN BOGDANIV CIIGUGUIAN CLAUDIA
VIRLAN BOGDANIV CIIGUGUIAN CLAUDIA
CIORAN ALIDAPregatitoare BIISTANGACIU OANA
GAVRILAS ALESIAPregatitoare BIISTANGACIU OANA
TAMPA TEODORAPregatitoare CIIVOICULESCU RALUCA
ZAHARIA DAVIDPregatitoare CIIVOICULESCU RALUCA
CALES EMMA Pregatitoare DIIOANA MARCELA
GANEA RADUPregatitoare DIIOANA MARCELA
TARAS DIANAPregatitoare DIIOANA MARCELA
VLASCEANU MATEIPregatitoare DIIOANA MARCELA
SURDEANU ANTONIAPregatitoare AIIICATOIU GABRIELA
BOJESCU MIHNEAPregatitoare AIIICATOIU GABRIELA
PISTEA TEODORPregatitoare BIIISTANGACIU OANA
MOIAN-DUSA RARESIV AIIIANTONESCU OANA
MOIAN-DUSA RARESIV AIIIANTONESCU OANA
FRATES TEODORPregatitoare AIIICATOIU GABRIELA
TOMECI STEFANIII DIIICRISTEA PETRONELA
VLASCEANU MIHNEAPregatitoare DIIIOANA MARCELA
BODNAR ALEXANDRAII CMNICU NICOLETA
NICULESCU BOGDANII CMNICU NICOLETA
OLARIU RAULII CMNICU NICOLETA
RAVAR RARESII CMNICU NICOLETA
STROE RADUIII CMDRAGOS CRISTINA
MICUT SARAPregatitoare AMCATOIU GABRIELA
BULEU ALEXAPregatitoare BMSTANGACIU OANA
GHEBAC ANDREIPregatitoare BMSTANGACIU OANA
SAVA OLGA Pregatitoare BMSTANGACIU OANA
TANASE STEFANPregatitoare BMSTANGACIU OANA
APOSTOL IULIAPregatitoare CMVOICULESCU RALUCA
BURLACU ELISSAPregatitoare CMVOICULESCU RALUCA
ILIE ROXANAPregatitoare CMVOICULESCU RALUCA
VADUVA MEDEEAPregatitoare DMOANA MARCELA

Inapoi la centrele de concurs