Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Roman
Scoala:Scoala Alexandru Ioan Cuza
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
FARCAS DAVIDI A100IAMANDEI NICOLETA
LEFTER ANAI A100IAMANDEI NICOLETA
TONILA DENISAI A95IAMANDEI NICOLETA
ANASTASOAEI LORINI A90IAMANDEI NICOLETA
LUCA STEFANI A80IAMANDEI NICOLETA
Baciu Erik AdrianII B100Gurgu Maria Laura
Bubbico Giulia VioletaII B100Gurgu Maria Laura
Chele Cosmin StefanII B100Gurgu Maria Laura
Oita Matei NikolasII B95Gurgu Maria Laura
Sau Ecaterina AlessiaII B95Gurgu Maria Laura
Ungureanu Sofia ValeriaII B90Gurgu Maria Laura
Ungureanu Stefania ElizaII B90Gurgu Maria Laura
Antaluca Anda MariaII B80Gurgu Maria Laura
Haisan Andreea IoanaII B80Gurgu Maria Laura
Petrosanu Mario VasileII B80Gurgu Maria Laura
Popa Daria StefaniaII B80Gurgu Maria Laura
Martinas Mihai AndreiII B65Gurgu Maria Laura
Lebada Stefan AndreiII B60Gurgu Maria Laura
Amariutei Elisa MariaII BParticipantGurgu Maria Laura
Balasca Eduard GabrielII C100Capra-Ivascu Maria-Anca
Cazacu AndreiII C100Capra-Ivascu Maria-Anca
Onisor KarinaII C100Capra-Ivascu Maria-Anca
Grapina Tudor MugurelII C95Capra-Ivascu Maria-Anca
Mirza MariaII C95Capra-Ivascu Maria-Anca
Matei RazvanII C90Capra-Ivascu Maria-Anca
Brosteanu Ioan AdrianII C85Capra-Ivascu Maria-Anca
Mihalceanu StefanII C75Capra-Ivascu Maria-Anca
Balan Sara SofiaII C70Capra-Ivascu Maria-Anca
Mihalceanu Claudiu GeorgeII C70Capra-Ivascu Maria-Anca
PASCAL ANDREIIII A100DUMITREASA VERONICA
Bodron Simeon PetruIII A96DUMITREASA VERONICA
TOCU IUSTIN ANDREIIII A94DUMITREASA VERONICA
BEJAN GEORGIANA OLIVIAIII A90DUMITREASA VERONICA
Corbu Bianka MariaIII A90DUMITREASA VERONICA
Danila Denisa MariaIII A90DUMITREASA VERONICA
EVA DANIELIII A75DUMITREASA VERONICA
PAL ANTONIA DENISAIII A75DUMITREASA VERONICA
PRICOPE NICOLASIII A75DUMITREASA VERONICA
TANASA ALEXANDRAIII A75DUMITREASA VERONICA
Cadar StefanIII A65DUMITREASA VERONICA
DIACONESCU VALENTIN III A65DUMITREASA VERONICA
PALADE ADELIN CONSTANTINIII A60DUMITREASA VERONICA
NICA ALEXANDRUIV A100TARALUNGA DOINA
OPREA CARINAIV A100TARALUNGA DOINA
CRETU SEBASTIANIV A99TARALUNGA DOINA
HUTANU PAULIV A97TARALUNGA DOINA
CAZACU MAYAIV A90TARALUNGA DOINA
BALAITA MATEIIV A85TARALUNGA DOINA
HOLBAN CALINIV A80TARALUNGA DOINA
BALAITA ANDREIIV B100PAULET IRINA MARIA
BITU COSMINIV B100PAULET IRINA MARIA
FERARU MIHNEAIV B100PAULET IRINA MARIA
ROGOJINARU CALINIV B83PAULET IRINA MARIA
FOLTEA ALEXANDRUIV B81PAULET IRINA MARIA
ANTICI IANYSIV C100MORARU MIHAELA
LEAHU RAZVANIV C100MORARU MIHAELA
PITIRICI RARESIV C90MORARU MIHAELA
BROASCA ELISAIV C85MORARU MIHAELA
TALMACIU AMALIAIV C80MORARU MIHAELA

Inapoi la centrele de concurs