Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Sfanta Vineri
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
GHITA LUCA ALEXANDRUI A100MUNTEANU VALENTINA
DUMITRU GIULIA MARIAI A99MUNTEANU VALENTINA
OPRICA LUCAS IONUTI A98MUNTEANU VALENTINA
TANASE ALEXANDRU GABRIELI A97MUNTEANU VALENTINA
ION VLAD MARIUSI A96MUNTEANU VALENTINA
COMAN ANA FLORINAI A95MUNTEANU VALENTINA
STEFAN RARESI A95MUNTEANU VALENTINA
VOICA MARIA TEODORAI A93MUNTEANU VALENTINA
BAICOIANU BOGDANI A92MUNTEANU VALENTINA
DELIU RARES MIHAII A92MUNTEANU VALENTINA
MANOLACHE RARES MATEII A92MUNTEANU VALENTINA
ILIESCU ANDREI CLAUDIUI A91MUNTEANU VALENTINA
TOADER REBECAI A91MUNTEANU VALENTINA
BERCEANU ANDREI STEFANI A90MUNTEANU VALENTINA
STOICA ALEXANDRUI A89MUNTEANU VALENTINA
PREDA DARIA MARIAI A81MUNTEANU VALENTINA
BORSA TEODORAI A76MUNTEANU VALENTINA
JIANU CRISTIAN NICOLAEI A72MUNTEANU VALENTINA
DRAGAN CRISTIANI A66MUNTEANU VALENTINA
PADURARU BOGDANI A65MUNTEANU VALENTINA
DUTA CARLA MARIAI A63MUNTEANU VALENTINA
CHIVU DAVIDI A62MUNTEANU VALENTINA
MUSCALU RARESI AParticipantMUNTEANU VALENTINA
DAMIAN MARIA ILEANAI AParticipantMUNTEANU VALENTINA
PUSCASU SEBASTIANI AParticipantMUNTEANU VALENTINA
PETRESCU ROBERTA MARINAI AParticipantMUNTEANU VALENTINA
STOICA CRISTINA ELENAI AParticipantMUNTEANU VALENTINA
MANASIERU CASIANI AParticipantMUNTEANU VALENTINA
STOICESCU RARESI AParticipantMUNTEANU VALENTINA
DOBRE ANDREEA BEATRICEI AParticipantMUNTEANU VALENTINA
PARASCHIV ANDREI FABIANI AParticipantMUNTEANU VALENTINA
CATANESCU KARINAI AParticipantMUNTEANU VALENTINA
ISPAS MARIA-PATRICIAII A100BELDICA AURICA
JARNEA JUSTIN-STEFANII A100BELDICA AURICA
TUDORACHE EDUARD-STEFANII A100BELDICA AURICA
ZAMFIR DAVID-ANDREIII A100BELDICA AURICA
DINU DARIA-MARIAII A97BELDICA AURICA
PREDA MARA-CATALINAII A97BELDICA AURICA
DRAGULIN ANDREI-TUDORII A95BELDICA AURICA
CRISTEA STEFANIA-MARIAII A90BELDICA AURICA
DIMA BIANCA-MARIAII A90BELDICA AURICA
IACOB MARIA-ALEXANDRAII A90BELDICA AURICA
ILIE STEFANIAII A90BELDICA AURICA
MILEA ALEXANDRU-MIHAIII A90BELDICA AURICA
OPREA ANDRADA-IZABELAII A90BELDICA AURICA
STAN DORA-GEORGIANAII A90BELDICA AURICA
CONDILA STEFAN-SORINII A85BELDICA AURICA
CONSTANTIN LUCA-ANDREIII A84BELDICA AURICA
AVRAM MIHAI-EMILIANII A80BELDICA AURICA
DOBRIN ANASTASIAII A77BELDICA AURICA
MIREA RADU-STEFANII A77BELDICA AURICA
TATU ELENA-DARIAII A77BELDICA AURICA
RADU MARA-IOANAII A75BELDICA AURICA
STAN OCTAVIANII A75BELDICA AURICA
DINU ALEXANDRUII A70BELDICA AURICA
DOBRE ALEXIA-MARIAII A70BELDICA AURICA
ZAHARIA NICOLAS-ALINII A67BELDICA AURICA
DOBRE IUSTINII A65BELDICA AURICA
RADU ANISIA-TEODORAII A60BELDICA AURICA
PETCU ANREEASTEFANIAII AParticipantBELDICA AURICA
SOIMAREANU LARISA-IOANAII AParticipantBELDICA AURICA
STUPARU MATEI-ALEXANDRUII AParticipantBELDICA AURICA
DRAGON MELINA-ALEXANDRAII AParticipantBELDICA AURICA
GODEANU LUCA-DAMIANII AParticipantBELDICA AURICA
TOCAN MIHAELA-STEFANIAII AParticipantBELDICA AURICA
CARAGICA ERICAII B100ILIESCU SIMONA
DUMITRESCU ILINCAII B95ILIESCU SIMONA
IONITA BIANCAII B95ILIESCU SIMONA
MARIN IOANA VIORICAII B95ILIESCU SIMONA
MIHAI MATEIII B95ILIESCU SIMONA
TARAGRADEANU IRISII B95ILIESCU SIMONA
DIACONU CLARAII B85ILIESCU SIMONA
POPA CATALINII B85ILIESCU SIMONA
TARIDA ALESSIAII B80ILIESCU SIMONA
NICULA DARIUSII B77.5ILIESCU SIMONA
RADU SARAII B77.5ILIESCU SIMONA
DAN ANDREEAII B75ILIESCU SIMONA
GHEORGHE DARIAII B75ILIESCU SIMONA
MARIN IOANA CHRISTIANAII B75ILIESCU SIMONA
OBLU ALEXANDRUII B70ILIESCU SIMONA
DAN DAVIDII B65ILIESCU SIMONA
DINU ALEXANDRUII B65ILIESCU SIMONA
PARIS DARIUSII B65ILIESCU SIMONA
OPREA TEODORAII B60ILIESCU SIMONA
CONSTANTINESCU TEODORII BParticipantILIESCU SIMONA
CAZAN LORENAII BParticipantILIESCU SIMONA
LUNGU ALEXANDRAII BParticipantILIESCU SIMONA
NICOLAE SEBASTIANII BParticipantILIESCU SIMONA
BUCUR ANNEII BParticipantILIESCU SIMONA
CIMPEANU VLADII BParticipantILIESCU SIMONA
STANESCU STEFANII BParticipantILIESCU SIMONA
BRASLASU RARESII BParticipantILIESCU SIMONA
MINCULESCU DAVIDII BParticipantILIESCU SIMONA
STEFAN ANDIII BParticipantILIESCU SIMONA
DANESCU LARAII BParticipantILIESCU SIMONA
PREDA ANDREIII BParticipantILIESCU SIMONA
STOICESCU TEODORII BParticipantILIESCU SIMONA
DRAGU ANDREIII BParticipantILIESCU SIMONA
MIU ANDREIII BParticipantILIESCU SIMONA
BORCAN ANAII BParticipantILIESCU SIMONA
DRAGOMIR ANAII BParticipantILIESCU SIMONA
MARIN STEFANII BParticipantILIESCU SIMONA
Aldescu Mara - TheodoraIII A100Samson Iulia
Bolocan Vlad - CristianIII A100Samson Iulia
Duca Ana-MariaIII A100Samson Iulia
Nicolae DavidIII A100Samson Iulia
Radulescu AnastasiaIII A100Samson Iulia
Stan TudorIII A100Samson Iulia
Dima LorentiaIII A98Samson Iulia
Serban RazvanIII A98Samson Iulia
Cirstocea BogdanIII A90Samson Iulia
Namolovan AlexiaIII A90Samson Iulia
Dragomir ArianaIII A85Samson Iulia
Ionescu Irina - MariaIII A85Samson Iulia
Popescu Maria - AlexiaIII A85Samson Iulia
Vlad Noemi - StefaniaIII A85Samson Iulia
Raducanu Maria - TheodoraIII A80Samson Iulia
Antonescu Iulia - MariaIII A74Samson Iulia
Gal - Curelea LucianIII A73Samson Iulia
Constantin Maria CatincaIII A70Samson Iulia
Sencu David - MihaiIII A66Samson Iulia
Vasile Ines - MariaIII A65Samson Iulia
Pana Anca - MirunaIII A62Samson Iulia
Burtea MaraIII A61Samson Iulia
Ciobanas DragosIII AParticipantSamson Iulia
Iordache Andrei -LucasIII AParticipantSamson Iulia
Florea - Apetrei PatrickIII AParticipantSamson Iulia
Cristea BiancaIII AParticipantSamson Iulia
Tureschi MateiIII AParticipantSamson Iulia
Teodorescu Maria - ElizaIII AParticipantSamson Iulia
Nedelcu AndyIII AParticipantSamson Iulia
Chifane IoanaIII AParticipantSamson Iulia
Paun DarianaIII AParticipantSamson Iulia

Inapoi la centrele de concurs