Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Baia Mare
Scoala:GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BARCAN ANAMARIAI A100BIRLE DELIA MANUELA
COVACI DAVIDI A100BIRLE DELIA MANUELA
COZMAI A100BIRLE DELIA MANUELA
CUDALBU SIMONAI A100BIRLE DELIA MANUELA
ENCULESCU BOGDANI A100BIRLE DELIA MANUELA
GRETIES ANTONIOI A100BIRLE DELIA MANUELA
HASMASAN ALEXANDRAI A100BIRLE DELIA MANUELA
MIHALI ANDREII A100BIRLE DELIA MANUELA
SELEGEAN DIANAI A100BIRLE DELIA MANUELA
SILAGHI BRIANAI A100BIRLE DELIA MANUELA
TRIFOI ELISAI A100BIRLE DELIA MANUELA
ANANIA ARIANAI A98BIRLE DELIA MANUELA
PASCA IASMINAI A98BIRLE DELIA MANUELA
SUCIU CASIANI A98BIRLE DELIA MANUELA
BUD DAVIDI A97BIRLE DELIA MANUELA
NEGREA MAIAI A97BIRLE DELIA MANUELA
VLASAN ALEXI A96BIRLE DELIA MANUELA
POP DAVIDI A95BIRLE DELIA MANUELA
FRASIN ALINI A90BIRLE DELIA MANUELA
OROS STEFANI A90BIRLE DELIA MANUELA
POPAN CATALINI A90BIRLE DELIA MANUELA
PASCA MARIAI A89BIRLE DELIA MANUELA
SEREGI GRUIAI A89BIRLE DELIA MANUELA
POP DARIUSI A80BIRLE DELIA MANUELA
BREBAN CALINI A75BIRLE DELIA MANUELA
vezentan danielI C100pop irma
zubascu ionutI C100pop irma
cordos mateiI C99pop irma
cristian ianisI C98pop irma
romisher matthiasI C98pop irma
berindan stefaniaI C97pop irma
ghila dariaI C96pop irma
costeniuc danielI C95pop irma
dehenes alessiaI C92pop irma
sabou danielI C87pop irma
blezu emaI C85pop irma
haiduc alexandruI C84pop irma
ciurumelia paulI C83pop irma
breban razvanI C70pop irma
roman andreasI C70pop irma
BARCUTEANU CARINAIII A100Mihnea Maria
DOIA RAZVANIII A100Mihnea Maria
FARKAS KARINAIII A100Mihnea Maria
FEIDI MANUELAIII A100Mihnea Maria
GHETE ANDREIIII A100Mihnea Maria
HASMASAN CORINAIII A100Mihnea Maria
PETRAR DARIAIII A100Mihnea Maria
POP SERBANIII A100Mihnea Maria
RADU ANDREIIII A100Mihnea Maria
RAUS STEFANIAIII A100Mihnea Maria
URSA ADRIANIII A100Mihnea Maria
BOZANTAN BRIANUIII A98Mihnea Maria
CSATLOS LUCASIII A98Mihnea Maria
KISS BOGDANIII A98Mihnea Maria
MAGDAS MARIAIII A98Mihnea Maria
PAULIUC MATEEAIII A98Mihnea Maria
SABOU ANDREIIII A97Mihnea Maria
Ardelean TudorIII A95Mihnea Maria
CHINDRIS ANTONIOIII A95Mihnea Maria
ROSIAN RALUCAIII A95Mihnea Maria
CATRICICAU LUCAIII A94Mihnea Maria
TIMAR BOGDANIII A94Mihnea Maria
CALAUZ BOGDANIII A92Mihnea Maria
GOLOMAN ALEXANDRUIII A90Mihnea Maria
MARIAN TUDORIII A90Mihnea Maria
SABOU ALEXIII A90Mihnea Maria
SARCA BIANCAIII A90Mihnea Maria
TRIFF LAVINIAIII A90Mihnea Maria
CUPSE ALEXANDRUIII A85Mihnea Maria
KELNER ALESIAIII A85Mihnea Maria
ROGOJAN RARESIII A85Mihnea Maria
BARLEA BOGDANIII A60Mihnea Maria
MEZEI GEORGIANAIV B87ENCULESCU DELIA
OROSZ ANDREIIV B78ENCULESCU DELIA
COCIOTA RAZVANIV B72ENCULESCU DELIA
MOLNAR EDUARDIV B63ENCULESCU DELIA
Barbos Darius AlbertoIV C95Feidi Florian
Lupse Teodora - MariaIV c90Feidi Florian
Damb Maria- DanielaIV c83Feidi Florian
Petrean AmaliaIV c83Feidi Florian
Ardelean Ionut -MihaiIV c78Feidi Florian
Chende Alesia -RoxanaIV c68Feidi Florian
Ienei PatrickIV c68Feidi Florian
Homorodan Daria- MelisaIV c65Feidi Florian

Inapoi la centrele de concurs