Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Baia Mare
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR
Nume elevClasaCadru didactic
ANANIA ARIANAII ABIRLE DELIA MANUELA
BARCAN ANAMARIAII ABIRLE DELIA MANUELA
COVACI DAVIDII ABIRLE DELIA MANUELA
COZMA ANTONIAII ABIRLE DELIA MANUELA
CUDALBU SIMONAII ABIRLE DELIA MANUELA
MIHALI ANDREIII ABIRLE DELIA MANUELA
PASCA IASMINAII ABIRLE DELIA MANUELA
Cosma Ana-MariaII BCosma Dana
Cosma Ana-MariaII BCosma Dana
Roman AryannaII BCosma Dana
Tinc RominaII BCosma Dana
breban razvanII Cpop irma
cordos mateiII Cpop irma
roman andreasII Cpop irma
vezentan danielII Cpop irma
ANDOR STEFANIAIII DBUDA VOICHITA
Chiforiuc LukasIII DBUDA VOICHITA
Goloman AlexIV AMihnea Maria
Hasmasan CorinaIV AMihnea Maria
Pop SerbanIV AMihnea Maria
Radu Andrei IV AMihnea Maria
Raus StefaniaIV AMihnea Maria
Ursa AdrianIV AMihnea Maria
Avram LuisaIV BMuresan Elena
Babas GiuliaIV BMuresan Elena
Balaj DariaIV BMuresan Elena
Bumb MariaIV BMuresan Elena
Chis IoanaIV BMuresan Elena
Husti EduardIV BMuresan Elena
Irimus AlexandraIV BMuresan Elena
Mosu DariusIV BMuresan Elena
Pop AndreeaIV BMuresan Elena
Pop DariaIV BMuresan Elena
Popan AndradaIV BMuresan Elena
Verzes DarioIV BMuresan Elena
ACHIM RADUPregatitoare AOSAN CARLOTA
BABAS TUDORPregatitoare AOSAN CARLOTA
BARBOS ALEXIAPregatitoare AOSAN CARLOTA
CHIOREAN TUDORPregatitoare AOSAN CARLOTA
CHIRA BOGDANPregatitoare AOSAN CARLOTA
HODIS MARIAPregatitoare AOSAN CARLOTA
PRECUT SARAHPregatitoare AOSAN CARLOTA
SANDOR PATRICKPregatitoare AOSAN CARLOTA
SIGHIARTAU ALEXPregatitoare AOSAN CARLOTA
BALAJ PAULPregatitoare BENCULESCU DELIA
CACAU ROBERTAPregatitoare BENCULESCU DELIA
CIOLTE PAULPregatitoare BENCULESCU DELIA
GHERGHEL DARIUSPregatitoare BENCULESCU DELIA
GRAB ALESSIAPregatitoare BENCULESCU DELIA
HOTE ANTONIAPregatitoare BENCULESCU DELIA
HOTEA NATALIAPregatitoare BENCULESCU DELIA
RUSU LORIANAPregatitoare BENCULESCU DELIA
SABAU EMAPregatitoare BENCULESCU DELIA
SAMOILA IANNISPregatitoare BENCULESCU DELIA
SZOLLOSI RARESPregatitoare BENCULESCU DELIA
TOC8ILA LUCAPregatitoare BENCULESCU DELIA
VIRAG ANDREIPregatitoare BENCULESCU DELIA
Barbos MiriamPregatitoare CFeidi Florian
Cirtiu MateiPregatitoare CFeidi Florian
Cupse AlexandraPregatitoare CFeidi Florian
Done AlexiaPregatitoare CFeidi Florian
Fat KarlaPregatitoare CFeidi Florian
Indrecan DavidPregatitoare CFeidi Florian
Lucacel GeorgePregatitoare CFeidi Florian
Nagy Noemi BlankaPregatitoare CFeidi Florian
Paul Matei DavidPregatitoare CFeidi Florian
Petrut Sofia RaisaPregatitoare CFeidi Florian
Pitura MateiPregatitoare CFeidi Florian
Pop Alexandru RaresPregatitoare CFeidi Florian
Sarkozi DavidPregatitoare CFeidi Florian
Triff Dan CristianPregatitoare CFeidi Florian
Zaharie Maia Andreea Pregatitoare CFeidi Florian

Inapoi la centrele de concurs