Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Baia Mare
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ANANIA ARIANAII AEBIRLE DELIA MANUELA
BARCAN ANAMARIAII AEBIRLE DELIA MANUELA
COVACI DAVIDII AEBIRLE DELIA MANUELA
COZMA ANTONIAII AEBIRLE DELIA MANUELA
CUDALBU SIMONAII AEBIRLE DELIA MANUELA
MIHALI ANDREIII AEBIRLE DELIA MANUELA
PASCA IASMINAII AEBIRLE DELIA MANUELA
Cosma Ana-MariaII BECosma Dana
Cosma Ana-MariaII BECosma Dana
Roman AryannaII BECosma Dana
Tinc RominaII BECosma Dana
breban razvanII CEpop irma
cordos mateiII CEpop irma
roman andreasII CEpop irma
vezentan danielII CEpop irma
ANDOR STEFANIAIII DEBUDA VOICHITA
Chiforiuc LukasIII DEBUDA VOICHITA
Goloman AlexIV AEMihnea Maria
Hasmasan CorinaIV AEMihnea Maria
Pop SerbanIV AEMihnea Maria
Radu Andrei IV AEMihnea Maria
Raus StefaniaIV AEMihnea Maria
Ursa AdrianIV AEMihnea Maria
Avram LuisaIV BEMuresan Elena
Babas GiuliaIV BEMuresan Elena
Balaj DariaIV BEMuresan Elena
Bumb MariaIV BEMuresan Elena
Chis IoanaIV BEMuresan Elena
Husti EduardIV BEMuresan Elena
Irimus AlexandraIV BEMuresan Elena
Mosu DariusIV BEMuresan Elena
Pop AndreeaIV BEMuresan Elena
Pop DariaIV BEMuresan Elena
Popan AndradaIV BEMuresan Elena
Verzes DarioIV BEMuresan Elena
ACHIM RADUPregatitoare AEOSAN CARLOTA
BABAS TUDORPregatitoare AEOSAN CARLOTA
BARBOS ALEXIAPregatitoare AEOSAN CARLOTA
CHIOREAN TUDORPregatitoare AEOSAN CARLOTA
CHIRA BOGDANPregatitoare AEOSAN CARLOTA
HODIS MARIAPregatitoare AEOSAN CARLOTA
PRECUT SARAHPregatitoare AEOSAN CARLOTA
SANDOR PATRICKPregatitoare AEOSAN CARLOTA
SIGHIARTAU ALEXPregatitoare AEOSAN CARLOTA
BALAJ PAULPregatitoare BEENCULESCU DELIA
CACAU ROBERTAPregatitoare BEENCULESCU DELIA
CIOLTE PAULPregatitoare BEENCULESCU DELIA
GHERGHEL DARIUSPregatitoare BEENCULESCU DELIA
GRAB ALESSIAPregatitoare BEENCULESCU DELIA
HOTE ANTONIAPregatitoare BEENCULESCU DELIA
HOTEA NATALIAPregatitoare BEENCULESCU DELIA
RUSU LORIANAPregatitoare BEENCULESCU DELIA
SABAU EMAPregatitoare BEENCULESCU DELIA
SAMOILA IANNISPregatitoare BEENCULESCU DELIA
SZOLLOSI RARESPregatitoare BEENCULESCU DELIA
TOC8ILA LUCAPregatitoare BEENCULESCU DELIA
VIRAG ANDREIPregatitoare BEENCULESCU DELIA
Barbos MiriamPregatitoare CEFeidi Florian
Cirtiu MateiPregatitoare CEFeidi Florian
Cupse AlexandraPregatitoare CEFeidi Florian
Done AlexiaPregatitoare CEFeidi Florian
Fat KarlaPregatitoare CEFeidi Florian
Indrecan DavidPregatitoare CEFeidi Florian
Lucacel GeorgePregatitoare CEFeidi Florian
Nagy Noemi BlankaPregatitoare CEFeidi Florian
Paul Matei DavidPregatitoare CEFeidi Florian
Petrut Sofia RaisaPregatitoare CEFeidi Florian
Pitura MateiPregatitoare CEFeidi Florian
Pop Alexandru RaresPregatitoare CEFeidi Florian
Sarkozi DavidPregatitoare CEFeidi Florian
Triff Dan CristianPregatitoare CEFeidi Florian
Zaharie Maia Andreea Pregatitoare CEFeidi Florian
RUSU EDOARDOIII DIBUDA VOICHITA
Ardelean TudorIV AIMihnea Maria
Barcuteanu CarinaIV AIMihnea Maria
Doia RazvanIV AIMihnea Maria
Farkas KarinaIV AIMihnea Maria
Gaz PaulaIV AIMihnea Maria
Grosos MarianIV AIMihnea Maria
Kiss BogdanIV AIMihnea Maria
Pauliuc MateeaIV AIMihnea Maria
Petrar DariaIV AIMihnea Maria
Timar BogdanIV AIMihnea Maria
CADAR OANAII AIIBIRLE DELIA MANUELA
GRETIES ANTONIOII AIIBIRLE DELIA MANUELA
PIRJE LUCAII AIIBIRLE DELIA MANUELA
VLASAN ALEXII AIIBIRLE DELIA MANUELA
Rusz DaianaII BIICosma Dana
Voinea MihaiII BIICosma Dana
berindan stefaniaII CIIpop irma
ciurumelia paulII CIIpop irma
haiduc alexandruII CIIpop irma
man andreiII CIIpop irma
pop alexandraII CIIpop irma
sabou danielII CIIpop irma
zubascu ionutII CIIpop irma
NEGRESCU GEORGEIII DIIBUDA VOICHITA
Calauz BogdanIV AIIMihnea Maria
Feidi ManuelaIV AIIMihnea Maria
Ghete AndreiIV AIIMihnea Maria
BOTIS ANDREIPregatitoare AIIOSAN CARLOTA
GHERGHEL ARIANAPregatitoare AIIOSAN CARLOTA
MARIS RADUPregatitoare AIIOSAN CARLOTA
MIC GIULIAPregatitoare AIIOSAN CARLOTA
SZABO DAVIDPregatitoare AIIOSAN CARLOTA
SZAVICZKY ELISAPregatitoare AIIOSAN CARLOTA
CORODAN RAZVANPregatitoare BIIENCULESCU DELIA
MUGUR MIRIAMPregatitoare BIIENCULESCU DELIA
NENITA SOFIA Pregatitoare BIIENCULESCU DELIA
OPRIS ANDREIPregatitoare BIIENCULESCU DELIA
OSAN LUCASPregatitoare BIIENCULESCU DELIA
David Florin GabrielPregatitoare CIIFeidi Florian
MOISE NICOLETAPregatitoare AIIIOSAN CARLOTA
Bud RazvanPregatitoare CIIIFeidi Florian
ARDELEAN ANDREEAII AMBIRLE DELIA MANUELA
BUD DAVIDII AMBIRLE DELIA MANUELA
HASMASAN ALEXANDRAII AMBIRLE DELIA MANUELA
NEGREA MAIAII AMBIRLE DELIA MANUELA
SUCIU CASIANII AMBIRLE DELIA MANUELA
TRIFOI ELISAII AMBIRLE DELIA MANUELA
Ciobanu RaduII BMCosma Dana
cristian ianisII CMpop irma
lazar cezarII CMpop irma
romisher matthiasII CMpop irma
Lazar OanaIII DMBUDA VOICHITA
PISLA ANDREIIII DMBUDA VOICHITA
Bozantan BrianaIV AMMihnea Maria
Catricicau LucaIV AMMihnea Maria
Chindris AntonioIV AMMihnea Maria
Csatlos LucasIV AMMihnea Maria
Magdas MariaIV AMMihnea Maria
Marian TudorIV AMMihnea Maria
Rosian RalucaIV AMMihnea Maria
Sabou AlexIV AMMihnea Maria
Sabou AndreiIV AMMihnea Maria
DULF MARIAPregatitoare AMOSAN CARLOTA
HAIDUC ANAMARIAPregatitoare AMOSAN CARLOTA
PLOISTEAN DARIANAPregatitoare BMENCULESCU DELIA
Uta Alisia IoanaPregatitoare CMFeidi Florian

Inapoi la centrele de concurs