Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Baia Mare
Scoala:GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BARCAN ANAMARIAI AEBIRLE DELIA MANUELA
COVACI DAVIDI AEBIRLE DELIA MANUELA
COZMAI AEBIRLE DELIA MANUELA
CUDALBU SIMONAI AEBIRLE DELIA MANUELA
ENCULESCU BOGDANI AEBIRLE DELIA MANUELA
GRETIES ANTONIOI AEBIRLE DELIA MANUELA
HASMASAN ALEXANDRAI AEBIRLE DELIA MANUELA
MIHALI ANDREII AEBIRLE DELIA MANUELA
SELEGEAN DIANAI AEBIRLE DELIA MANUELA
SILAGHI BRIANAI AEBIRLE DELIA MANUELA
TRIFOI ELISAI AEBIRLE DELIA MANUELA
vezentan danielI CEpop irma
zubascu ionutI CEpop irma
BARCUTEANU CARINAIII AEMihnea Maria
DOIA RAZVANIII AEMihnea Maria
FARKAS KARINAIII AEMihnea Maria
FEIDI MANUELAIII AEMihnea Maria
GHETE ANDREIIII AEMihnea Maria
HASMASAN CORINAIII AEMihnea Maria
PETRAR DARIAIII AEMihnea Maria
POP SERBANIII AEMihnea Maria
RADU ANDREIIII AEMihnea Maria
RAUS STEFANIAIII AEMihnea Maria
URSA ADRIANIII AEMihnea Maria
cordos mateiI CIpop irma
ANANIA ARIANAI AIBIRLE DELIA MANUELA
PASCA IASMINAI AIBIRLE DELIA MANUELA
SUCIU CASIANI AIBIRLE DELIA MANUELA
cristian ianisI CIpop irma
romisher matthiasI CIpop irma
BOZANTAN BRIANUIII AIMihnea Maria
CSATLOS LUCASIII AIMihnea Maria
KISS BOGDANIII AIMihnea Maria
MAGDAS MARIAIII AIMihnea Maria
PAULIUC MATEEAIII AIMihnea Maria
BUD DAVIDI AIIBIRLE DELIA MANUELA
NEGREA MAIAI AIIBIRLE DELIA MANUELA
berindan stefaniaI CIIpop irma
SABOU ANDREIIII AIIMihnea Maria
VLASAN ALEXI AIIBIRLE DELIA MANUELA
ghila dariaI CIIpop irma
POP DAVIDI AIIBIRLE DELIA MANUELA
costeniuc danielI CIIpop irma
Ardelean TudorIII AIIMihnea Maria
CHINDRIS ANTONIOIII AIIMihnea Maria
ROSIAN RALUCAIII AIIMihnea Maria
Barbos Darius AlbertoIV CIIFeidi Florian
CATRICICAU LUCAIII AIIIMihnea Maria
TIMAR BOGDANIII AIIIMihnea Maria
dehenes alessiaI CIIIpop irma
CALAUZ BOGDANIII AIIIMihnea Maria
FRASIN ALINI AMBIRLE DELIA MANUELA
OROS STEFANI AMBIRLE DELIA MANUELA
POPAN CATALINI AMBIRLE DELIA MANUELA
GOLOMAN ALEXANDRUIII AMMihnea Maria
MARIAN TUDORIII AMMihnea Maria
SABOU ALEXIII AMMihnea Maria
SARCA BIANCAIII AMMihnea Maria
TRIFF LAVINIAIII AMMihnea Maria
Lupse Teodora - MariaIV cMFeidi Florian

Inapoi la centrele de concurs