Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bihor
Localitate:Oradea
Scoala:Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA
Nume elevClasaCadru didactic
STANCIU ANASTASIAI AVIDICAN CRISTIANA
BACIU ANDAI BSABAU DOINA
BODEA IULIAI BSABAU DOINA
BURESCU ANAI BSABAU DOINA
CIOFLAN IULIAI BSABAU DOINA
MACARU IULIAI BSABAU DOINA
MOS BRIANAI BSABAU DOINA
POENARU DAVIDI BSABAU DOINA
POPESCU ANDRAI BSABAU DOINA
SARAC CRISTIANI BSABAU DOINA
CIULEA DIANAI CFECHETE RODICA
COS IUSTINI CFECHETE RODICA
COSMAN LARISAI CFECHETE RODICA
CRACIUN PELLE CEDRINI CFECHETE RODICA
TAMASAN MIHNEAI CFECHETE RODICA
CURPAS LAURAI DMORLOCAN LUCIANA
BARAN IUNIAII ACODOREAN GABRIELA
CORDEA GEORGIANAII ACODOREAN GABRIELA
INDRIES LUCAII ACODOREAN GABRIELA
MURESAN IULIAII ACODOREAN GABRIELA
URSU MIRUNAII ACODOREAN GABRIELA
DUNCA PATRICIAII BVONEA LAURA
ARDELEAN ALEXANDRUII DJULA IOANA
ELES MARKII EBIRES RAMONA
FISSEL DAVIDII EBIRES RAMONA
GYURCSIK DENNISII EBIRES RAMONA
SZILBEREISZ FRANCESCAII EBIRES RAMONA
CHO INWOOIII APOP PAMELA
SZEGHALMI ALEXANDERIII APOP PAMELA
BOJI OCTAVIANIII BCIARNAU ROMELIA
DIACONU TEAIII BCIARNAU ROMELIA
FINU MAIAIII BCIARNAU ROMELIA
JURCAN INGRIDIII BCIARNAU ROMELIA
MAGHIAR MIRUNAIII BCIARNAU ROMELIA
MARINESCU ALEXANDRUIII BCIARNAU ROMELIA
PINTEA ANDREIIII BCIARNAU ROMELIA
LAZAR ANAIII CBORZ DIANA
LAZAR DARIAIII CBORZ DIANA
CABA NATALIAIV ATAMASAN ILINCA
CIORDAS TEOFILIV ATAMASAN ILINCA
VIDICAN SARAIV ATAMASAN ILINCA
LEONTIDIS ANTONIV CFOLTUT RODICA
BIRES DARIAPregatitoare CPAVEL ELENA
CRISTEA RARES Pregatitoare CPAVEL ELENA
VARADI TUDOR Pregatitoare CPAVEL ELENA
BALAN MIHALYPregatitoare DIENEI DAVID LAURA
GALATANU LUCAPregatitoare DIENEI DAVID LAURA
OLA ARIANPregatitoare DIENEI DAVID LAURA
SIME FABIANPregatitoare DIENEI DAVID LAURA
VUSCAN TANYAPregatitoare DIENEI DAVID LAURA
CSAKI ROBERTPregatitoare EOROS DANA
DEME ELECTRAPregatitoare EOROS DANA
DUMITRU SARAPregatitoare EOROS DANA
FOCSA ALEXANDRU Pregatitoare EOROS DANA
PETRICA ELENA Pregatitoare EOROS DANA

Inapoi la centrele de concurs