Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bihor
Localitate:Oradea
Scoala:Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
STANCIU ANASTASIAI AEVIDICAN CRISTIANA
BACIU ANDAI BESABAU DOINA
BODEA IULIAI BESABAU DOINA
BURESCU ANAI BESABAU DOINA
CIOFLAN IULIAI BESABAU DOINA
MACARU IULIAI BESABAU DOINA
MOS BRIANAI BESABAU DOINA
POENARU DAVIDI BESABAU DOINA
POPESCU ANDRAI BESABAU DOINA
SARAC CRISTIANI BESABAU DOINA
CIULEA DIANAI CEFECHETE RODICA
COS IUSTINI CEFECHETE RODICA
COSMAN LARISAI CEFECHETE RODICA
CRACIUN PELLE CEDRINI CEFECHETE RODICA
TAMASAN MIHNEAI CEFECHETE RODICA
CURPAS LAURAI DEMORLOCAN LUCIANA
BARAN IUNIAII AECODOREAN GABRIELA
CORDEA GEORGIANAII AECODOREAN GABRIELA
INDRIES LUCAII AECODOREAN GABRIELA
MURESAN IULIAII AECODOREAN GABRIELA
URSU MIRUNAII AECODOREAN GABRIELA
DUNCA PATRICIAII BEVONEA LAURA
ARDELEAN ALEXANDRUII DEJULA IOANA
ELES MARKII EEBIRES RAMONA
FISSEL DAVIDII EEBIRES RAMONA
GYURCSIK DENNISII EEBIRES RAMONA
SZILBEREISZ FRANCESCAII EEBIRES RAMONA
CHO INWOOIII AEPOP PAMELA
SZEGHALMI ALEXANDERIII AEPOP PAMELA
BOJI OCTAVIANIII BECIARNAU ROMELIA
DIACONU TEAIII BECIARNAU ROMELIA
FINU MAIAIII BECIARNAU ROMELIA
JURCAN INGRIDIII BECIARNAU ROMELIA
MAGHIAR MIRUNAIII BECIARNAU ROMELIA
MARINESCU ALEXANDRUIII BECIARNAU ROMELIA
PINTEA ANDREIIII BECIARNAU ROMELIA
LAZAR ANAIII CEBORZ DIANA
LAZAR DARIAIII CEBORZ DIANA
CABA NATALIAIV AETAMASAN ILINCA
CIORDAS TEOFILIV AETAMASAN ILINCA
VIDICAN SARAIV AETAMASAN ILINCA
LEONTIDIS ANTONIV CEFOLTUT RODICA
BIRES DARIAPregatitoare CEPAVEL ELENA
CRISTEA RARES Pregatitoare CEPAVEL ELENA
VARADI TUDOR Pregatitoare CEPAVEL ELENA
BALAN MIHALYPregatitoare DEIENEI DAVID LAURA
GALATANU LUCAPregatitoare DEIENEI DAVID LAURA
OLA ARIANPregatitoare DEIENEI DAVID LAURA
SIME FABIANPregatitoare DEIENEI DAVID LAURA
VUSCAN TANYAPregatitoare DEIENEI DAVID LAURA
CSAKI ROBERTPregatitoare EEOROS DANA
DEME ELECTRAPregatitoare EEOROS DANA
DUMITRU SARAPregatitoare EEOROS DANA
FOCSA ALEXANDRU Pregatitoare EEOROS DANA
PETRICA ELENA Pregatitoare EEOROS DANA
MAN CRISTIANI CIFECHETE RODICA
CMECIU PATRICIA I DIMORLOCAN LUCIANA
BASTEA BOGDANI AIVIDICAN CRISTIANA
RUSU INAI BISABAU DOINA
ENDRES STEFANI CIFECHETE RODICA
PACURAR MIHAIII AICODOREAN GABRIELA
PANTEA ANDREIII BIVONEA LAURA
CAPUS AMALIAIII AIPOP PAMELA
POPA COSMINIII AIPOP PAMELA
SALA SERGIUIII AIPOP PAMELA
BUDA TEODORAIII BICIARNAU ROMELIA
LAZA LUCASIII BICIARNAU ROMELIA
CIUCAS ANDREEAI CIIFECHETE RODICA
LACATUS ALBERTI CIIFECHETE RODICA
MATE ALESSANDRAI CIIFECHETE RODICA
MLADIN DARIAI CIIFECHETE RODICA
CSAKI OTTO III AIIPOP PAMELA
BURDUHOS FABIANI AIIVIDICAN CRISTIANA
MANGRA TUDORI BIISABAU DOINA
BORZESCU LARISSAIII BIICIARNAU ROMELIA
POPA BOGDAN IV CIIFOLTUT RODICA
CHIRILA MARIAI AIIVIDICAN CRISTIANA
LUPAS ALEXANDRUI AIIVIDICAN CRISTIANA
ROMAN ALEXIAI AIIVIDICAN CRISTIANA
TISE ALEXANDRU I BIISABAU DOINA
CORBU CRISTINAI CIIFECHETE RODICA
MORLOCAN RAZVAN I DIIMORLOCAN LUCIANA
LUPUT VIDICAN ALESSIAII BIIVONEA LAURA
SUCIU GEORGEII CIIPAVEL LAURA
RAT TARTIA ANDREIII DIIJULA IOANA
SUCIU BOGDANII DIIJULA IOANA
HORVATH IULIAII EIIBIRES RAMONA
MOTOC ROBERTII EIIBIRES RAMONA
REZ RAULPregatitoare CIIPAVEL ELENA
NICOLAE ALEXANDRAPregatitoare DIIIENEI DAVID LAURA
POPA MARAPregatitoare DIIIENEI DAVID LAURA
ARDELEAN RIANAPregatitoare EIIOROS DANA
BUDAU DRAGOSPregatitoare EIIOROS DANA
INDRIE MIHAI Pregatitoare EIIOROS DANA
MIHUTA ARIANAPregatitoare EIIOROS DANA
SOTOC EDUARDPregatitoare EIIOROS DANA
BENCHIS GLORIAI AIIIVIDICAN CRISTIANA
DREANA KAYLAI CIIIFECHETE RODICA
POP ALEXANDRUI CIIIFECHETE RODICA
BALA DAVID I DIIIMORLOCAN LUCIANA
URSU DAVIDIII BIIICIARNAU ROMELIA
SUCIU MARIAI AIIIVIDICAN CRISTIANA
SERE MATEII BIIISABAU DOINA
DRAGOS ALEXANDRUII AIIICODOREAN GABRIELA
GRAMA ARISII AIIICODOREAN GABRIELA
STOITA ALESSIAII AIIICODOREAN GABRIELA
DOBA CEZARII CIIIPAVEL LAURA
SCHUL DOMINIKII CIIIPAVEL LAURA
LAZEA MIHAII BIIISABAU DOINA
BEKESI DAVIDPregatitoare CIIIPAVEL ELENA
DUNCA DARIUSPregatitoare DIIIIENEI DAVID LAURA
TATAR IULIAI CIIIFECHETE RODICA
BURCA ANASTASIAI AMVIDICAN CRISTIANA
MOZA IONUTI AMVIDICAN CRISTIANA
PREOTEASA CARINAI AMVIDICAN CRISTIANA
ROTAR MARAI AMVIDICAN CRISTIANA
VOICA RAFAELI AMVIDICAN CRISTIANA
BOLOS ANDREII BMSABAU DOINA
SZEKELY NATALIA I BMSABAU DOINA
GHILEA EVELINEI CMFECHETE RODICA
DEMIAN CASSIANII AMCODOREAN GABRIELA
FLORESCU NICOLETAII AMCODOREAN GABRIELA
LAKATOS IACOBII AMCODOREAN GABRIELA
MIHES SARAII AMCODOREAN GABRIELA
MORAR HERLEA ELENAII AMCODOREAN GABRIELA
SARAC MARIAII AMCODOREAN GABRIELA
SIMUT SOPHIAII AMCODOREAN GABRIELA
BIBART MEDEEAII BMVONEA LAURA
ILEA DARIAII BMVONEA LAURA
IOVA RAZVANII BMVONEA LAURA
OGBARSCHI DAVIDII BMVONEA LAURA
OLA RAISAII BMVONEA LAURA
SCROBOTA OANAII BMVONEA LAURA
CUC NICHOLASII CMPAVEL LAURA
FLOREA SARAII CMPAVEL LAURA
HAIAS AYANII CMPAVEL LAURA
PUSCAS ILINCAII CMPAVEL LAURA
SABAU CRISTINAII CMPAVEL LAURA
SERCHELI VANESAII CMPAVEL LAURA
VIDICANLAKODI REBECAII CMPAVEL LAURA
DANILA IORGUII EMBIRES RAMONA
VARGA ANCAII EMBIRES RAMONA
BEKESI PATRICKIII BMCIARNAU ROMELIA
FILIMON SOFIAIII BMCIARNAU ROMELIA
FURTOS STEFANIAIII BMCIARNAU ROMELIA
GALE RAZVANIII BMCIARNAU ROMELIA
MAIA TOIAIII BMCIARNAU ROMELIA
STANCIU LEONIII BMCIARNAU ROMELIA
TRIPA VLADIII BMCIARNAU ROMELIA
CRET ANDAIII CMBORZ DIANA
RAD MARIAIII CMBORZ DIANA
DROBOTA DARIUSIV AMTAMASAN ILINCA
ILEA PATRICKIV AMTAMASAN ILINCA
MITRICA MIRUNAIV AMTAMASAN ILINCA
PUSCAS ALEXANDRUIV AMTAMASAN ILINCA
BERCE DARIAIV CMFOLTUT RODICA
HAVASI ALEXANDRA IV CMFOLTUT RODICA
MIHAILA RALUCA IV CMFOLTUT RODICA
OLTEAN ARIANA IV CMFOLTUT RODICA
ROBOTIN DAVIDIV CMFOLTUT RODICA
TISE DENISAIV CMFOLTUT RODICA
BRANZAS MIRIAMPregatitoare AMCURPAS ANA
LASCU VICTORPregatitoare BMANTON CRISTINA
MARC ANTONIAPregatitoare CMPAVEL ELENA
SUCIU LUCAPregatitoare CMPAVEL ELENA
BROINAS MARIAPregatitoare EMOROS DANA
COSTAN SOFIAPregatitoare EMOROS DANA
WALLMEN UNAPregatitoare EMOROS DANA

Inapoi la centrele de concurs