Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala:Liceul Tehnologic Spiru Haret
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
SARATEANU RANII AEMIHAIASA CRISTINA
ACHIRITOAEI RARESII BEMEHEDINT LUCIA
BOANGIU-SUCIOAEA LAVINIAII BEMEHEDINT LUCIA
CIOCOIU STEFANII BEMEHEDINT LUCIA
ILIE DARIAII BEMEHEDINT LUCIA
MOROIU CRISTIANIII AECRUSITU IULIANA
BURUIANA NARCISIV AEPINTILIE ELENA
LAZAR ROBERTIV AEPINTILIE ELENA
OCNEANU GABRIELAIV AEPINTILIE ELENA
Murariu Bogdan IV BECozma Mona
Samson StefanIV BECozma Mona
LAMATIC DUMITRU OCTAVIANPregatitoare BEAnton Cristina
PLOAIE AMELIA ANDREEAPregatitoare BEAnton Cristina
SERBAN ECATERINAPregatitoare BEAnton Cristina
COLES JAMESII BIMEHEDINT LUCIA
MUSTATA ANCUTAII BIMEHEDINT LUCIA
BUCUR IOANAIII AICRUSITU IULIANA
LUPEI ANAIII AICRUSITU IULIANA
NENCIU VICTORIAIII AICRUSITU IULIANA
GIROVANU ANDREEAIV AIPINTILIE ELENA
MARIUTA TUDORIV AIPINTILIE ELENA
MURARIU ANDREIIV AIPINTILIE ELENA
RINALDI CAMELIAIV AIPINTILIE ELENA
TARANU ANASTASIAIV AIPINTILIE ELENA
Laszlo MagdaIV BICozma Mona
Horodniceanu StefanIV BIICozma Mona
HUMA IOANA CRISTIANAPregatitoare BIIAnton Cristina
POPA DAVIDIII AIICRUSITU IULIANA
VIERU ECATERINAIII AIICRUSITU IULIANA
ALAMAIE ELENAIV AIIPINTILIE ELENA
DANAILA MADALINAIV AIIPINTILIE ELENA
ROTARU BIANCAIV AIIPINTILIE ELENA
CONSTANTIN IRISI AIIMIHAIASA CRISTINA
CIUPERCA MATEIII BIIMEHEDINT LUCIA
DUMITRASCU GABRIELII BIIMEHEDINT LUCIA
GAINA NICKOLASII BIIMEHEDINT LUCIA
STAHE ANDREEAII BIIMEHEDINT LUCIA
Adascalitei Grasu Gabriela DanielaIV BIICozma Mona
Ivanov Alexandru PaulIV BIICozma Mona
Murariu DragosIV BIICozma Mona
ANTAL ECATERINA IUSTINAPregatitoare BIIAnton Cristina
APOSTOIA DIODOR JUSTINIANPregatitoare BIIAnton Cristina
DANILIU BIANCA DARIAPregatitoare BIIAnton Cristina
IGNATOVICI LAZAR MIHAEL VIORELPregatitoare BIIAnton Cristina
NISTOR NECTARIE VLADPregatitoare BIIAnton Cristina
PAHONI CRISTIANPregatitoare BIIAnton Cristina
Rusu MateiPregatitoare BIIAnton Cristina
SIMIONESCU VANESSAIII AIIICRUSITU IULIANA
TUTUIANU RARESIII AIIICRUSITU IULIANA
VAIDEANU VICTORIII AIIICRUSITU IULIANA
AIOANEI ALBERTIV AIIIPINTILIE ELENA
ICHIM IUSTINIV AIIIPINTILIE ELENA
MANOLIU TEODORIV AIIIPINTILIE ELENA
AMIHAILESEI ANDREI DARIUSPregatitoare BIIIAnton Cristina
Barna DenisaIV BIIICozma Mona
GUDULA IOANA DARINAPregatitoare BIIIAnton Cristina
COLESNIUC BIANCAPregatitoare BIIIAnton Cristina
MITITELU MIRCEAI AMMIHAIASA CRISTINA
MOGA LAVINIA SARAI CMACSINTE ALINA
CHELARU AGNESII BMMEHEDINT LUCIA
PRUNA DRAGOSII BMMEHEDINT LUCIA
TOPCIU GIORGIAII BMMEHEDINT LUCIA
MIHAILA IULIAIII AMCRUSITU IULIANA
Mihut DianaIV BMCozma Mona
Scurtu MateiIV BMCozma Mona
Sticea IlincaIV BMCozma Mona
AMARIEI MARIA ADELINAPregatitoare BMAnton Cristina
BALAU BIANCAPregatitoare BMAnton Cristina
DEDIU ALIN GABRIELPregatitoare BMAnton Cristina
GODJA LUCA ANDREIPregatitoare BMAnton Cristina
NEAGU IOANA MEDEEAPregatitoare BMAnton Cristina
NENCIU SARA MARIAPregatitoare BMAnton Cristina
PIPAU TEONA ELENAPregatitoare BMAnton Cristina
POSTELNICU DARIUS GABRIELPregatitoare BMAnton Cristina
URSAN TEODORAPregatitoare BMAnton Cristina

Inapoi la centrele de concurs