Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala:Liceul Tehnologic Spiru Haret
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ACHIRITOAEI RARESI BEMEHEDINT LUCIA
ILIE DARIAI BEMEHEDINT LUCIA
Prisacaruta AlessiaII BETarita Luminita
LAZAR ROBERTIII AEPINTILIE ELENA
MARIUTA TUDORIII AEPINTILIE ELENA
Adascalitei Grasu Gabriela DanielaIII BECozma Mona
Barna DenisaIII BECozma Mona
Laszlo MagdaIII BECozma Mona
Mihut DianaIII BECozma Mona
Murariu Bogdan III BECozma Mona
Samson StefanIII BECozma Mona
Apostol MariaIV BEAnton Cristina
Bordei MariaIV BEAnton Cristina
Isache DanielIV BEAnton Cristina
MITITELU DIMITRIE MIRCEAPregatitoare AEMihaiasa Cristina
MOGA LAVINIA SARAPregatitoare CEACSINTE ALINA
BOANGIU-SUCIOAEA LAVINIAI BIMEHEDINT LUCIA
CHELARU AGNESI BIMEHEDINT LUCIA
GAINA NICKOLASI BIMEHEDINT LUCIA
BURUIANA NARCISIII AIPINTILIE ELENA
MURARIU ANDREIIII AIPINTILIE ELENA
Ungureanu TeodoraIV BIAnton Cristina
DONOIU MATEIPregatitoare CIACSINTE ALINA
VICOL BRENDON STEFANPregatitoare CIACSINTE ALINA
DUMITRASCU GABRIELI BIIMEHEDINT LUCIA
CIOCOIU STEFANI BIIMEHEDINT LUCIA
DANAILA MADALINAIII AIIPINTILIE ELENA
GIROVANU ANDREEAIII AIIPINTILIE ELENA
OCNEANU GABRIELAIII AIIPINTILIE ELENA
ROTARU BIANCAIII AIIPINTILIE ELENA
TARANU ANASTASIAIII AIIPINTILIE ELENA
Iosub CristinaIV BIIAnton Cristina
Poetelea ClaraIV BIIAnton Cristina
Ciubotaru DariaPregatitoare AIIMihaiasa Cristina
UNGUREANU-CORFU RARESPregatitoare CIIACSINTE ALINA
LUPEI ANAII AIICRUSITU IULIANA
MANCAS IANNISII AIICRUSITU IULIANA
Diacon DavidII BIITarita Luminita
Budis IngridIII BIICozma Mona
TOPCIU GIORGIAI BIIIMEHEDINT LUCIA
ALAMAIE ELENAIII AIIIPINTILIE ELENA
Murariu DragosIII BIIICozma Mona
STAHE ANDREEAI BIIIMEHEDINT LUCIA
MUSTATA ANCUTAI BIIIMEHEDINT LUCIA
COLBEA IONUTIII AIIIPINTILIE ELENA
IFRIM IOANAIII AIIIPINTILIE ELENA
IORDACHE FLORINIII AIIIPINTILIE ELENA
POPA RADUIII AIIIPINTILIE ELENA
PUIU REMUSI BIIIMEHEDINT LUCIA
Ciobanu SofiaIII BIIICozma Mona
Fargetta AdrianoIII BIIICozma Mona
BARBU ANDREEA STEFANIA FLORINAPregatitoare CIIIACSINTE ALINA
MOTFOLEA IONUT ANDREIPregatitoare CIIIACSINTE ALINA
NISTOR SIMONAII AMCRUSITU IULIANA
VIERU ECATERINAII AMCRUSITU IULIANA
Dascalescu FlorinII BMTarita Luminita
Mititelu StefanII BMTarita Luminita
AIOANEI ALBERTIII AMPINTILIE ELENA
GAFU PATRICIAIII AMPINTILIE ELENA
MANOLIU TEODORIII AMPINTILIE ELENA
TITAN KEVINIII AMPINTILIE ELENA
TODERASC DENISIII AMPINTILIE ELENA
Chele JenifferIV BMAnton Cristina
Yang LorenaIV BMAnton Cristina
Grasu Mihnea StefanPregatitoare AMMihaiasa Cristina
Stangu ClaraPregatitoare AMMihaiasa Cristina
BALAN-LAZAR ANDREEA ALEXANDRAPregatitoare CMACSINTE ALINA
IORGA IOANA KARINAPregatitoare CMACSINTE ALINA
MINUT AMALIA MARIAPregatitoare CMACSINTE ALINA
NACU SOFIA MARIAPregatitoare CMACSINTE ALINA
TAUTU REBECA ELENAPregatitoare CMACSINTE ALINA
VICOL IOANA KARINAPregatitoare CMACSINTE ALINA

Inapoi la centrele de concurs