Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Baia Mare
Scoala:Scoala Gimnaziala Lucian Blaga
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Bodnar IoanaI AEAndreica Anita
Breban VladI AEAndreica Anita
Buzura PatriciaI AEAndreica Anita
Coc MateiI AEAndreica Anita
Pop MateiI AEAndreica Anita
Pop TudorI AEAndreica Anita
Topan LucaI DESasaran Irina
Bancos EmaII AEArdelean Alina
Cata TeodorII AEArdelean Alina
Moldovan SarahII BEPop Raluca
Balint DavidII CEPopisteanu Lavinia
Barbos AlexII CEPopisteanu Lavinia
Cionca MadalinaII CEPopisteanu Lavinia
Farcas DavidII CEPopisteanu Lavinia
Mahalean AlexandraII CEPopisteanu Lavinia
Man LucaII CEPopisteanu Lavinia
Mandrusca AndreiII CEPopisteanu Lavinia
Sasaran IonutII CEPopisteanu Lavinia
Sas IuliaI AIAndreica Anita
Ardelean TudorI DISasaran Irina
Oltean Carla StefaniaI DISasaran Irina
Lupse PatriciaI AIAndreica Anita
Moldovan Natasha CristinaI DISasaran Irina
Satmari MaraI DISasaran Irina
Lucian NataliaII DIDragos Dorina
Ruja CezarIV BIPetcas Delia
Stanila EduardIV BIPetcas Delia
Macarie CristianI AIIAndreica Anita
Ardelean Iulia MariaI DIISasaran Irina
Craciun Alessia NicoleI DIISasaran Irina
Halasz IuliaI DIISasaran Irina
Guran MaraII DIIDragos Dorina
Rotar GeorgeII DIIDragos Dorina
Ungur StefaniaI AIIAndreica Anita
Forisz DavidI DIISasaran Irina
Gherman MaraII AIIArdelean Alina
Oros VladimirII AIIArdelean Alina
Strimb SabinaII AIIArdelean Alina
Godja-Man ElisabetaII CIIPopisteanu Lavinia
Pascuta IuliaII CIIPopisteanu Lavinia
Muresan RaduII DIIDragos Dorina
Nan LucaI AIIIAndreica Anita
Pop Antonia MartaI DIIISasaran Irina
Bancos GiuliaII DIIIDragos Dorina
Pop Tudor AndreiII CIIIPopisteanu Lavinia
Strebeli RaulI AIIIAndreica Anita
Ciulavu Teodora FlaviaI DIIISasaran Irina
Dulf AlexII AIIIArdelean Alina
Golena DariusI AMAndreica Anita
Palincas SabinaI AMAndreica Anita
Cret Alexandru MihaiI DMSasaran Irina
Avram CristinaII BMPop Raluca
Nechita LarisaII BMPop Raluca
Pop DarianaII DMDragos Dorina
Sava StefaniaII DMDragos Dorina
Mesesan CristianPregatitoare AMHosu Adriana

Inapoi la centrele de concurs