Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Buhoci
Scoala:Scoala Gimnaziala
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
HERCIU AMALIAI A100CIUBOTARU ALINA-VOICHITA
VIZITIU MARIUSI A95CIUBOTARU ALINA-VOICHITA
Beres Claudia Valentina I B90Istoc Marta Luminita
Bracau Alexandru AndreiI B90Istoc Marta Luminita
Juca Roxana DariaI B85Istoc Marta Luminita
Juca Andrei MarianI B80Istoc Marta Luminita
Antuca Claudiu Eduard I B75Istoc Marta Luminita
Antuca Diana Francesca I BParticipantIstoc Marta Luminita
Ghenghes Andreea Patricia I BParticipantIstoc Marta Luminita
CADAR BOGDAN-AURELIANII B96BOIANGIU CRISTINA
CADAR MARCUII B96BOIANGIU CRISTINA
ILIES IONUT-TEODORII B96BOIANGIU CRISTINA
MARGINEANU KARINA-ISABELAII B96BOIANGIU CRISTINA
BORDEANU GEORGIANA-STEFANIAII B88BOIANGIU CRISTINA
BORDEIANU EMANUEL-DENISII B82.5BOIANGIU CRISTINA
GADAN ELIZA-ELENAII B81BOIANGIU CRISTINA
BERES CRISTINA-STEFANIAII B79.5BOIANGIU CRISTINA
ANTAL PARASCHIVA-ADRIANAII B72.5BOIANGIU CRISTINA
ENASEL DENISA-LARISAII B70.5BOIANGIU CRISTINA
ARUSTI LARISA-ANTONELAII B70BOIANGIU CRISTINA
OPREA GABRIELA-STEFANIAII B70BOIANGIU CRISTINA
PITICA OANA-ALEXANDRAII B66BOIANGIU CRISTINA
GHEORGHE ALEXANDRAII B65BOIANGIU CRISTINA
SAMOILA IOANAIII A100FLORIA IULIANA
GEOSANU IONUT-ANDREASIII A98FLORIA IULIANA
HRIBAN DENISAIII A97FLORIA IULIANA
ODOBISTEANU ALEXANDRUIII A95FLORIA IULIANA
DOLEANU ALEXANDRA-GEORGIANAIV A100MOCANU IOANA
ROSU DARIA-ALESSANDRAIV A100MOCANU IOANA
COJOC DRAGOS-COSTIIV A90MOCANU IOANA
DUMITRACHE CONSTANTINIV A85MOCANU IOANA
GEOSANU IOANA-NICOLETAIV A70MOCANU IOANA
PASCARIU PARASCHIVA-MADALINAIV A70MOCANU IOANA
DUTU VASILE-ELVISIV A60MOCANU IOANA
SARBU DARIUS-CRISTIANIV A60MOCANU IOANA
CADAR ANDREIIV B98CHITESCU ANCA
GHEGHICI DANIEL-MARIANIV B90CHITESCU ANCA
VASILACHE ALEXANDRU-PETRICAIV B88CHITESCU ANCA
MICILICA MARIA-ELIZAPregatitoare A100Lupu Claudia
MIHAILA MATILDE-PARASCHEVAPregatitoare A100Lupu Claudia
PANCESCU ANDRAPregatitoare A100Lupu Claudia
VIZITIU GABRIELAPregatitoare A100Lupu Claudia
VIZITIU COSMINPregatitoare A88Lupu Claudia
HRIBAN ALEXANDRAPregatitoare A86Lupu Claudia
MIRON ALESIAPregatitoare A85Lupu Claudia
SCARLAT ALEXANDRAPregatitoare A85Lupu Claudia
PLUGARU ALESSANDRAPregatitoare A82.5Lupu Claudia
PADURARU BRIANAPregatitoare A81.5Lupu Claudia
BORDEANU RALUCA-DELIAPregatitoare B100CADAR ADRIANA
BOSNEA MARIA-GABRIELAPregatitoare B100CADAR ADRIANA
COJOC DARIUS-IONUTPregatitoare B100CADAR ADRIANA
COJOC ROBERT-MARIANPregatitoare B100CADAR ADRIANA
FUNARU MARCOPregatitoare B100CADAR ADRIANA
ANTUCA STEFANIA-MIHAELAPregatitoare B95CADAR ADRIANA
MICLAUS ANDREIPregatitoare B95CADAR ADRIANA
ROSU GABRIELA-MARIAPregatitoare B95CADAR ADRIANA
ANTUCA ANDREIPregatitoare B90CADAR ADRIANA
CADAR ADRIAN-IONUTPregatitoare B80CADAR ADRIANA
ILIES GABRIELPregatitoare B80CADAR ADRIANA

Inapoi la centrele de concurs