Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Teleorman
Localitate:Rosiorii de Vede
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL-ALEXANDRIA
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Dobre OanaIII BEGogoi Monica
Valeanu NorbertIII BEGogoi Monica
BAETICA VLADIII CEVlad Luminita
GEICU MIHAITAIII CEVlad Luminita
GRIGORE VICTORIAIII CEVlad Luminita
DOBRE EDUARD MARIANIII DENAITA GEORGETA
DULCA MARIAIII DENAITA GEORGETA
GITOI LEONARD NICOLASIII DENAITA GEORGETA
IVASCU DELIAIII DENAITA GEORGETA
MANTA ALEXIA BEATRICEIII DENAITA GEORGETA
MEDINTU THEA CRISTIANAIII DENAITA GEORGETA
RADUT DAVID MIHAIIII DENAITA GEORGETA
STATE RARES ALEXANDRUIII DENAITA GEORGETA
VELICU TEODORA MARIAIII DENAITA GEORGETA
Olteanu AlexiaIV AEISPAS VIOLETA
DOBRIN VLADPregatitoare BERISTEA GHEORGHITA
ENESCU SONIAPregatitoare BERISTEA GHEORGHITA
FILIP BOGDANPregatitoare BERISTEA GHEORGHITA
GRIGORE ALBERTPregatitoare BERISTEA GHEORGHITA
MEDINTU EMMAPregatitoare BERISTEA GHEORGHITA
VELEA BIANCAPregatitoare BERISTEA GHEORGHITA
Popescu AdrianIV BICIOACA OLIVIA
Bacanu DariaIII BIGogoi Monica
Constantin EduardIII BIGogoi Monica
Raduna Chris Marie AlexiaIII BIGogoi Monica
JULEA ANA TEODORAIII DINAITA GEORGETA
MOISE BOGDANIV CIApostol Ionela
Cherpec FlaviusIII BIIGogoi Monica
BIET ALBERTPregatitoare BIIRISTEA GHEORGHITA
DINCA DARIAPregatitoare BIIRISTEA GHEORGHITA
DOBRE IRINAPregatitoare BIIRISTEA GHEORGHITA
URDOI ALEXIAPregatitoare BIIRISTEA GHEORGHITA
VECU ROBERTPregatitoare BIIRISTEA GHEORGHITA
MAGUREANU DARIA ANDREEAIII DIIINAITA GEORGETA
MARDALE RARES PANAITIII DIIINAITA GEORGETA
PINGA DARIUSIII DIIINAITA GEORGETA
TUNARU STEFANIII DIIINAITA GEORGETA
TEIUS MARIAIII CIIIVlad Luminita
CECHE MARIAPregatitoare BIIIRISTEA GHEORGHITA
GAINA DRAGOSPregatitoare BIIIRISTEA GHEORGHITA
TONCU COSMINPregatitoare BIIIRISTEA GHEORGHITA
BORTA ALEXANDRAPregatitoare BIIIRISTEA GHEORGHITA
SCUTELNICU ALEXPregatitoare BIIIRISTEA GHEORGHITA
VECU RARESPregatitoare BIIIRISTEA GHEORGHITA
Dinu TheaIII BMGogoi Monica
Dumitru AndreiIII BMGogoi Monica
MIRTICU MIHAI VALENTINIII DMNAITA GEORGETA
Naciu DariaIV BMCIOACA OLIVIA
Bataus IoanaIV CMApostol Ionela
COMAN DANA SORINAIV CMApostol Ionela
STRCHE SARAHPregatitoare BMRISTEA GHEORGHITA

Inapoi la centrele de concurs