Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Sf.Grigorie Teologul
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
HRISTACHE GABRIELI A100TAPU VALERICA
NEDELCU TUDOR GABRIELI A100TAPU VALERICA
SIRBU REBECA IOANAI A100TAPU VALERICA
ZAMFIR YASMINA ADRIANAI A100TAPU VALERICA
BERCEA ANDREII A95TAPU VALERICA
GRIGORAS DAVID CRISTIANI A90TAPU VALERICA
MIZDREA MATEI ALEXANDRUI A90TAPU VALERICA
ATANASOV DRAGOS ANDREII A85TAPU VALERICA
BLAGOCI ANDREEA ALEXANDRAI A85TAPU VALERICA
ALEXANDRU BIANCA IOANAI A82TAPU VALERICA
BERCEA FLAVIUSI A75TAPU VALERICA
LEPADATU DELIA ELENAI A75TAPU VALERICA
PLACINTA MATEI DANIELI A75TAPU VALERICA
ANGHELUTA BOGDAN CONSTANTINI A73TAPU VALERICA
BACIU ALEXANDRU DAVIDI A70TAPU VALERICA
BRATU ANDREEA DANIELAI A70TAPU VALERICA
LEPADATU ANTONIA FRANCESCAI A70TAPU VALERICA
VELICHI GIULIA ANISIAI A70TAPU VALERICA
DUMITRACHE ALEXANDRAI A68TAPU VALERICA
IVASCU ELENA ADRIANAI A60TAPU VALERICA
MORARU ANDREEA MONICAI A60TAPU VALERICA
POCRIS ROBERT GABRIELI AParticipantTAPU VALERICA
VASILACHI EMMA ELENAII B92.5ZLATAN RODICA
BUHUTA CRISTINA ALEXANDRAIII A100Nour Maria
IONICA EDUARD MIHAIIII A100Nour Maria
IONICA KEVIN GABRIELIII A100Nour Maria
IVANOV ANASTASIA GEORGIANAIII A100Nour Maria
NICA ROXANA LIVIAIII A100Nour Maria
PASCU ANDREEAIII A100Nour Maria
STATE ALEXANDRUIII A100Nour Maria
STROIE MARIO CRISTIANIII A100Nour Maria
BRADEA MARIOIII A95Nour Maria
CIOBANU ANDREI CRISTIANIII A95Nour Maria
CRISTEA ROBERT STEFANIII A95Nour Maria
DRAGOMIR DRAGOS MIRELIII A95Nour Maria
GHENEA ANDRAIII A95Nour Maria
GHEORGHE IANISIII A95Nour Maria
MIZDREA ROBERTIII A95Nour Maria
OVIDENIE LIVIA DUMITRAIII A95Nour Maria
BRASOV COSMINAIII A90Nour Maria
DRAGOS CAINIII A90Nour Maria
MIHALACHE DENISA IOANAIII A90Nour Maria
ARFIRE IOAN SEBASTIANIII A85Nour Maria
BERLEA ANDREEA IULIAIII A85Nour Maria
ROMAN DENISA REBECAIII A85Nour Maria
ARFIRE DANIEL RAZVANIII A80Nour Maria
BEJAN IULIANIII A75Nour Maria
MUNTEANU GEORGIANAIII A75Nour Maria
CRISAN CRINA TEODORAIV A100CRISAN RAMONA VIOLETA
DEACONESCU BOGDANA SORINAIV A100CRISAN RAMONA VIOLETA
OPRINOIU MARIA DIANAIV A100CRISAN RAMONA VIOLETA
DINCA CODRUT GABRIELIV A60CRISAN RAMONA VIOLETA
CRETU GEORGE TEODORIV B91MISTREANU DUMITRA
MIHAI ROXANA MARIANAIV B83MISTREANU DUMITRA
CAZACU DENISAIV B80MISTREANU DUMITRA
MOCANU CRISTINAIV B77MISTREANU DUMITRA
PANAIT ELENAIV B76MISTREANU DUMITRA

Inapoi la centrele de concurs