Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala nr.26
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Balau MariaI A100Ciacaru Mihaela
Budeci FilipI A100Ciacaru Mihaela
Daniliuc DenisaI A100Ciacaru Mihaela
Ilie MateiI A100Ciacaru Mihaela
Marin BiancaI A100Ciacaru Mihaela
Patriche TatianaI A100Ciacaru Mihaela
Pojoga CatalinI A100Ciacaru Mihaela
Samoila SebastianI A100Ciacaru Mihaela
Mantu AlexandruI A98Ciacaru Mihaela
Tofan StefanI A98Ciacaru Mihaela
Stoica AlexandruI A97Ciacaru Mihaela
Seferis ToniI A96Ciacaru Mihaela
Ionita AnamariaI A93Ciacaru Mihaela
Gosav CosminI A91Ciacaru Mihaela
Ciutacu AndreeaI A90Ciacaru Mihaela
Stroea PavelI A85Ciacaru Mihaela
Dumitru RalucaI A84Ciacaru Mihaela
Tudose RobertI A84Ciacaru Mihaela
Dinu AndreiI A81Ciacaru Mihaela
Budescu mariaI A74Ciacaru Mihaela
Cranganu EduardI A72Ciacaru Mihaela
Sarbu StefanI A70Ciacaru Mihaela
Bilea LaurentiuI B100Maizel irina
Enache BiancaI B100Maizel Irina
Fecioru Marinescu MateiI B100Maizel irina
Frunza DragosI B100Maizel irina
Macovei StefaniaI B100Maizel Irina
Orac DragosI B100Maizel Irina
Racovita RaresI B100Maizel Irina
Reti RaresI B100Maizel Irina
Savin EvaI B100Maizel Irina
Ivascu MirunaI B95Maizel Irina
Gidoiu TiberiuI B90Maizel irina
Mitu MariaI B90Maizel Irina
Stan SofiaI B90Maizel Irina
Zein EdwardI B90Maizel irina
Palade AndraI B85Maizel irina
Lefter EvaI B80Maizel irina
Stan SofiaI B80Maizel Irina
Gotca SebastianI B75Maizel Irina
Neculau Rares AndreiIV A100Geles Constanta
Parvu Luca IanisIV A100Geles Constanta
Negara Ioana TheodoraIV A88Geles Constanta
Ion Antonia MariaIV A71Geles Constanta
Orac DariaIV A62Geles Constanta
Scarlat DenisIV A60Geles Constanta
Nedelcu LauraIV AParticipantGeles Constanta
Cosma SebastianIV AParticipantGeles Constanta
Pamfil Tudor AlexandruIV AParticipantGeles Constanta
Anghel Diana MariaIV AParticipantGeles Constanta
Furdui AnamariaIV B100Tanase Jenica
Rotaru TeodoraIV B100Tanase Jenica
Kesler AndraIV B98Tanase Jenica
Busila MariaIV B95Tanase Jenica
Avram SabinaIV B90Tanase Jenica
Bourceanu AlexandraIV B90Tanase Jenica
Constantin RaresIV B90Tanase Jenica
Iliescu AdrianaIV B90Tanase Jenica
Moisei MirelaIV B90Tanase Jenica
Mocanu AlexandruIV B75Tanase Jenica
Broatic LucaIV B70Tanase Jenica
Ifrosa CristianIV B70Tanase Jenica
Poneci IoanaIV B70Tanase Jenica
Toma SebastianIV B70Tanase Jenica
Biliac EduardIV B60Tanase Jenica
Dragan DariaIV BParticipantTanase Jenica
Gheorghiu AndreeaIV BParticipantTanase Jenica
Basalic SofiaIV BParticipantTanase Jenica
Carsote IustinIV BParticipantTanase Jenica
Lungeanu BeatriceIV BParticipantTanase Jenica
Maxin MariaIV BParticipantTanase Jenica
Mocanel CristianaIV BParticipantTanase Jenica
Munteanu EricIV BParticipantTanase Jenica
Wenczel AlexandruIV BParticipantTanase Jenica
Nastase FlavianIV BParticipantTanase Jenica
Padurariu IoanaIV BParticipantTanase Jenica
Calin DariusPregatitoare A100Neculai Viorica
Ciocan DumitruPregatitoare A100Neculai Viorica
Cocu AlessiaPregatitoare A100Neculai Viorica
Moraru CristinaPregatitoare A100Neculai Viorica
Olaru DumitruPregatitoare A100Neculai Viorica
Nasui RaresPregatitoare A92Neculai Viorica
Bilen ElifPregatitoare A89Neculai Viorica
Marin RobertPregatitoare A85Neculai Viorica
Moisa AndreiPregatitoare A70Neculai Viorica
Damian DavidPregatitoare A67Neculai Viorica
Simion LauraPregatitoare A63Neculai Viorica
Lungeanu Ana- MariaPregatitoare B100Panaite Claudia
Manole IoanaPregatitoare B100Panaite Claudia
Cosnita RobertPregatitoare B95Panaite Claudia
Cristea DamianPregatitoare B95Panaite Claudia
Ivan AndreiPregatitoare B95Panaite Claudia
Martin RaduPregatitoare B95Panaite Claudia
Banu AlexPregatitoare B90Panaite Claudia
Gadea LarisaPregatitoare B80Panaite Claudia
Munteanu AndreiPregatitoare B65Panaite Claudia
Anghel MariaPregatitoare BParticipantPanaite Claudia
Oancea LiviuPregatitoare BParticipantPanaite Claudia
Onel IsabelaPregatitoare BParticipantPanaite Claudia
Bugeac GeaninaPregatitoare BParticipantPanaite Claudia
Donciu MariaPregatitoare BParticipantPanaite Claudia

Inapoi la centrele de concurs