Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala nr.26
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Paraifan Bianca IoanaI A98Codreanu Alexandra
Tarziu CarmenI A98Codreanu Alexandra
Sindilaru Rares MihaiI A95Codreanu Alexandra
Jitca Gabriela DorinaI A88Codreanu Alexandra
Arabadji StefanI A87Codreanu Alexandra
Nechifor Jessica MonicaI A86Codreanu Alexandra
Mitu Luca ParaschivI A81Codreanu Alexandra
Buzea Cristina MariaI A77Codreanu Alexandra
Sindilaru Gabriela RianaI A77Codreanu Alexandra
Micu Maria AlexandraI A76Codreanu Alexandra
Soloviev BogdanI A76Codreanu Alexandra
Fasola Darius IulianI A73Codreanu Alexandra
Urduza Clara StefaniaI A70Codreanu Alexandra
Mitea Maria MedeeaI A69Codreanu Alexandra
Savu Vlad SebastianI A68Codreanu Alexandra
Chelbasu Vlad FlorinI A63Codreanu Alexandra
Chiras Eric SebastianI AParticipantCodreanu Alexandra
Roman DariusI AParticipantCodreanu Alexandra
Garboiu AndreeaI AParticipantCodreanu Alexandra
Paraipan Bogdan AndreiI AParticipantCodreanu Alexandra
Grigoras Andreea IoanaI AParticipantCodreanu Alexandra
Georgescu AndreiI AParticipantCodreanu Alexandra
Ghemus Robert AndreiI AParticipantCodreanu Alexandra
Dinu Valentin IulianI AParticipantCodreanu Alexandra
Tampu Sabina AndreeaI AParticipantCodreanu Alexandra
Esanu StefanI B99Jipa Daniela
Tudorancea DenisI B80Jipa Daniela
Broatic MateiI B77Jipa Daniela
Paraschiv AnamariaI B63Jipa Daniela
Oancea DenisaI BParticipantJipa Daniela
Raiciof ElisaI BParticipantJipa Daniela
Tudorancea ErikI BParticipantJipa Daniela
Zanoaga MariaI BParticipantJipa Daniela
Mustata IonutI BParticipantJipa Daniela
Stan AlinI BParticipantJipa Daniela
Popa CristianI BParticipantJipa Daniela
Belu RayanI BParticipantJipa Daniela
Chifelea SergiuI BParticipantJipa Daniela
Solomon CristiI BParticipantJipa Daniela
Ghinea CosminI BParticipantJipa Daniela
Blandu SaraI BParticipantJipa Daniela
Calin AlexandruI BParticipantJipa Daniela
Cherem AndreiI BParticipantJipa Daniela
Deceanu DenisI BParticipantJipa Daniela
Margina GabrielaI BParticipantJipa Daniela
Sofia GrecuI BParticipantJipa Daniela
Sava MariusI BParticipantJipa Daniela
Moisei ManuelI BParticipantJipa Daniela
Mocanita AlbertI BParticipantJipa Daniela
Ion AntoniaIII A98Geles Constanta
Neculau Rares AndreiIII A98Geles Constanta
Parvu Luca IanisIII A98Geles Constanta
Pamfil Tudor AlexandruIII A94Geles Constanta
Scarlat DenisIII A91Geles Constanta
Negara Ioana TheodoraIII A90Geles Constanta
Orac Daria IoanaIII A90Geles Constanta
Cosma SebastianIII A80Geles Constanta
Nedelcu Laura MariaIII A78Geles Constanta
Dragomirescu Liviu DanielIII A70Geles Constanta
Kesler AlexandraIII A70Geles Constanta
Palade AliceIII A66Geles Constanta
Marin BeatriceIII A65Geles Constanta
Neagu Ruxandra ParaschivaIII A65Geles Constanta
Tudose Andreea MihaelaIII A62Geles Constanta
Busila MariaIII B100Tanase Jenica
Avram Sabina AndreeaIII B98Tanase Jenica
Furdui AnamariaIII B98Tanase Jenica
Iliescu AdrianaIII B98Tanase Jenica
Rotaru Teodora DanielaIII B98Tanase Jenica
Kesler Andra ElisabetaIII B96Tanase Jenica
Bourceanu Alexandra IoanaIII B94Tanase Jenica
Lupu StefanIII B94Tanase Jenica
Moisei Mirela IoanaIII B94Tanase Jenica
Nastase FlavianIII B93Tanase Jenica
Basalic SofiaIII B92Tanase Jenica
Poneci IoanaIII B90Tanase Jenica
Toma SebastianIII B90Tanase Jenica
Mocanu Radu AlexandruIII B71Tanase Jenica
Lungeanu BeatriceIII B68Tanase Jenica
Broatic Luca MariusIII B61Tanase Jenica
Wenczel AlexandruIII BParticipantTanase Jenica
Biliac EduardIII BParticipantTanase Jenica
Munteanu EricIII BParticipantTanase Jenica
Carsote IustinIII BParticipantTanase Jenica
Dragan DariaIII BParticipantTanase Jenica
Mocanel Cristiana NicoletaIII BParticipantTanase Jenica
Prodrom LucaIV A100Neculai Viorica
Nechita BogdanIV A98Neculai Viorica
Miron StelianIV A90Neculai Viorica
Hornet ClaudiuIV A84Neculai Viorica
Craciun EmiliaIV A80Neculai Viorica
Stan SilviaIV A70Neculai Viorica
Zain MadalinaIV A70Neculai Viorica
Aplugaritei MateiIV B100Panaite Claudia
Ilcaci LeonardIV B100Panaite Claudia
Tonita IoanaIV B100Panaite Claudia
Beligan StefanIV B95Panaite Claudia
Domniteanu AndreeaIV B95Panaite Claudia
Grozdea TraianIV B90Panaite Claudia
Bohorodita CrinaIV B75Panaite Claudia
Chiru MariaPregatitoare B100Maizel Irina
Frunza DragosPregatitoare B100Maizel Irina
Gotca SebastianPregatitoare B100Maizel Irina
Ivascu MirunaPregatitoare B100Maizel Irina
Mitu MariaPregatitoare B100Maizel Irina
Orac DragosPregatitoare B100Maizel Irina
Racovita RaresPregatitoare B100Maizel Irina
Savin EvaPregatitoare B100Maizel Irina
Enache BiancaPregatitoare B96Maizel Irina
Hotnog BeatricePregatitoare B96Maizel Irina
Palade AndraPregatitoare B96Maizel Irina
Stefanescu LauraPregatitoare B96Maizel Irina
Constantin DavidPregatitoare B92Maizel Irina
Fecioru Marinescu MateiPregatitoare B92Maizel Irina
Lefter EvaPregatitoare B92Maizel Irina
Macovei StefaniaPregatitoare B92Maizel Irina
Silvestru MarinPregatitoare B92Maizel Irina
Zein EdwardPregatitoare B92Maizel Irina
Gidoiu TiberiuPregatitoare B90Maizel Irina
Mustache AndreiPregatitoare B88Maizel Irina
Reti RaresPregatitoare B88Maizel Irina
Gradinaru EmmaPregatitoare B85Maizel Irina
Tabacaru TamaraPregatitoare B84Maizel Irina
Vasilache MariaPregatitoare B84Maizel Irina
Bilea LaurentiuPregatitoare B77Maizel Irina
Dim RaresPregatitoare B65Maizel Irina

Inapoi la centrele de concurs