Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala nr.26
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Busila MariaIII BETanase Jenica
Prodrom LucaIV AENeculai Viorica
Aplugaritei MateiIV BEPanaite Claudia
Ilcaci LeonardIV BEPanaite Claudia
Tonita IoanaIV BEPanaite Claudia
Chiru MariaPregatitoare BEMaizel Irina
Frunza DragosPregatitoare BEMaizel Irina
Gotca SebastianPregatitoare BEMaizel Irina
Ivascu MirunaPregatitoare BEMaizel Irina
Mitu MariaPregatitoare BEMaizel Irina
Orac DragosPregatitoare BEMaizel Irina
Racovita RaresPregatitoare BEMaizel Irina
Savin EvaPregatitoare BEMaizel Irina
Esanu StefanI BIJipa Daniela
Paraifan Bianca IoanaI AICodreanu Alexandra
Tarziu CarmenI AICodreanu Alexandra
Ion AntoniaIII AIGeles Constanta
Neculau Rares AndreiIII AIGeles Constanta
Parvu Luca IanisIII AIGeles Constanta
Avram Sabina AndreeaIII BITanase Jenica
Furdui AnamariaIII BITanase Jenica
Iliescu AdrianaIII BITanase Jenica
Rotaru Teodora DanielaIII BITanase Jenica
Nechita BogdanIV AINeculai Viorica
Kesler Andra ElisabetaIII BIITanase Jenica
Enache BiancaPregatitoare BIIMaizel Irina
Hotnog BeatricePregatitoare BIIMaizel Irina
Palade AndraPregatitoare BIIMaizel Irina
Stefanescu LauraPregatitoare BIIMaizel Irina
Sindilaru Rares MihaiI AIICodreanu Alexandra
Beligan StefanIV BIIPanaite Claudia
Domniteanu AndreeaIV BIIPanaite Claudia
Pamfil Tudor AlexandruIII AIIIGeles Constanta
Bourceanu Alexandra IoanaIII BIIITanase Jenica
Lupu StefanIII BIIITanase Jenica
Moisei Mirela IoanaIII BIIITanase Jenica
Nastase FlavianIII BIIITanase Jenica
Basalic SofiaIII BIIITanase Jenica
Constantin DavidPregatitoare BIIIMaizel Irina
Fecioru Marinescu MateiPregatitoare BIIIMaizel Irina
Lefter EvaPregatitoare BIIIMaizel Irina
Macovei StefaniaPregatitoare BIIIMaizel Irina
Silvestru MarinPregatitoare BIIIMaizel Irina
Zein EdwardPregatitoare BIIIMaizel Irina
Scarlat DenisIII AIIIGeles Constanta
Negara Ioana TheodoraIII AMGeles Constanta
Orac Daria IoanaIII AMGeles Constanta
Poneci IoanaIII BMTanase Jenica
Toma SebastianIII BMTanase Jenica
Miron StelianIV AMNeculai Viorica
Grozdea TraianIV BMPanaite Claudia
Gidoiu TiberiuPregatitoare BMMaizel Irina

Inapoi la centrele de concurs