Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Ialomita
Localitate:Urziceni
Scoala:Alexandru Odobescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Dragomir Lucian- GabrielI BEMihai Nicoleta
Gherzu Ianis- MihaiI BEMihai Nicoleta
Linca Angel-CostinI BEMihai Nicoleta
Nicolae AndreiI BEMihai Nicoleta
Radu CostinI BEMihai Nicoleta
Buzoianu AdrianIII AEGhiteanu Mihaela
Calin Maria- DenisaIII AEGhiteanu Mihaela
Condu AlexandruIII AEGhiteanu Mihaela
Costache RobertIII AEGhiteanu Mihaela
Cristea Maria- TeodoraIII AEGhiteanu Mihaela
Dobre- Nicolae SophiaIII AEGhiteanu Mihaela
Evstratii MonicaIII AEGhiteanu Mihaela
Gheorghe GabrielaIII AEGhiteanu Mihaela
Ghinea AndreeaIII AEGhiteanu Mihaela
Ghita AncaIII AEGhiteanu Mihaela
Lazar AlexandruIII AEGhiteanu Mihaela
Mihai Norina- AndreeaIII AEGhiteanu Mihaela
Negoita RaduIII AEGhiteanu Mihaela
Nicolae Luca- MihaiIII AEGhiteanu Mihaela
Olareanu MelinaIII AEGhiteanu Mihaela
Popa RaresIII AEGhiteanu Mihaela
Tanase ElenaIII AEGhiteanu Mihaela
Vasile CrinaIII AEGhiteanu Mihaela
Dicu LucaIV AEScarlat Elisabeta
Limona CristianIV AEScarlat Elisabeta
Stere StefanIII AICocioran Liliana
Stroie AlexiaIV AIScarlat Elisabeta
Dumitru Daniel- MarianI BIMihai Nicoleta
Georgescu RaresIV AIIScarlat Elisabeta
Bordei AndreiIII AIIGhiteanu Mihaela
Anghel VladutIV AIIScarlat Elisabeta
Baicu Ianis- IonutI BIIMihai Nicoleta
Agha- Zadeh MaryamIII AIIGhiteanu Mihaela
Croitoru MariaIII AIIGhiteanu Mihaela
Bratu DragosIII AIIIGhiteanu Mihaela
Canea StefanIII AIIIGhiteanu Mihaela
Poleac EvaIII AIIIGhiteanu Mihaela
Stefan EricIII AIIIGhiteanu Mihaela
Dinu DragosIII AIIIGhiteanu Mihaela
Pescaru CristinaIII AIIIGhiteanu Mihaela
Ionita EduardIII AIIICocioran Liliana
Dima RamonaI BMMihai Nicoleta
Dragomir Sorin- NicolaeI BMMihai Nicoleta
Epaminonde AndresI BMMihai Nicoleta
Jipescu ArianaI Step by StepMBaibata Mariana Cristea Diana
Madescu KarinaI Step by StepMBaibata Mariana Cristea Diana
Ene AdrianIII AMGhiteanu Mihaela
Radu CristianIV AMScarlat Elisabeta

Inapoi la centrele de concurs