Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Bistrita
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 4
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Crisan Tudor VasileI A100Doboaca Mariana
Fechete DavidI A100Doboaca Mariana
Pop CatalinI A100Doboaca Mariana
Stan ElizaI A98Doboaca Mariana
Scripet RaulI A90Doboaca Mariana
Timbolmas TaniaI A90Doboaca Mariana
Ceteras AnamariaI A87Doboaca Mariana
Gyorke AndreeaI A81Doboaca Mariana
Ionas RoxanaI A80Doboaca Mariana
Macra RobertI A77Doboaca Mariana
Vlaicu ArianaI A76Doboaca Mariana
Draganescu Curea IsabelleI A71Doboaca Mariana
Rus DariaI A70Doboaca Mariana
Szekely GabrielaI A70Doboaca Mariana
Moldovan IasminaI A68Doboaca Mariana
Iesan AdelinaI A63Doboaca Mariana
Prundariu GabrielaI A61Doboaca Mariana
Terea CristianI A61Doboaca Mariana
Dimban AliciaI AParticipantDoboaca Mariana
Nemes RazvanI AParticipantDoboaca Mariana
Danci EliasII A90Ciurea Doina
Coptil Manuela RebecaII A80Ciurea Doina
Roman LorenaII A65Ciurea Doina
Abetel MaiaII AParticipantCiurea Doina
Sabau Darius CosminII AParticipantCiurea Doina
Denes AlexandraII B100Bartes Bombonica
Moldovan Darius RazvanII B100Bartes Bombonica
Badita RubenII B92Bartes Bombonica
Bendik PatriciaII B75Bartes Bombonica
Ianosi RobertII B75Bartes Bombonica
Marica DariusII B75Bartes Bombonica
Nistea MedeeaII B70Bartes Bombonica
Racila Andrei II B70Bartes Bombonica
Briciu CristianII B65Bartes Bombonica
Lazar-Pahone LorenaII B65Bartes Bombonica
Gyorke DanielII B60Bartes Bombonica
Putilean AndreeaII B60Bartes Bombonica
Deac RobertaII Step100Bor Mariana Cuciurean Ancuta
Muresan AlexandraII Step100Bor Mariana Cuciurean Ancuta
Jurcan ValentinaII Step95Bor Mariana Cuciurean Ancuta
Baig Dascalescu AmeliaII Step90Bor Mariana Cuciurean Ancuta
Hadarau Raul II Step90Bartes Bombonica
Galben RazvanII Step78Bor Mariana Cuciurean Ancuta
Simionca DariusII Step75Bor Mariana Cuciurean Ancuta
Cazac FabianaII Step70Bor Mariana Cuciurean Ancuta
Veres EduardII Step67Bor Mariana Cuciurean Ancuta
Goncear GeorgianaII Step65Bor Mariana Cuciurean Ancuta
Habor FlorinII Step63Bor Mariana Cuciurean Ancuta
Bilegan TonyII Step62Bor Mariana Cuciurean Ancuta
Muzur Fineas EmanuelIII BParticipantVarvari Floarea
Nat Patrisia MariaIII S91Diaconu Carmen Pop Sorina
Cira DavidIII S76Diaconu Carmen Pop Sorina
Pop davidIV Step99Svinti Victoria Hordoan Mirela
Monita FlaviuIV Step98Svinti Victoria Hordoan Mirela
Seceac AlexandruIV Step90Svinti Victoria Hordoan Mirela
Iesan MatiasIV Step86Svinti Victoria Hordoan Mirela
Marcus VarvariIV Step85Svinti Victoria Hordoan Mirela
Tamas BiancaIV Step83Svinti Victoria Hordoan Mirela
Pandean Ana MariaIV Step80Svinti Victoria Hordoan Mirela
Pasare AlinaIV Step80Svinti Victoria Hordoan Mirela
Majer Andrei IV Step76Svinti Victoria Hordoan Mirela
Udris DariusIV Step75Svinti Victoria Hordoan Mirela
Muresan DenisaIV Step72Svinti Victoria Hordoan Mirela
Cosma Sonia IV Step71Svinti Victoria Hordoan Mirela
Croitor NikolasIV Step70Svinti Victoria Hordoan Mirela
Valean TommasoIV Step68Svinti Victoria Hordoan Mirela
Leach SelenaIV Step65Svinti Victoria Hordoan Mirela
Demian AndreiIV Step60Svinti Victoria Hordoan Mirela
Suciu ArianaIV Step60Svinti Victoria Hordoan Mirela
Gaszner Andrei IV StepParticipantSvinti Victoria Hordoan Mirela
Danci IonutIV StepParticipantSvinti Victoria Hordoan Mirela
Beretchi PaulaIV StepParticipantSvinti Victoria Hordoan Mirela
Tripon RaulIV StepParticipantSvinti Victoria Hordoan Mirela
Beudean HoratiuIV StepParticipantSvinti Victoria Hordoan Mirela
Tintelecan Razvan CristianPregatitoare B86Varvari Floarea
Petrut Pop Dumitru Andrei Pregatitoare B81Varvari Floarea
Benta Raluca AlexiaPregatitoare B76Varvari Floarea
Kiss AdinaPregatitoare B76Varvari Floarea
Moldovan Andrei CristianPregatitoare B73Varvari Floarea
Hadarau Naomi CristinaPregatitoare B72Varvari Floarea
Clapa MadalinaPregatitoare B71Varvari Floarea
Briciu Gabriela FlorinaPregatitoare B67Varvari Floarea
Bor Timeea AlesiaPregatitoare B60Varvari Floarea
Gabor Erika IoanaPregatitoare BParticipantVarvari Floarea
Matei Patricia RebecaPregatitoare BParticipantVarvari Floarea
Seserman Nicoleta MirunaPregatitoare BParticipantVarvari Floarea
Danci Lucas SolomonPregatitoare BParticipantVarvari Floarea
Orban Borsos Anna RebekaPregatitoare BParticipantVarvari Floarea
Anton Patricia AlinaPregatitoare BParticipantVarvari Floarea
Rubinger Maia MihaelaPregatitoare BParticipantVarvari Floarea
Varvari Ruben DavidPregatitoare BParticipantVarvari Floarea
Gyorfi Karina AntoniaPregatitoare BParticipantVarvari Floarea
Nistea Maia AntoniaPregatitoare BParticipantVarvari Floarea
Cotaga Elisa NicolePregatitoare BParticipantVarvari Floarea
Micu Alexia RobertaPregatitoare BParticipantVarvari Floarea
Dornean BogdanPregatitoare BParticipantVarvari Floarea
Magda Ruth HadasaPregatitoare BParticipantVarvari Floarea

Inapoi la centrele de concurs