Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Lugoj
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 2
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Avramescu MadalinaI A100Icobescu Veronica
Lemeni TeodoraI A100Icobescu Veronica
Andries AlexandruI A90Icobescu Veronica
Draghici DariusI A90Icobescu Veronica
Ciocan Mihai I A80Icobescu Veronica
Bitineanu DenisaI A65Icobescu Veronica
Velic MartaI A65Icobescu Veronica
Cuth GabrielaI A60Icobescu Veronica
Boanca RazvanI AParticipantIcobescu Veronica
Ionas DaianaI AParticipantIcobescu Veronica
Brindusoni ClaudiuI AParticipantIcobescu Veronica
Fratila EmanuelI AParticipantIcobescu Veronica
Gaspar RaulI AParticipantIcobescu Veronica
Lazar KevinI AParticipantIcobescu Veronica
Nechita LarisaI AParticipantIcobescu Veronica
Popovici BiancaI B100Mosoarca Ionela
Sirbu FabianI B100Mosoarca Ionela
Ionas DarianI B95Mosoarca Ionela
Copoolovici CezarI B90Mosoarca Ionela
Lazar PatriciaI B85Mosoarca Ionela
Tonenchi LucaI B85Mosoarca Ionela
Filip FabianI B75Mosoarca Ionela
Ripan SergiuI B70Mosoarca Ionela
Ternauciuc Ana-MariaI B65Mosoarca Ionela
Iluca DenisI B60Mosoarca Ionela
Enasoani AdelaI BParticipantMosoarca Ionela
Petricescu EmanuelI BParticipantMosoarca Ionela
Timoc BiancaI BParticipantMosoarca Ionela
Koss DavidI BParticipantMosoarca Ionela
Bernat Miriam SuzanaII A100Magu Mirela
Constantin Oana CristianaII A100Magu Mirela
Lapugean Cristiana LoredanaII A100Magu Mirela
Lera Raluca MihaelaII A100Magu Mirela
Marinescu Luca RazvanII A100Magu Mirela
Rotarescu CorneliuII A100Magu Mirela
Stanescu PatriciaII A100Magu Mirela
Suciu ElenaII A100Magu Mirela
Anderca Maria MagdalenaII A95Magu Mirela
Ardelean Ioana YasminaII A95Magu Mirela
Atym AlessandroII A95Magu Mirela
Filimon MateiII A95Magu Mirela
Petroi Rares AndreiII A95Magu Mirela
Vilcu Fabian AndreiII A95Magu Mirela
Borchescu PaulII A90Magu Mirela
Covaci Cristiana ElenaII A90Magu Mirela
Craciun CezarII B100Sirbu Denisa
Craciuneanu LarissaII B100Sirbu Denisa
Kiss DariusII B100Sirbu Denisa
Lungu AlexandruII B100Sirbu Denisa
Sirbu DragosII B100Sirbu Denisa
Vlad AndreiII B100Sirbu Denisa
Iovan LarisaII B95Sirbu Denisa
Axuc Raul II B90Sirbu Denisa
Gaal AmaliaII B90Sirbu Denisa
Lazar LucasII B90Sirbu Denisa
Caniceanu Adnana II B85Sirbu Denisa
Gaina OviudiuII B85Sirbu Denisa
Gligor SarahII B85Sirbu Denisa
Munteanu IsabelaII B80Sirbu Denisa
Blidari SarahII B75Sirbu Denisa
GRUIESCU DAVIDIII A100DRAGAN DANIELA
Tarziu CosminaIII A91DRAGAN DANIELA
KOOS NATHANIII A80DRAGAN DANIELA
SOPCO ADRIANIII A80DRAGAN DANIELA
Padurean PaulaIII A75DRAGAN DANIELA
Gherghina IasminaIII A60DRAGAN DANIELA
CHIS ADENIII AParticipantDRAGAN DANIELA
CIOCAN FABIANIII B100POP-COMAN CRISTINA
DELLIOMINI ALMAIII B100POP-COMAN CRISTINA
GRIJINCU FLAVIAIII B100POP-COMAN CRISTINA
MARCU LUCAIII B100POP-COMAN CRISTINA
TAMAS ELIZAIII B100POP-COMAN CRISTINA
OLARU DARIAIII B75POP-COMAN CRISTINA
IACOBESCU DAVIDIII B70POP-COMAN CRISTINA
Chimiec Flavia-MariaIV A100Kortner Tilore
Lerint Sandra-MariaIV A100Kortner Tilore
Lupulescu Martina - MariaIV A100Kortner Tilore
Muntean AndreiIV A100Kortner Tilore
Boldescu BrianaIV A94Kortner Tilore
Nicoara Alexia - IonelaIV A92Kortner Tilore
Hrencsar AndreeaIV A90Kortner Tilore
Matyus TimeaIV A90Kortner Tilore
Zelisca Mario-AntonioIV A90Kortner Tilore
Borlovan TeodoraIV A88Kortner Tilore
Ciocan Ana-MariaIV A86Kortner Tilore
Ilias TiffanyIV A80Kortner Tilore
Ilies AlexandruIV A74Kortner Tilore
Loch TanyaIV A70Kortner Tilore
Radu LorenaIV A66Kortner Tilore
Alexa Eusebius IV A64Kortner Tilore
Negru AlexandruIV A64Kortner Tilore
Sarbu SebastianIV A64Kortner Tilore
ILISEI VICTOR EDUARDPregatitoare A100Pozsar Ana
SIMONEA ANDREIPregatitoare A100Pozsar Ana
TRASNEA ANDREIPregatitoare A100Pozsar Ana
ARDELEN DALIAPregatitoare A98Pozsar Ana
STANILA RARESPregatitoare A95Pozsar Ana
ANDRASONI IANISPregatitoare A90Pozsar Ana
IOANAS ALEXANDRUPregatitoare A90Pozsar Ana
PETRESCU ROBERT MIHAIPregatitoare A90Pozsar Ana
ZUZAC GEORGE RADUPregatitoare A90Pozsar Ana
BALAS MIRIAMPregatitoare A85Pozsar Ana
HATEGAN DARIANPregatitoare A85Pozsar Ana
PREDA DANIELPregatitoare A85Pozsar Ana
URS BENIAMINPregatitoare A85Pozsar Ana
COVACI IOANAPregatitoare A80Pozsar Ana
DANCIU ROBERTPregatitoare A80Pozsar Ana
DARVOS DAVID DUMITRUPregatitoare A80Pozsar Ana
STEFANESCU MARIOPregatitoare A80Pozsar Ana
ORASCU FABIO LUCAPregatitoare A78Pozsar Ana
GAINA ALEXIA ARIAPregatitoare A76Pozsar Ana
DABAICA RALUCAPregatitoare A75Pozsar Ana
PETRUSE RARESPregatitoare A70Pozsar Ana
RADULESCU ALEXANDRUPregatitoare A60Pozsar Ana
VARI ANDRADAPregatitoare A60Pozsar Ana
MURESAN DENISAPregatitoare AParticipantPozsar Ana
BELEA ANDREIPregatitoare AParticipantPozsar Ana

Inapoi la centrele de concurs