Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Lugoj
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 2
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Anderca Maria- MagdalenaI A100Magu Mirela
Ardelean Ioana-YasminaI A100Magu Mirela
Constantin Oana- CristianaI A100Magu Mirela
Lapugean Cristiana- LoredanaI A100Magu Mirela
Lera Raluca-MihaelaI A100Magu Mirela
Marinescu Luca-RazvanI A100Magu Mirela
Petroi Rares-AndreiI A100Magu Mirela
Stanescu Patricia- MariaI A100Magu Mirela
Suciu ElenaI A100Magu Mirela
Urs AlexandraI A100Magu Mirela
Vilcu Fabian AndreiI A100Magu Mirela
Covaci Cristiana ElenaI A98Magu Mirela
Filimon Matei- RazvanI A98Magu Mirela
Gal Andrei- KrisztianI A98Magu Mirela
Ignat Demien-AndreiI A98Magu Mirela
Rotarescu CorneliuI A97Magu Mirela
Berlezi Karla-IoanaI A92Magu Mirela
Atym AlessandroI A90Magu Mirela
Miholcea Andrei- NicolaeI A75Magu Mirela
Sirbu DragosI B100Sirbu Denisa
Vlad AndreiI B100Sirbu Denisa
Kiss DariusI B98Sirbu Denisa
Craciun CezarI B96Sirbu Denisa
Axuc Raul I B95Sirbu Denisa
Iovan LarisaI B91Sirbu Denisa
Craciuneanu LarissaI B90Sirbu Denisa
Lungu AlexandruI B84Sirbu Denisa
Gaina OviudiuI B82Sirbu Denisa
Lazar LucasI B80Sirbu Denisa
Caniceanu Adnana I B75Sirbu Denisa
Gaal AmaliaI B70Sirbu Denisa
Munteanu IsabelaI B65Sirbu Denisa
Topliceanu DenisI B65Sirbu Denisa
Pavlov Andra I B63Sirbu Denisa
Blidari SarahI B60Sirbu Denisa
Gligor SarahI B60Sirbu Denisa
Chimiec Flavia MariaIII A100Kortner Tilore
Matyus TimeaIII A100Kortner Tilore
Zelisca MarioIII A100Kortner Tilore
Boldescu BrianaIII A92Kortner Tilore
Muntean AndreiIII A90Kortner Tilore
Cojorean AlisiaIII A86Kortner Tilore
Nicoara Alexia IonelaIII A86Kortner Tilore
Burcea - Colan DanielIII A85Kortner Tilore
Lerint Sandra MariaIII A82Kortner Tilore
Ilias TiffanyIII A76Kortner Tilore
Radu LorenaIII A75Kortner Tilore
Loch TanyaIII A73Kortner Tilore
Sarbu SebastianIII A72Kortner Tilore
Crasovan CalinIII A67Kortner Tilore
Ilies AlexandruIII A67Kortner Tilore
Lupulescu Martina MariaIII A67Kortner Tilore
Luminos AndreiIII A65Kortner Tilore
Barboni IonutPregatitoare A100Istrat Eugenia
Lemeni TeodoraPregatitoare A96Istrat Eugenia
Ciocan MihaiPregatitoare A95Istrat Eugenia
Gaspar RaulPregatitoare A91Istrat Eugenia
Petruescu CristianPregatitoare A91Istrat Eugenia
Draghici DariusPregatitoare A90Istrat Eugenia
Andries AlexandruPregatitoare A87Istrat Eugenia
Curca TimeeaPregatitoare A87Istrat Eugenia
Boanca RazvanPregatitoare A86Istrat Eugenia
Nechita LarisaPregatitoare A83Istrat Eugenia
Cuth GabrielaPregatitoare A82Istrat Eugenia
Militaru AnisiaPregatitoare A82Istrat Eugenia
Brandusoni ClaudiuPregatitoare A81Istrat Eugenia
Fratila EmanuelPregatitoare A78Istrat Eugenia
Lucaci DavidPregatitoare A77Istrat Eugenia
Rustac RalucaPregatitoare A76Istrat Eugenia
Ionas DaianaPregatitoare A73Istrat Eugenia
Agoston AmaliaPregatitoare A62Istrat Eugenia
Stancu RobertPregatitoare A61Istrat Eugenia
Popovici BiancaPregatitoare B100Mosoarca Ionela
Ionas DarianPregatitoare B92Mosoarca Ionela
Sirbu FabianPregatitoare B92Mosoarca Ionela
Giurchi DariaPregatitoare B87Mosoarca Ionela
Lazar PatriciaPregatitoare B86Mosoarca Ionela
Copolovici CezarPregatitoare B84Mosoarca Ionela
Damian OctavianPregatitoare B82Mosoarca Ionela
Sorinescu RaisaPregatitoare B81Mosoarca Ionela
Tonenchi LucaPregatitoare B80Mosoarca Ionela
Filip FabianPregatitoare B77Mosoarca Ionela
Brandusoni BogdanPregatitoare B69Mosoarca Ionela
Steici NicolePregatitoare B67Mosoarca Ionela
Veghes GeorgianaPregatitoare B67Mosoarca Ionela
Cadariu AdelinaPregatitoare B62Mosoarca Ionela
Ternauciuc Ana-MariaPregatitoare BParticipantMosoarca Ionela
Gurzu DeliaPregatitoare BParticipantMosoarca Ionela
Timoc BiancaPregatitoare BParticipantMosoarca Ionela
Milutin LucaPregatitoare BParticipantMosoarca Ionela
Grosan IasminaPregatitoare BParticipantMosoarca Ionela
Iluca DenisPregatitoare BParticipantMosoarca Ionela
Clincu MiriamPregatitoare C100pozsar ana
Isfan FlavianPregatitoare C100pozsar ana
Voita CristianPregatitoare C100pozsar ana
Badiu DianaPregatitoare C95pozsar ana
Durcau DavidPregatitoare C95pozsar ana
Ene DavidPregatitoare C95pozsar ana
Bere GabrielPregatitoare C85pozsar ana
Constantinescu AlessiaPregatitoare C85pozsar ana
Raus MariaPregatitoare C85pozsar ana
Burlacu NatalyePregatitoare C75pozsar ana
Galdean RaulPregatitoare C75pozsar ana
Pirvulescu NicolaPregatitoare C75pozsar ana
Maican MaryoPregatitoare C70pozsar ana
Muresan DenisPregatitoare C70pozsar ana
Veciunca VladPregatitoare C65pozsar ana

Inapoi la centrele de concurs