Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Lugoj
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 2
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Anderca Maria- MagdalenaI AEMagu Mirela
Ardelean Ioana-YasminaI AEMagu Mirela
Constantin Oana- CristianaI AEMagu Mirela
Lapugean Cristiana- LoredanaI AEMagu Mirela
Lera Raluca-MihaelaI AEMagu Mirela
Marinescu Luca-RazvanI AEMagu Mirela
Petroi Rares-AndreiI AEMagu Mirela
Stanescu Patricia- MariaI AEMagu Mirela
Suciu ElenaI AEMagu Mirela
Urs AlexandraI AEMagu Mirela
Vilcu Fabian AndreiI AEMagu Mirela
Sirbu DragosI BESirbu Denisa
Vlad AndreiI BESirbu Denisa
Chimiec Flavia MariaIII AEKortner Tilore
Matyus TimeaIII AEKortner Tilore
Zelisca MarioIII AEKortner Tilore
Barboni IonutPregatitoare AEIstrat Eugenia
Popovici BiancaPregatitoare BEMosoarca Ionela
Clincu MiriamPregatitoare CEpozsar ana
Isfan FlavianPregatitoare CEpozsar ana
Voita CristianPregatitoare CEpozsar ana
Covaci Cristiana ElenaI AIMagu Mirela
Filimon Matei- RazvanI AIMagu Mirela
Gal Andrei- KrisztianI AIMagu Mirela
Ignat Demien-AndreiI AIMagu Mirela
Kiss DariusI BISirbu Denisa
Rotarescu CorneliuI AIIMagu Mirela
Craciun CezarI BIISirbu Denisa
Lemeni TeodoraPregatitoare AIIIstrat Eugenia
Axuc Raul I BIISirbu Denisa
Ciocan MihaiPregatitoare AIIIstrat Eugenia
Badiu DianaPregatitoare CIIpozsar ana
Durcau DavidPregatitoare CIIpozsar ana
Ene DavidPregatitoare CIIpozsar ana
Berlezi Karla-IoanaI AIIIMagu Mirela
Boldescu BrianaIII AIIIKortner Tilore
Ionas DarianPregatitoare BIIIMosoarca Ionela
Sirbu FabianPregatitoare BIIIMosoarca Ionela
Iovan LarisaI BIIISirbu Denisa
Gaspar RaulPregatitoare AIIIIstrat Eugenia
Petruescu CristianPregatitoare AIIIIstrat Eugenia
Atym AlessandroI AMMagu Mirela
Craciuneanu LarissaI BMSirbu Denisa
Muntean AndreiIII AMKortner Tilore
Draghici DariusPregatitoare AMIstrat Eugenia

Inapoi la centrele de concurs