Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Lugoj
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 2
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Avramescu MadalinaI AEIcobescu Veronica
Lemeni TeodoraI AEIcobescu Veronica
Popovici BiancaI BEMosoarca Ionela
Sirbu FabianI BEMosoarca Ionela
Bernat Miriam SuzanaII AEMagu Mirela
Constantin Oana CristianaII AEMagu Mirela
Lapugean Cristiana LoredanaII AEMagu Mirela
Lera Raluca MihaelaII AEMagu Mirela
Marinescu Luca RazvanII AEMagu Mirela
Rotarescu CorneliuII AEMagu Mirela
Stanescu PatriciaII AEMagu Mirela
Suciu ElenaII AEMagu Mirela
Craciun CezarII BESirbu Denisa
Craciuneanu LarissaII BESirbu Denisa
Kiss DariusII BESirbu Denisa
Lungu AlexandruII BESirbu Denisa
Sirbu DragosII BESirbu Denisa
Vlad AndreiII BESirbu Denisa
GRUIESCU DAVIDIII AEDRAGAN DANIELA
CIOCAN FABIANIII BEPOP-COMAN CRISTINA
DELLIOMINI ALMAIII BEPOP-COMAN CRISTINA
GRIJINCU FLAVIAIII BEPOP-COMAN CRISTINA
MARCU LUCAIII BEPOP-COMAN CRISTINA
TAMAS ELIZAIII BEPOP-COMAN CRISTINA
Chimiec Flavia-MariaIV AEKortner Tilore
Lerint Sandra-MariaIV AEKortner Tilore
Lupulescu Martina - MariaIV AEKortner Tilore
Muntean AndreiIV AEKortner Tilore
ILISEI VICTOR EDUARDPregatitoare AEPozsar Ana
SIMONEA ANDREIPregatitoare AEPozsar Ana
TRASNEA ANDREIPregatitoare AEPozsar Ana
ARDELEN DALIAPregatitoare AIPozsar Ana
Ionas DarianI BIIMosoarca Ionela
Anderca Maria MagdalenaII AIIMagu Mirela
Ardelean Ioana YasminaII AIIMagu Mirela
Atym AlessandroII AIIMagu Mirela
Filimon MateiII AIIMagu Mirela
Petroi Rares AndreiII AIIMagu Mirela
Vilcu Fabian AndreiII AIIMagu Mirela
Iovan LarisaII BIISirbu Denisa
STANILA RARESPregatitoare AIIPozsar Ana
Boldescu BrianaIV AIIIKortner Tilore
Nicoara Alexia - IonelaIV AIIIKortner Tilore
Tarziu CosminaIII AIIIDRAGAN DANIELA
Andries AlexandruI AMIcobescu Veronica
Draghici DariusI AMIcobescu Veronica
Copoolovici CezarI BMMosoarca Ionela
Borchescu PaulII AMMagu Mirela
Covaci Cristiana ElenaII AMMagu Mirela
Axuc Raul II BMSirbu Denisa
Gaal AmaliaII BMSirbu Denisa
Lazar LucasII BMSirbu Denisa
Hrencsar AndreeaIV AMKortner Tilore
Matyus TimeaIV AMKortner Tilore
Zelisca Mario-AntonioIV AMKortner Tilore
ANDRASONI IANISPregatitoare AMPozsar Ana
IOANAS ALEXANDRUPregatitoare AMPozsar Ana
PETRESCU ROBERT MIHAIPregatitoare AMPozsar Ana
ZUZAC GEORGE RADUPregatitoare AMPozsar Ana

Inapoi la centrele de concurs