Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Bistrita
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 1
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
AMARIE DARIAI A100TODEA MONIA
SIDOR OCTAVIAI A100TODEA MONIA
ARMASU ANDREEAI A98TODEA MONIA
KIRALY ROBERTI A98TODEA MONIA
BURZO DARIUSI A97TODEA MONIA
PARTENE CRISTINAI A97TODEA MONIA
MIHAILA DARIUSI A96TODEA MONIA
BELEI PATRICKI A93TODEA MONIA
HUCIU IRINAI A92TODEA MONIA
MOISIL TUDORI A80TODEA MONIA
MARICA RAULI A75TODEA MONIA
DEAC EDUARDI A70TODEA MONIA
BUCUR ROXANAI A65TODEA MONIA
PETRI ALEXI A65TODEA MONIA
MAGDA ROBERTI A60TODEA MONIA
MURESAN ANTONIOI A60TODEA MONIA
SPUMA-CHISO ANDRADAI A60TODEA MONIA
COTI MAIAI AParticipantTODEA MONIA
CRETAN TUDORI AParticipantTODEA MONIA
MOLDOVAN MAIAI AParticipantTODEA MONIA
CSILLOG LUCASZI AParticipantTODEA MONIA
PRASCA DARIAI AParticipantTODEA MONIA
PAVEN PATRICKI AParticipantTODEA MONIA
Bora AndreiII C100Toma Nicoleta
Dascalul IuliaII C100Toma Nicoleta
Negrea DavidII C100Toma Nicoleta
Timis AndreeaII C100Toma Nicoleta
Sangeorzan CristianII C95Toma Nicoleta
Mandru RazvanII C90Toma Nicoleta
Rosu Mares MihaiII C90Toma Nicoleta
Sasarman StefaniaII C90Toma Nicoleta
Bolbos ChristianII C85Toma Nicoleta
Radu MateiII C85Toma Nicoleta
Carbune MihaiII C80Toma Nicoleta
Ciortea DianaII C75Toma Nicoleta
Lari MihaiII C70Toma Nicoleta
Timis CameliaII C70Toma Nicoleta
Tofan ArianaII C70Toma Nicoleta
Balaj IoanaII C65Toma Nicoleta
Maican AndreeaII C65Toma Nicoleta
Kispal AlexandruII C60Toma Nicoleta
Bindean Raul AdrianIII D100Rusu Irina
Irsza Raul ElemerIII D100Rusu Irina
Negrea Simion RazvanIII D100Rusu Irina
Pop David MihaiIII D100Rusu Irina
Dumbravean AlexandraIII D98Rusu Irina
Calinin Sonia MariaIII D95Rusu Irina
Maier Tudor StefanIII D90Rusu Irina
Onoe Jacqueline JacobaIII D80Rusu Irina
Sabo Raul RazvanIII D78Rusu Irina
Lacatus VanesaIII D75Rusu Irina
Leuca Oana MariaIII D75Rusu Irina
Aluas Florin LucianIII D70Rusu Irina
Moldovan DariusIII D70Rusu Irina
Danila AlexandraIII E100Buta Florina Chereja Florica
Dreptate DenisIII E100Buta Florina Chereja Florica
Hoha Pop TeodoraIII E100Buta Florina Chereja Florica
Moldovan DianaIII E93Buta Florina Chereja Florica
Iacobescu SofiaIII E90Buta Florina Chereja Florica
Gabor AlexandraIII E82Buta Florina Chereja Florica
Jurcan SaraIII E77Buta Florina Chereja Florica
Precup AndreiIII E77Buta Florina Chereja Florica
Cimpan DariaIII E60Buta Florina Chereja Florica
Deac SebastianIII EParticipantButa Florina Chereja Florica
Nicoara CristiIII EParticipantButa Florina Chereja Florica
Paicu DariusIII EParticipantButa Florina Chereja Florica
Rotar Dan AlexandruIII EParticipantButa Florina Chereja Florica
Morar PetrutaIII EParticipantButa Florina Chereja Florica
Runcan DianaIII EParticipantButa Florina Chereja Florica
Linca DavidIII EParticipantButa Florina Chereja Florica
Stoica RobertaIII EParticipantButa Florina Chereja Florica
Suciu RaresIII EParticipantButa Florina Chereja Florica
Lucaci LaurentiuIII EParticipantButa Florina Chereja Florica
Corlateanu TeodoraIV D97Manzat Dana-Matean Liana
Radu DenisIV D75Manzat Dana-Matean Liana
Ciobanu RebecaIV D70Manzat Dana-Matean Liana
Avram DanielaIV D60Manzat Dana-Matean Liana
Mititean DanaIV D60Manzat Dana-Matean Liana
Flonta MateiPregatitoare A95Cheta Olimpia
Gabor StefanPregatitoare A95Cheta Olimpia
Nagy MihaiPregatitoare A90Cheta Olimpia
Titieni AndreiPregatitoare A87Cheta Olimpia
Voica RadaPregatitoare A87Cheta Olimpia
Filipoaia DariusPregatitoare A82Cheta Olimpia
Darius MoldovanPregatitoare A81Cheta Olimpia
Dragan Vuianici MariaPregatitoare A81Cheta Olimpia
Puscas IoanPregatitoare A80Cheta Olimpia
Sarb OanaPregatitoare A80Cheta Olimpia

Inapoi la centrele de concurs