Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Bistrita
Scoala:Scoala Gimnaziala Avram Iancu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
DUNCA BOGDANI B100Guther-Vlad Elena-Anca
MOLDOVAN RAULI B95Guther-Vlad Elena-Anca
CIUI NORISI B94Guther-Vlad Elena-Anca
BABUTAN IZABELAI B92Guther-Vlad Elena-Anca
BOTIRCA ANDREEAI B92Guther-Vlad Elena-Anca
GREABU DIANAI B87Guther-Vlad Elena-Anca
CIFOR ANDREII B84Guther-Vlad Elena-Anca
SIMIONESCU CIPRIANI B84Guther-Vlad Elena-Anca
SARAFINCEANU IRINAI B82Guther-Vlad Elena-Anca
Isain EmanuelI D100Bucsa Mia
Mihaila AlexandraI D97Bucsa Mia
Lup RucsandraI D96Bucsa Mia
Manolache MariucaI D92Bucsa Mia
Moldovan adrianaI D92Bucsa Mia
Vermesan TaniaI D91Bucsa Mia
Ciosan RobertI D90Bucsa Mia
Hosu CarmenI D90Bucsa Mia
Griga DenisaI D88Bucsa Mia
Hadar AndreeaI D80Bucsa Mia
Ploscar RobertI D77Bucsa Mia
Baciu RazvanI D74Bucsa Mia
Vrancean RobertI D72Bucsa Mia
Nasalean VeronicaI D70Bucsa Mia
TENGHEL VLADII A100Feldrihan Mariana
POP BEATRICEII A95Feldrihan Mariana
RUSU DALIAII A95Feldrihan Mariana
BODOR MIHAIII A90Feldrihan Mariana
DUMBRAVEAN DARIAII A90Feldrihan Mariana
GONCZI NOAII A90Feldrihan Mariana
MARIAN PATRICKII A90Feldrihan Mariana
URIAN MARIAII A90Feldrihan Mariana
BUCSA DANIELII A85Feldrihan Mariana
PLOSCAR ANDREIII A85Feldrihan Mariana
BULZ LUIS NARCISII A80Feldrihan Mariana
FATU MIHAIII A80Feldrihan Mariana
FORFOTA STEFANIAII A80Feldrihan Mariana
LUNGU ANDREIII A80Feldrihan Mariana
SERBAN GHINDEAN DENISAII A80Feldrihan Mariana
TIMIS MILENA GEORGIANAII A80Feldrihan Mariana
BOTA ALEXIAII A75Feldrihan Mariana
Muscar DariusII A75Feldrihan Mariana
NICA ANDREEA ANABELLAII A75Feldrihan Mariana
OLARU ANAII A75Feldrihan Mariana
VARVAS ALEXANDRUII A75Feldrihan Mariana
CATANA MELISSAII A70Feldrihan Mariana
PASCU ANDREIII A70Feldrihan Mariana
Kloeble Ana-RebecaII B95Lazar Margareta Adela
Roth-Gross MathiasII B95Lazar Margareta Adela
Stetco Rares VladII B95Lazar Margareta Adela
Baci DominicII B70Lazar Margareta Adela
Jiga Bogdan AdrianII B70Lazar Margareta Adela
Vlas MirceaII B70Lazar Margareta Adela
Sas AmaliaII C100Biris Ana-Maria
Irimies DenisaII C97.5Biris Ana-Maria
Boca FilipII C92.5Biris Ana-Maria
Serban DragosII C90Biris Ana-Maria
Galban DariaII C87.5Biris Ana-Maria
Putilean RalucaII C85Biris Ana-Maria
Tusa StefanII C85Biris Ana-Maria
Vlasin RazvanII C85Biris Ana-Maria
Galan RaresII C80Biris Ana-Maria
Turbat VladII C80Biris Ana-Maria
Ghita OctavianII C75Biris Ana-Maria
Muresan DavisII C75Biris Ana-Maria
Pasztor DenisaII C75Biris Ana-Maria
Pupeza TudorII C75Biris Ana-Maria
Vasiliu MariaII C75Biris Ana-Maria
Costin AmaliaII C72.5Biris Ana-Maria
Archiudean BiancaII C70Biris Ana-Maria
Ilies CristinaII C70Biris Ana-Maria
Tudurachi CalinII C70Biris Ana-Maria
Dobrescu DragosII D92Buzila Ancuta
Calus BogdanII D90Buzila Ancuta
Somfelean RobertII D87.5Buzila Ancuta
Alexa LucaII D85Buzila Ancuta
Rus TeodoraII D80Buzila Ancuta
Balan AlesiaII D75Buzila Ancuta
Harosa RalucaII D75Buzila Ancuta
Iancu MaraII D75Buzila Ancuta
Ungureanu AlexiaII D75Buzila Ancuta
Hodoroga Alex II E87Milesan Ioan
Dologa ElenaII E85Milesan Ioan
Iujan Petrican NuriaII E85Milesan Ioan
Gabor CristianII E83Milesan Ioan
Sbircea DenisaII E80Milesan Ioan
Szabo CristianaII E80Milesan Ioan
Ciurar CristinaII E72.5Milesan Ioan
Rus Elias DanielII E72.5Milesan Ioan
Buda JasonII E70Milesan Ioan
Onita Rares AndreiII EParticipantMilesan Ioan
SOMESAN ANA-MARIAIII B100FLORE DANIELA
BALAN IOANA-NECTARIAIII C100NECHITI LAURA
DRAGUS ANDREI-DANIELIII C98NECHITI LAURA
FILIPAS IOANIII C96NECHITI LAURA
PATRASCAN PAUL-ALEXANDRUIII C90NECHITI LAURA
PATRASCAN DAVIDIII C80NECHITI LAURA
LEAHU STEFANIII C75NECHITI LAURA
DAVID ANDREEAIII D100SARCA GRIGA DIANA
RUSU ANDREIIII D98SARCA GRIGA DIANA
UILACAN DAVIDIII D98SARCA GRIGA DIANA
PROTASA DIANAIII D91SARCA GRIGA DIANA
POP SIMINAIII D83SARCA GRIGA DIANA
NEGRUSA ERICIII D82SARCA GRIGA DIANA
GAVRILOAIE MARIAIII D79SARCA GRIGA DIANA
BIDEAN SABINAIII D73SARCA GRIGA DIANA
HUCI ROXANAIII D73SARCA GRIGA DIANA
HARPA DIANAIII D64SARCA GRIGA DIANA
USERIU MARIOIII DParticipantSARCA GRIGA DIANA
BUMBU TUDORIII DParticipantSARCA GRIGA DIANA
FLOARE VLADPregatitoare A95HORGA ALEXANDRINA
NALATI MARIA ALEXANDRAPregatitoare A95HORGA ALEXANDRINA
CALAUZ CODRINPregatitoare A92HORGA ALEXANDRINA
CIOBANU BIANCAPregatitoare A91HORGA ALEXANDRINA
OLARU MARIAPregatitoare A90HORGA ALEXANDRINA
PAVELEA ANDREAS DAVIDPregatitoare A86HORGA ALEXANDRINA
HABALAU DARIA IOANAPregatitoare A85HORGA ALEXANDRINA
MOLDOVAN PETRUPregatitoare A85HORGA ALEXANDRINA
RASCOL RALUCA MARINELAPregatitoare A85HORGA ALEXANDRINA
SILAS DARIA MARIAPregatitoare A85HORGA ALEXANDRINA
CRETA DAVID SIMIONPregatitoare A82HORGA ALEXANDRINA
TALOS ROXANA MARIAPregatitoare A81HORGA ALEXANDRINA
BREHAR SERGIU DENISPregatitoare A80HORGA ALEXANDRINA
CIURCAU ECATERINAPregatitoare A77HORGA ALEXANDRINA
MOLDOVAN CARINA MARIAPregatitoare A77HORGA ALEXANDRINA
NICOARA VLAD IONUTPregatitoare A77HORGA ALEXANDRINA
BUTNARIU ALINA MARIAPregatitoare A76HORGA ALEXANDRINA
CIMPAM PATRICIAPregatitoare A76HORGA ALEXANDRINA
DARABAN CARLA MARIAPregatitoare A75HORGA ALEXANDRINA
BANABIC SARA MARIAPregatitoare A73HORGA ALEXANDRINA
MORARI DAVID ALEXANDRUPregatitoare A72HORGA ALEXANDRINA
FECIU HANNELOREPregatitoare A71HORGA ALEXANDRINA
RUS MARA CELESTE Pregatitoare A71HORGA ALEXANDRINA

Inapoi la centrele de concurs