Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Bistrita
Scoala:Scoala Gimnaziala Avram Iancu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CIOBANU BIANCAI AEHORGA ALEXANDRINA
CIURCAU ECATERINAI AEHORGA ALEXANDRINA
CRETA DAVID SIMIONI AEHORGA ALEXANDRINA
OLARU MARIAI AEHORGA ALEXANDRINA
PAVELEA ANDREAS DAVIDI AEHORGA ALEXANDRINA
TALOS ROXANA MARIAI AEHORGA ALEXANDRINA
MARCHIS MARIAI bEBESA MARINELA DORINA
URS IOANAI BEBESA MARINELA DORINA
VARTIC CRISTINAI BEBESA MARINELA DORINA
GABOR ERWIN SEBASTIANI CEArapu Leonel Cristian
IVAN ALEXANDRUI DEURIAN LIA ROZALIA
Dorofteese LucaII AEHoza Aurelia
Gyorgy AndreeaII AEHoza Aurelia
Scarlii RalucaII AEHoza Aurelia
Lup RucsandraII DEBucsa Ana-Maria Habalau Delia
Manolache MariucaII DEBucsa Ana-Maria Habalau Delia
IRIMIES DENISAIII CEBiris Ana-Maria
POP ALESSIA-MARIAIV AEDEUS FLORENTINA
DAVID STEFANIAIV DESARCA DIANA
PROTASA DIANAIV DESARCA DIANA
BRENDEA SONIAPregatitoare AESZILVESAN MIHAELA DANIELA
CAMPAN ANDREEAPregatitoare AESZILVESAN MIHAELA DANIELA
FEIER MARAPregatitoare AESZILVESAN MIHAELA DANIELA
NEGRUSERI DAVIDPregatitoare AESZILVESAN MIHAELA DANIELA
CHISA SOFIAPregatitoare BENEGRUSERI IOANA MARIA
COSMA NATALIAPregatitoare BENEGRUSERI IOANA MARIA
FERCHI SEBASTIANPregatitoare BENEGRUSERI IOANA MARIA
HARPA MARAPregatitoare BENEGRUSERI IOANA MARIA
MOLDOVAN MATEIPregatitoare BENEGRUSERI IOANA MARIA
PUTURA ANTONIAPregatitoare BENEGRUSERI IOANA MARIA
ROMAN ANDREEAPregatitoare BENEGRUSERI IOANA MARIA
CORDOVAN DENISAPregatitoare CEMURESAN-SAS MARIA
GANEA CRISTIANPregatitoare CEMURESAN-SAS MARIA
ISIP ALEXANDRAPregatitoare CEMURESAN-SAS MARIA
MARIAN ALEXANDRAPregatitoare CEMURESAN-SAS MARIA
SENATOVICI CATALINIV AIDEUS FLORENTINA
BALAN IOANA NECTARIAIV CINECHITI LAURA
RUSU ANDREIIV DISARCA DIANA
UILACAN DAVIDIV DISARCA DIANA
IGNA CARMENPregatitoare CIMURESAN-SAS MARIA
MOROSAN TUDORPregatitoare CIMURESAN-SAS MARIA
RUSU IASMINAPregatitoare CIMURESAN-SAS MARIA
JIANU MARIAPregatitoare AIISZILVESAN MIHAELA DANIELA
NECHITI MARIAPregatitoare BIINEGRUSERI IOANA MARIA
BOTIRLA ROBERTPregatitoare CIIMURESAN-SAS MARIA
Lungu AndreiIII AIIBorsa Milica
Nica Andreea AnabellaIII AIIBorsa Milica
POP BEATRICEIII AIIBorsa Milica
Serban Ghindean DenisaIII AIIBorsa Milica
TENGHEL VLAD IOANIII AIIBorsa Milica
Timis Milena GiorgianaIII AIIBorsa Milica
URIAN MARIA ELENAIII AIIBorsa Milica
DOBRESCU DRAGOSIII DIIBuzila Ancuta
MOREA LUCAPregatitoare BIINEGRUSERI IOANA MARIA
ARCIUDEAN DARIANI DIIURIAN LIA ROZALIA
BODOR ANDREEAI DIIURIAN LIA ROZALIA
TIMIS VARGA DARIAI DIIURIAN LIA ROZALIA
Baldea MateiII AIIHoza Aurelia
Blaga IoanaII AIIHoza Aurelia
Ciocarlan RianaII AIIHoza Aurelia
Echim PaulaII AIIHoza Aurelia
Fodorean AlissaII AIIHoza Aurelia
Lup IannisII AIIHoza Aurelia
Tifrea BogdanII AIIHoza Aurelia
DUNCA BOGDANII BIIGUTHER-VLAD ELENA-ENCA
PALACEAN MADALINII BIIGUTHER-VLAD ELENA-ENCA
Mihaila AlexandraII DIIBucsa Ana-Maria Habalau Delia
Moldovan AdrianaII DIIBucsa Ana-Maria Habalau Delia
STETCO RARESIII BIILAZAR MARGARETA ADELA
GYORGY ELIZAPregatitoare AIISZILVESAN MIHAELA DANIELA
HUSU LUCASPregatitoare AIISZILVESAN MIHAELA DANIELA
DEMETER SOFIAPregatitoare BIINEGRUSERI IOANA MARIA
MURESAN IONAS ANDREIPregatitoare BIINEGRUSERI IOANA MARIA
BOZGA ALEXANDRUPregatitoare CIIMURESAN-SAS MARIA
TURTURICA TANIAPregatitoare CIIMURESAN-SAS MARIA
FATU MIHAI OVIDIUIII AIIIBorsa Milica
RUSU DALIAIII AIIIBorsa Milica
ILIES CRISTINAIII CIIIBiris Ana-Maria
PASZTOR DENISAIII CIIIBiris Ana-Maria
SERBAN DRAGOSIII CIIIBiris Ana-Maria
TUSA STEFANIII CIIIBiris Ana-Maria
UNGUREANU ALEXIAIII DIIIBuzila Ancuta
RUS TEODORAIII DIIIBuzila Ancuta
TURBAT VLADIII CIIIBiris Ana-Maria
BUCSA DANIEL IOANIII AIIIBorsa Milica
Olar RobertIII AIIIBorsa Milica
ZEGLEANU IOANA ROXANAIII BIIILAZAR MARGARETA ADELA
TUDURACHI CALINIII CIIIBiris Ana-Maria
SUCIU TEEAIII DIIIBuzila Ancuta
CALAUZ CODRINI AMHORGA ALEXANDRINA
FLOARE VLADI AMHORGA ALEXANDRINA
NALATI MARIA ALEXANDRAI AMHORGA ALEXANDRINA
SILAS DARIA MARIAI AMHORGA ALEXANDRINA
CARTIS TUDORI BMBESA MARINELA DORINA
PECORA MADALINAI BMBESA MARINELA DORINA
CHIS DENISA MARIAI CMArapu Leonel Cristian
CIURCAU PAUL ELIASI CMArapu Leonel Cristian
CLAPA REBECA MAYAI CMArapu Leonel Cristian
COTU ANDREI IONUTI CMArapu Leonel Cristian
CIRCU MARIAI DMURIAN LIA ROZALIA
CIRILA PATRICIAI DMURIAN LIA ROZALIA
FILIPAS NICOLAE I DMURIAN LIA ROZALIA
GRETA SOFIAI DMURIAN LIA ROZALIA
NECHITA MARIOI DMURIAN LIA ROZALIA
USERIU ANALIAI DMURIAN LIA ROZALIA
VARTIC CARINAI DMURIAN LIA ROZALIA
Pop AndreiII AMHoza Aurelia
Zinveliu IrinaII AMHoza Aurelia
TOMA SONIAII CMRAUCA SAVETA
BULZ LUIS NARCISIII AMBorsa Milica
Dumbravean Daria RalucaIII AMBorsa Milica
Forfota StefaniaIII AMBorsa Milica
PALL- GONDOSCH DARIAIV bMFLORE DANIELA
RUS RALUCAIV BMFLORE DANIELA
DRAGUS ANDREIIV CMNECHITI LAURA
FILIPAS IOANIV CMNECHITI LAURA
HUCI ROXANAIV DMSARCA DIANA
USERIU MARIOIV DMSARCA DIANA
COZAC SELENAPregatitoare CMMURESAN-SAS MARIA

Inapoi la centrele de concurs