Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr 189
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
AVADANEI DANUTI A100VITAN CODRUTA
BALAN PATRIKI A100VITAN CODRUTA
BAN PETRUI A100VITAN CODRUTA
BEJAN EMAI A100VITAN CODRUTA
CONSTANTINESCU CRISTINAI A100VITAN CODRUTA
DAVIDA MARIAI A100VITAN CODRUTA
DRAGOMIR LUCAI A100VITAN CODRUTA
GHEORGHE ALEXANDRUI A100VITAN CODRUTA
GRIGORE ANNE MARIEI A100VITAN CODRUTA
IVANCIU DIANAI A100VITAN CODRUTA
MANEA ERIKAI A100VITAN CODRUTA
MIHAI LARISAI A100VITAN CODRUTA
NADRAG LUCAI A100VITAN CODRUTA
NADRAG MIRUNAI A100VITAN CODRUTA
NECHIFOR MATEII A100VITAN CODRUTA
NEGOITA NATALIAI A100VITAN CODRUTA
POPA THEAI A100VITAN CODRUTA
PREDOANA ANDREEAI A100VITAN CODRUTA
RADU RUXANDRAI A100VITAN CODRUTA
RISTEA ANDREII A100VITAN CODRUTA
SCATIU BIANCAI A100VITAN CODRUTA
STAN DAVIDI A100VITAN CODRUTA
TOI BIANCAI A100VITAN CODRUTA
VOICA MARIAI A100VITAN CODRUTA
CHIRILUTA BETINAI B90CIOPONEA NICULINA
IORDACHE NECTARIAI B85CIOPONEA NICULINA
POPA MIRUNAI B85CIOPONEA NICULINA
CUCIUREANU ELISAI B80CIOPONEA NICULINA
CHIRITA ROBERTI B67CIOPONEA NICULINA
CARUCERIU TEODORAII B95IUGA DANIELA
ICHIM BIANCAII B95IUGA DANIELA
ANGHEL TEODORII B90IUGA DANIELA
LAZAR LUCAII B90IUGA DANIELA
NITU DARIAII B85IUGA DANIELA
STOICESCU ALEXANDRAII B85IUGA DANIELA
GHIMPU GABRIELII B80IUGA DANIELA
VIZITEU ALESSIA RIHANAIV A100COSTACHE OLIVIA
MATEI ALEXANDRUIV A98COSTACHE OLIVIA
BODGE ILINCAIV A96COSTACHE OLIVIA
PAUN RARESIV A82COSTACHE OLIVIA
ILIE CEZAR ANDREIIV A81COSTACHE OLIVIA
ION SILVIU CATALINIV A81COSTACHE OLIVIA
MANZU ANDRAIV A81COSTACHE OLIVIA
CLAPAN DARIAIV A76COSTACHE OLIVIA
BIRISU RAULIV A74COSTACHE OLIVIA
VISAN DANIELA NICOLAIV A74COSTACHE OLIVIA
PAPANAGA ALEXANDRUIV A72COSTACHE OLIVIA
NICULAE MARISSAIV A68COSTACHE OLIVIA
bucica saraPregatitoare B100romanosky madalaina
dragan andreiPregatitoare B100romanosky madalaina
DUMITRU SELENAPregatitoare B100romanosky madalaina
ILEA IRINAPregatitoare B100romanosky madalaina
NICA IANAPregatitoare B100romanosky madalaina
ONCICA MAIAPregatitoare B100romanosky madalaina
OPREA RADUPregatitoare B100romanosky madalaina
PATRASCU ANDREEAPregatitoare B100romanosky madalaina
PELIN ROBERTPregatitoare B100romanosky madalaina
PETRE IOANAPregatitoare B100romanosky madalaina
PETRE IOANAPregatitoare B100romanosky madalaina
TAMPAU ILINCAPregatitoare B100romanosky madalaina
ANTICI DAVIDPregatitoare B99romanosky madalaina
GHEORGHITA MATIASPregatitoare B98romanosky madalaina
BUITAN DRAGOSPregatitoare B97romanosky madalaina
ALEXANDRESCU DARIAPregatitoare B95romanosky madalaina
GENEDEK IANISPregatitoare B95romanosky madalaina
GROSEANU COSTINPregatitoare B95romanosky madalaina
BADEA REBECAPregatitoare B93romanosky madalaina
DRAGAN CORINAPregatitoare B92romanosky madalaina
NEDELCU DAVIDPregatitoare B92romanosky madalaina
LUCHIAN MATEIPregatitoare B90romanosky madalaina
TABAC ERIKAPregatitoare B90romanosky madalaina
OANCEA ANDREEAPregatitoare B85romanosky madalaina
TARVA ANDREIPregatitoare B85romanosky madalaina
ANTICI COSMINPregatitoare B68romanosky madalaina

Inapoi la centrele de concurs