Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr. 119
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Costache DavidII B100Georgescu Isabela
Pana IrinaII B95Georgescu Isabela
Vasiliu IanisII B95Georgescu Isabela
Ene StefanII B91Georgescu Isabela
Dena LorenaII B90Georgescu Isabela
Dobroiu EduardII B90Georgescu Isabela
Radulescu SimonaII B90Georgescu Isabela
Stoica EricII B90Georgescu Isabela
Scrisu PatrikII B80Georgescu Isabela
Dumitru NycolII B75Georgescu Isabela
Militaru LilianaII B75Georgescu Isabela
Bica BiancaII B70Georgescu Isabela
Georgescu CristinaII B70Georgescu Isabela
Vasilache DariaII B70Georgescu Isabela
Voicu MariaII B70Georgescu Isabela
GHEORGHE DIANA MIHAELAIII B96BUBURUZ VALENTINA
BIDILA EUNICE CRISTINAIII B91BUBURUZ VALENTINA
CAPRARU CATALINA ANDREEAIII B90BUBURUZ VALENTINA
MIHALACHE VALENTIN ALEXANDRUIII B88BUBURUZ VALENTINA
CRISAN DAVID IOANIII B86BUBURUZ VALENTINA
SCARLAT CRISTINA ELENAIII B85BUBURUZ VALENTINA
CELAC ANTONIA TEODORAIII B80BUBURUZ VALENTINA
MARTIN MARIO ALEXANDRUIII B72BUBURUZ VALENTINA
GEORGESCU DANIEL ALEXANDRUIII B66BUBURUZ VALENTINA
PATRANA MARIA CRISTINAIII B63BUBURUZ VALENTINA
Balbuzan OtiliaIV A100Neagu Floarea
Fanaru RebecaIV A100Neagu Floarea
Ilie MihaelaIV A100Neagu Floarea
Pislaru LucaIV A100Neagu Floarea
Ruta StefanIV A100Neagu Floarea
Ciobanica EmiliaIV A98Neagu Floarea
Gusa BogdanIV A98Neagu Floarea
Radu MariaIV A98Neagu Floarea
Adam AlexandruIV A96Neagu Floarea
Cruceanu DavidIV A95Neagu Floarea
Lucavietchi MaraIV A92Neagu Floarea
Dima AlexandruIV A90Neagu Floarea
Pirvan AndreiIV A88Neagu Floarea
Manasescu AdrianIV A82Neagu Floarea
Iorga GabrielIV A68Neagu Floarea
Aflorei TeodorIV A63Neagu Floarea
Atitiene CosminIV A63Neagu Floarea
Coravu TheodorIV A63Neagu Floarea
Cretu TeodoraIV A63Neagu Floarea
Ionescu BiancaIV A63Neagu Floarea
Andrei Irina GabrielaIV D98Costache Niculina
Gheorghisor Catalin GabrielIV D94Costache Niculina
Danciu Matei AlexandruIV D90Costache Niculina
Mirea Gabriel FlorinIV D88Costache Niculina
Stafanescu Radu AndreiIV D83Costache Niculina
Caciulan Mario IonutIV D82Costache Niculina
Stoian Daria MariaIV D78Costache Niculina
Rotariu AndradaIV D64Costache Niculina
Stan BiancaPregatitoare B100Simion Nicoleta
Duma DavidPregatitoare B95Simion Nicoleta
Ion RachelaPregatitoare B95Simion Nicoleta
Stanica IonutPregatitoare B95Simion Nicoleta
Dobrin NicholasPregatitoare B93Simion Nicoleta
Dragoi TeodoraPregatitoare B93Simion Nicoleta
Iordan AlexandruPregatitoare B90Simion Nicoleta
Surdu VictorPregatitoare B90Simion Nicoleta
State EricPregatitoare B89Simion Nicoleta
Voicu SofiaPregatitoare B89Simion Nicoleta
Roschita AnaPregatitoare B86Simion Nicoleta
Began AndraPregatitoare B84Simion Nicoleta
Baluta EricPregatitoare B81Simion Nicoleta
Pirvan MariaPregatitoare B77Simion Nicoleta
Panait BiancaPregatitoare B70Simion Nicoleta
Zanciu DavidPregatitoare B60Simion Nicoleta
Florescu TeodoraPregatitoare BParticipantSimion Nicoleta
Cimpoeru DariusPregatitoare BParticipantSimion Nicoleta
Purcel LucaPregatitoare BParticipantSimion Nicoleta

Inapoi la centrele de concurs