Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Buzau
Scoala:Scoala Gimnaziala Sfantul Apostol Andrei
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ANDREI DAVID STEFANI B100POSIRCA GINA
CARBUNARU ANA MARIAI B100POSIRCA GINA
GAFU VICTORIAI B100POSIRCA GINA
GHEORGHE BIANCAI B100POSIRCA GINA
PETROVICI MIRUNAI B100POSIRCA GINA
STOICA ARIANAI B100POSIRCA GINA
ROBE ANDREII B90POSIRCA GINA
VRANCILA ALESSANDROI B90POSIRCA GINA
BABAN RAISAI B80POSIRCA GINA
CONSTANTIN ANDRAI B80POSIRCA GINA
GAVRILA RARES NICOLASI B80POSIRCA GINA
BOIANGIU IOANAI B60POSIRCA GINA
DRAGHICI SIMONAI B60POSIRCA GINA
NEACSU ANDREII B60POSIRCA GINA
BOGDAN ALEXANDRUI C100Oana Rosca
Borcea RazvanI C100Oana Rosca
Ceausel RaresI C100Oana Rosca
DRAGU ALINAI C100Oana Rosca
GAVRILA RALUCAI C100Oana Rosca
LUPASCU ADRIANAI C100Oana Rosca
ROSCA GEORGEI C100Oana Rosca
TIMIRAS DARIAI C95Oana Rosca
BARZOIU TEODORAI C90Oana Rosca
PANAIT IONUTI C90Oana Rosca
SIMION MEDEEAI C83Oana Rosca
STEMATE ROBERTI C78Oana Rosca
Burcea CristinaI C75Oana Rosca
POPA ENIA IULIA ANDREEAIII C100POPINA MIRELA LUMINITA
RADU DIANA THEODORAIII C100POPINA MIRELA LUMINITA
GHEORGHE MATEI ALEXANDRUIII C97POPINA MIRELA LUMINITA
ENE MARINA TEODORAIII C95POPINA MIRELA LUMINITA
PUICA ALEX ANDREIIII C93POPINA MIRELA LUMINITA
BUGA BIANCA IOANAIII C90POPINA MIRELA LUMINITA
NECULAI MIHAI ALEXANDRUIII C90POPINA MIRELA LUMINITA
ILIE RALUCA MARIAIII C88POPINA MIRELA LUMINITA
SALOMIA IUSTINIANIII C85POPINA MIRELA LUMINITA
Bejgu Ana RuxandraIII C80POPINA MIRELA LUMINITA
ENACHE ALEXANDRU STEFANIII C80POPINA MIRELA LUMINITA
STANICA IOANA DANIELAIII C80POPINA MIRELA LUMINITA
BUZALANU DAVID STEFANIII C78POPINA MIRELA LUMINITA
Matei Daria NicoletaIII C75POPINA MIRELA LUMINITA
DUMAN ALINA MARIAIII C70POPINA MIRELA LUMINITA
Manta Ana MariaIV C100Dragoescu Lucretia
Voicu MariaIV C100Dragoescu Lucretia
Munteanu NataliaIV C88Dragoescu Lucretia
Oancea AlexandruIV C88Dragoescu Lucretia
Atanasiu AlexandraIV C85Dragoescu Lucretia
Lungu CezarIV C75Dragoescu Lucretia
Sararu DenisIV C75Dragoescu Lucretia
Stefanescu BiancaIV C75Dragoescu Lucretia
Radu MarinaPregatitoare B100Pavel Ancuta
Ungureanu StefanutPregatitoare B95Pavel Ancuta
Batrinescu MariaPregatitoare B90Pavel Ancuta
Simion CristianaPregatitoare B87Pavel Ancuta
Marculescu RebecaPregatitoare B85Pavel Ancuta
Tirlea DariusPregatitoare B83Pavel Ancuta
Partenie IoanaPregatitoare B82.5Pavel Ancuta
Tancau RebecaPregatitoare B80Pavel Ancuta
Cojocaru DariusPregatitoare B72Pavel Ancuta
Mihalcea MariaPregatitoare B68Pavel Ancuta
Hogea DeliaPregatitoare B65Pavel Ancuta
Caldararu IulianPregatitoare BParticipantPavel Ancuta
Zaharia MariaPregatitoare BParticipantPavel Ancuta
Zaharia StefanPregatitoare BParticipantPavel Ancuta
CALOIAN RARES IONUTPregatitoare C100Necula Crina
CATARGIU PAUL-OCTAVIANPregatitoare C100Necula Crina
CAVALU-COTOR LIVIA NICOLETAPregatitoare C100Necula Crina
CAZAN ROBERT ANDREIPregatitoare C100Necula Crina
DELIU RARES ALEXANDRUPregatitoare C100Necula Crina
ION DARIUS MIHAILPregatitoare C100Badea Oana
NEAGU DARIUS-IONUTPregatitoare C100Badea Oana
SAVA DARIA MARIAPregatitoare C100Badea Oana
YAVUZ YASEMINPregatitoare C100Badea Oana
COJOCARITA STEFANIA RALUCAPregatitoare C97Necula Crina
DRAGOMIR MARIO-RAZVANPregatitoare C97Necula Crina
CHIVU SARA ANTONIAPregatitoare C95Necula Crina
DINU EMILIAN MIHAITAPregatitoare C95Necula Crina
ENE ALEXIA-MARIAPregatitoare C95Badea Oana
LATEATA RAUL CATALINPregatitoare C95Badea Oana
Murea Oana AndreeaPregatitoare C95Badea Oana
SOLEA MAYA-ANA-MARIAPregatitoare C95Badea Oana
TESCAN ANDRA IOANAPregatitoare C95Badea Oana
BIBIC MONICA ALEXANDRAPregatitoare C90Necula Crina
DUMITRU ANTONIA-GABRIELAPregatitoare C85Necula Crina
SANDA DELIAPregatitoare C72Badea Oana

Inapoi la centrele de concurs