Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Buzau
Scoala:Scoala Gimnaziala Sfantul Apostol Andrei
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ANDREI DAVID STEFANI BEPOSIRCA GINA
CARBUNARU ANA MARIAI BEPOSIRCA GINA
GAFU VICTORIAI BEPOSIRCA GINA
GHEORGHE BIANCAI BEPOSIRCA GINA
PETROVICI MIRUNAI BEPOSIRCA GINA
STOICA ARIANAI BEPOSIRCA GINA
BOGDAN ALEXANDRUI CEOana Rosca
Borcea RazvanI CEOana Rosca
Ceausel RaresI CEOana Rosca
DRAGU ALINAI CEOana Rosca
GAVRILA RALUCAI CEOana Rosca
LUPASCU ADRIANAI CEOana Rosca
ROSCA GEORGEI CEOana Rosca
POPA ENIA IULIA ANDREEAIII CEPOPINA MIRELA LUMINITA
RADU DIANA THEODORAIII CEPOPINA MIRELA LUMINITA
Manta Ana MariaIV CEDragoescu Lucretia
Voicu MariaIV CEDragoescu Lucretia
Radu MarinaPregatitoare BEPavel Ancuta
CALOIAN RARES IONUTPregatitoare CENecula Crina
CATARGIU PAUL-OCTAVIANPregatitoare CENecula Crina
CAVALU-COTOR LIVIA NICOLETAPregatitoare CENecula Crina
CAZAN ROBERT ANDREIPregatitoare CENecula Crina
DELIU RARES ALEXANDRUPregatitoare CENecula Crina
ION DARIUS MIHAILPregatitoare CEBadea Oana
NEAGU DARIUS-IONUTPregatitoare CEBadea Oana
SAVA DARIA MARIAPregatitoare CEBadea Oana
YAVUZ YASEMINPregatitoare CEBadea Oana
GHEORGHE MATEI ALEXANDRUIII CIIPOPINA MIRELA LUMINITA
COJOCARITA STEFANIA RALUCAPregatitoare CIINecula Crina
DRAGOMIR MARIO-RAZVANPregatitoare CIINecula Crina
TIMIRAS DARIAI CIIOana Rosca
ENE MARINA TEODORAIII CIIPOPINA MIRELA LUMINITA
Ungureanu StefanutPregatitoare BIIPavel Ancuta
CHIVU SARA ANTONIAPregatitoare CIINecula Crina
DINU EMILIAN MIHAITAPregatitoare CIINecula Crina
ENE ALEXIA-MARIAPregatitoare CIIBadea Oana
LATEATA RAUL CATALINPregatitoare CIIBadea Oana
Murea Oana AndreeaPregatitoare CIIBadea Oana
SOLEA MAYA-ANA-MARIAPregatitoare CIIBadea Oana
TESCAN ANDRA IOANAPregatitoare CIIBadea Oana
PUICA ALEX ANDREIIII CIIIPOPINA MIRELA LUMINITA
ROBE ANDREII BMPOSIRCA GINA
VRANCILA ALESSANDROI BMPOSIRCA GINA
BARZOIU TEODORAI CMOana Rosca
PANAIT IONUTI CMOana Rosca
BUGA BIANCA IOANAIII CMPOPINA MIRELA LUMINITA
NECULAI MIHAI ALEXANDRUIII CMPOPINA MIRELA LUMINITA
Batrinescu MariaPregatitoare BMPavel Ancuta
BIBIC MONICA ALEXANDRAPregatitoare CMNecula Crina

Inapoi la centrele de concurs