Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Hunedoara
Localitate:Petrosani
Scoala:Colegiul National de Informatica Carmen Sylva
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BAKAI LUCAI A100SOLOVAN CARMEN RAMONA
BARAIAC DACIANI A100SOLOVAN CARMEN RAMONA
BRATULESCU TUDORI A100SOLOVAN CARMEN RAMONA
COJOCARU OANAI A100SOLOVAN CARMEN RAMONA
DANCIU IORDACHE TEODORAI A100SOLOVAN CARMEN RAMONA
DOHOTAR RAISAI A100SOLOVAN CARMEN RAMONA
IGARELU VICTORI A100SOLOVAN CARMEN RAMONA
MATHE DARIAI A100SOLOVAN CARMEN RAMONA
PANA AIDAI A100SOLOVAN CARMEN RAMONA
POROSNICU VANESSAI A100SOLOVAN CARMEN RAMONA
STROIA MARIAI A100SOLOVAN CARMEN RAMONA
ALEXANDRESCU IONASI A98SOLOVAN CARMEN RAMONA
IORDACHE SEBASTIANI A94SOLOVAN CARMEN RAMONA
TALNARIU RAZVANI A88SOLOVAN CARMEN RAMONA
TIRIC DOINELI A83SOLOVAN CARMEN RAMONA
SZILAGYI ADONISI A68SOLOVAN CARMEN RAMONA
BALEA DARIUSI B100ANTAL CARMEN CRISTINA
BUZA-CROITORU IASMINAI B100ANTAL CARMEN CRISTINA
TOTOR GIULIAI B100ANTAL CARMEN CRISTINA
MARC MIHAELA LAURAI B98ANTAL CARMEN CRISTINA
MORRONE NICOLASI B98ANTAL CARMEN CRISTINA
ABABEI CLAUDIUI B90ANTAL CARMEN CRISTINA
HEGHES VICTOR ANDREI I B89GHICIOI MARIANA
OBEDEANU TUDORI B88GHICIOI MARIANA
DICA RAZVANI B86GHICIOI MARIANA
ONU ANDREII B85ANTAL CARMEN CRISTINA
PANA DIANAI B70ANTAL CARMEN CRISTINA
CATAN THEODORAII A100DAVID MARIANA RODICA
IFRIM ADRIANII A100DAVID MARIANA RODICA
JITEA ARYANAII A100DAVID MARIANA RODICA
MURESAN MIHAIII A100DAVID MARIANA RODICA
OANTA DRAGOSII A100DAVID MARIANA RODICA
SOLOVAN EDUARDII A100DAVID MARIANA RODICA
SOVAGO ALEXANDRA MARIAII A100DAVID MARIANA RODICA
STOICUTA ALEXIAII A100DAVID MARIANA RODICA
CHIVULESCU VANESAII A90DAVID MARIANA RODICA
CINCORA IANISII A90DAVID MARIANA RODICA
VATASELU CRISTIANII A89DAVID MARIANA RODICA
TIRU STEFANII A80DAVID MARIANA RODICA
OLTEAN REMMIAII A75DAVID MARIANA RODICA
BERINDEI JASONII B100CHIRILA VIOLETA
CRACIUNESCU CATALINII B100CHIRILA VIOLETA
DALA AMALIA STEFANIAII B100CHIRILA VIOLETA
GEACA DELIA IZABELAII B100CHIRILA VIOLETA
GRECU BIANCA IOANAII B100CHIRILA VIOLETA
NEDELA RARESII B100CHIRILA VIOLETA
SIRBU ARIANA NICOLETAII B100CHIRILA VIOLETA
ILE BENIAMINII B75CHIRILA VIOLETA
SANTA ROXANAII B75CHIRILA VIOLETA
CAPLOIU IOLANDA MELINDAII C100CUCU ROZALIA
CRACIUN ANDRADAII C85CUCU ROZALIA
PRUNA ARIANAII C65CUCU ROZALIA
ILOIU OVIDIUIII A98AGAVRILOAIE MARIA
NEAG ADELAIII A98AGAVRILOAIE MARIA
ISTRATE ADINAIII A97AGAVRILOAIE MARIA
CLAPA ELENAIII A91AGAVRILOAIE MARIA
MILITARU ANDREEAIII A70AGAVRILOAIE MARIA
CHIRILUT ROBERTIII A65AGAVRILOAIE MARIA
GEACA MADALINIII A62AGAVRILOAIE MARIA
CIOREGA MALINAIII AParticipantAGAVRILOAIE MARIA
STAICU ALESSIOIV A100CIMPU GHEORGHE
BORHINA ARIANA -MIHAELAIV A92CIMPU GHEORGHE
VASVILON CRISTIANIV A91CIMPU GHEORGHE
DINU PATRICIA JULIAIV A84CIMPU GHEORGHE
IUGA -PICU VIVIANAIV B82PRATA VIORICA
HRINCA MIHNEAIV B80PRATA VIORICA
JITARU ANASTASIAIV B80PRATA VIORICA
IVAN FLAVIUSIV B75PRATA VIORICA
CHIRIAC RAUL-SEBASTIANPregatitoare A100BARLEA CORNELIA
DRAGULESCU MARIAPregatitoare A100BARLEA CORNELIA
GRIGORIE IOANA-BIANCAPregatitoare A100BARLEA CORNELIA
KARDOS SOFIA- FRANCESCAPregatitoare A100BARLEA CORNELIA
MANOILA RAZVAN-ANDREIPregatitoare A100BARLEA CORNELIA
MICLEA ALEXANDRU-MIHAILPregatitoare A100BARLEA CORNELIA
COCOLAN DANIEL -IONUTPregatitoare A99BARLEA CORNELIA
TARAN DENISA -IONELAPregatitoare A99BARLEA CORNELIA
CIOBANU ANTONIA -GABRIELAPregatitoare A95BARLEA CORNELIA
TITESCU MARIA-MIHAELAPregatitoare A95BARLEA CORNELIA
VASIONI AMALIA-ELENAPregatitoare A95BARLEA CORNELIA
LOBONT ADELA-MARIAPregatitoare A90BARLEA CORNELIA
SOLOVAN RARES-SORINPregatitoare A80BARLEA CORNELIA
CIOBANU MARISA GABRIELAPregatitoare B100RESMERITA LOREDANA COSMINA
ENACHE EDUARD IULIANPregatitoare B100RESMERITA LOREDANA COSMINA
FURGYA DENIS STEFANPregatitoare B100RESMERITA LOREDANA COSMINA
RECEA ANDREI GABRIELPregatitoare B100RESMERITA LOREDANA COSMINA
STEAU COSMIN ANDREIPregatitoare B100RESMERITA LOREDANA COSMINA
IUGA DARIUS ANDREIPregatitoare B98RESMERITA LOREDANA COSMINA
ENACHE PATRICIA MARIAPregatitoare B97RESMERITA LOREDANA COSMINA
SOMOGYI DENISA ANDREEAPregatitoare B97RESMERITA LOREDANA COSMINA
MAROLEANU OSCAR ADRIANPregatitoare B95RESMERITA LOREDANA COSMINA
SIMOTA PAULPregatitoare B95RESMERITA LOREDANA COSMINA
CHESA LAURENTIU ANDREIPregatitoare B85RESMERITA LOREDANA COSMINA
COSTINAS DENIS TRAIAN EMILIANPregatitoare B80RESMERITA LOREDANA COSMINA
ZOLTAN DELIA LARISAPregatitoare B70RESMERITA LOREDANA COSMINA

Inapoi la centrele de concurs