Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Hunedoara
Localitate:Petrosani
Scoala:Colegiul National de Informatica Carmen Sylva
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BAKAI LUCAI AESOLOVAN CARMEN RAMONA
BARAIAC DACIANI AESOLOVAN CARMEN RAMONA
BRATULESCU TUDORI AESOLOVAN CARMEN RAMONA
COJOCARU OANAI AESOLOVAN CARMEN RAMONA
DANCIU IORDACHE TEODORAI AESOLOVAN CARMEN RAMONA
DOHOTAR RAISAI AESOLOVAN CARMEN RAMONA
IGARELU VICTORI AESOLOVAN CARMEN RAMONA
MATHE DARIAI AESOLOVAN CARMEN RAMONA
PANA AIDAI AESOLOVAN CARMEN RAMONA
POROSNICU VANESSAI AESOLOVAN CARMEN RAMONA
STROIA MARIAI AESOLOVAN CARMEN RAMONA
BALEA DARIUSI BEANTAL CARMEN CRISTINA
BUZA-CROITORU IASMINAI BEANTAL CARMEN CRISTINA
TOTOR GIULIAI BEANTAL CARMEN CRISTINA
CATAN THEODORAII AEDAVID MARIANA RODICA
IFRIM ADRIANII AEDAVID MARIANA RODICA
JITEA ARYANAII AEDAVID MARIANA RODICA
MURESAN MIHAIII AEDAVID MARIANA RODICA
OANTA DRAGOSII AEDAVID MARIANA RODICA
SOLOVAN EDUARDII AEDAVID MARIANA RODICA
SOVAGO ALEXANDRA MARIAII AEDAVID MARIANA RODICA
STOICUTA ALEXIAII AEDAVID MARIANA RODICA
BERINDEI JASONII BECHIRILA VIOLETA
CRACIUNESCU CATALINII BECHIRILA VIOLETA
DALA AMALIA STEFANIAII BECHIRILA VIOLETA
GEACA DELIA IZABELAII BECHIRILA VIOLETA
GRECU BIANCA IOANAII BECHIRILA VIOLETA
NEDELA RARESII BECHIRILA VIOLETA
SIRBU ARIANA NICOLETAII BECHIRILA VIOLETA
CAPLOIU IOLANDA MELINDAII CECUCU ROZALIA
STAICU ALESSIOIV AECIMPU GHEORGHE
CHIRIAC RAUL-SEBASTIANPregatitoare AEBARLEA CORNELIA
DRAGULESCU MARIAPregatitoare AEBARLEA CORNELIA
GRIGORIE IOANA-BIANCAPregatitoare AEBARLEA CORNELIA
KARDOS SOFIA- FRANCESCAPregatitoare AEBARLEA CORNELIA
MANOILA RAZVAN-ANDREIPregatitoare AEBARLEA CORNELIA
MICLEA ALEXANDRU-MIHAILPregatitoare AEBARLEA CORNELIA
CIOBANU MARISA GABRIELAPregatitoare BERESMERITA LOREDANA COSMINA
ENACHE EDUARD IULIANPregatitoare BERESMERITA LOREDANA COSMINA
FURGYA DENIS STEFANPregatitoare BERESMERITA LOREDANA COSMINA
RECEA ANDREI GABRIELPregatitoare BERESMERITA LOREDANA COSMINA
STEAU COSMIN ANDREIPregatitoare BERESMERITA LOREDANA COSMINA
COCOLAN DANIEL -IONUTPregatitoare AIBARLEA CORNELIA
TARAN DENISA -IONELAPregatitoare AIBARLEA CORNELIA
ALEXANDRESCU IONASI AISOLOVAN CARMEN RAMONA
MARC MIHAELA LAURAI BIANTAL CARMEN CRISTINA
MORRONE NICOLASI BIANTAL CARMEN CRISTINA
ILOIU OVIDIUIII AIAGAVRILOAIE MARIA
NEAG ADELAIII AIAGAVRILOAIE MARIA
IUGA DARIUS ANDREIPregatitoare BIRESMERITA LOREDANA COSMINA
ISTRATE ADINAIII AIIAGAVRILOAIE MARIA
ENACHE PATRICIA MARIAPregatitoare BIIRESMERITA LOREDANA COSMINA
SOMOGYI DENISA ANDREEAPregatitoare BIIRESMERITA LOREDANA COSMINA
CIOBANU ANTONIA -GABRIELAPregatitoare AIIBARLEA CORNELIA
TITESCU MARIA-MIHAELAPregatitoare AIIBARLEA CORNELIA
VASIONI AMALIA-ELENAPregatitoare AIIBARLEA CORNELIA
MAROLEANU OSCAR ADRIANPregatitoare BIIRESMERITA LOREDANA COSMINA
SIMOTA PAULPregatitoare BIIRESMERITA LOREDANA COSMINA
IORDACHE SEBASTIANI AIIISOLOVAN CARMEN RAMONA
BORHINA ARIANA -MIHAELAIV AIIICIMPU GHEORGHE
CLAPA ELENAIII AIIIAGAVRILOAIE MARIA
VASVILON CRISTIANIV AIIICIMPU GHEORGHE
ABABEI CLAUDIUI BMANTAL CARMEN CRISTINA
CHIVULESCU VANESAII AMDAVID MARIANA RODICA
CINCORA IANISII AMDAVID MARIANA RODICA
LOBONT ADELA-MARIAPregatitoare AMBARLEA CORNELIA

Inapoi la centrele de concurs