Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Targu Ocna
Scoala:Scoala Nr. 1
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
MILER ANDREEAI AESEMES VICTORITA
ROTARU-MARIN STEFAN-NARCISI AESEMES VICTORITA
SANDU ALEXANDRUI AESEMES VICTORITA
Apetrei ElenaI BEPaun Maria
Bogoi Alin MihaiI BEPaun Maria
Duna Niculina BiancaI BEPaun Maria
GeorgescuAnya-MayaI BEPaun Maria
Hanganu Florentina-BeatriceI BEPaun Maria
Pruteanu FrancescaI BEPaun Maria
CAZACU VIVIANII BEPal Nicoleta
Cojan Miruna IoanaIV BECiobanu Daniela
Rusu Miruna Pregatitoare EMoraru Andreea
AJITARITEI ALEX MIHAITAPregatitoare AESEMES VICTORITA
Andrioaie Alexandra NicoletaPregatitoare AEDumitrascu Carmen Cristina
Craciun Luca AntonioPregatitoare AEDumitrascu Carmen Cristina
Cziriac Karina GeorgianaPregatitoare AEDumitrascu Carmen Cristina
Paun Horia IoanPregatitoare AEDumitrascu Carmen Cristina
Rotaru AndreiPregatitoare AEDumitrascu Carmen Cristina
Socaci DragosPregatitoare AEDumitrascu Carmen Cristina
Rusu Miruna Pregatitoare BEMoraru Andreea
Tenchiu Eduard Pregatitoare BEMoraru Andreea
Toth Sabina Pregatitoare BEMoraru Andreea
Borosz-Drug AndreiIV CIISandu Brigita-Lucia
COMANAC MAIA -ELENAI AIISEMES VICTORITA
IONITA MARIA-TEODORAI AIISEMES VICTORITA
MARTIN DARIA- MARIAI AIISEMES VICTORITA
NUNU LUCAS-ALEXANDRUI AIISEMES VICTORITA
VARTOLOMEI ANDREII AIISEMES VICTORITA
Bejenaru StefaniaI BIIPaun Maria
Ghilase Dragos VasileI BIIPaun Maria
Tecaru Rebeca ElenaI BIIPaun Maria
Onciu DariaII BIIPal Nicoleta
Dumachi DavidPregatitoare AIIDumitrascu Carmen Cristina
Lupu Emilian GabrielPregatitoare AIIDumitrascu Carmen Cristina
Marcu Daria MariaPregatitoare AIIDumitrascu Carmen Cristina
Ianau AlesiaPregatitoare BIIMoraru Andreea
Harbu Mario-ElvisIII AIIICrisman Nicoleta
BODEA RARES BOGDANI AMSEMES VICTORITA
BOTEZATU CRISTIAN -RARESI AMSEMES VICTORITA
CORBAN CONSTANTIN-DANIELI AMSEMES VICTORITA
COROMELCIA EMILIA90I AMSEMES VICTORITA
DUMACHTA DUMITRU CRISTIANI AMSEMES VICTORITA
IONASCU ALEXANDRU-STEFANI AMSEMES VICTORITA
SCURTU ILARIA-MARIAI AMSEMES VICTORITA
URSU ALEXANDRA-IOANAI AMSEMES VICTORITA
Bortos Andrea NicoletaI BMPaun Maria
Grajdeanu NarcisI BMPaun Maria
Lemnaru Larisa ElenaI BMPaun Maria
Restas Cristina ShardonieI BMPaun Maria
Pintilie Alexandru-IoanIII AMCrisman Nicoleta
Tibulca Tudor CristianIV AMAndronic Maria
Galan DanielPregatitoare AMDumitrascu Carmen Cristina
Mocanu AnastasiaPregatitoare AMDumitrascu Carmen Cristina
Rusu Elena Pregatitoare BMMoraru Andreea

Inapoi la centrele de concurs