Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Nr 7 Galati
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CHIRITA CLAUDIAII AECIUCA CAMELIA
EMILIAN ADRIANAII AECIUCA CAMELIA
POPESCU DELIAII AECIUCA CAMELIA
POPLESANU CATALINAII AECIUCA CAMELIA
ANGHEL ARIANAII BEPARVANA SILVIA
ANTON SOFIAII BEPARVANA SILVIA
BRINZA SARAII BEPARVANA SILVIA
CALIN BIANCAII BEPARVANA SILVIA
DOBRANICI STEFANII BEPARVANA SILVIA
FELEA LIVIAII BEPARVANA SILVIA
IORDAN TEODORAII BEPARVANA SILVIA
OLARU ANDREEAII BEPARVANA SILVIA
TURCU ANA MARIAII BEPARVANA SILVIA
VERNER IASMINAII BEPARVANA SILVIA
BUBOIU ANDREI COSMINIII AEBOGDAN AURELIA
IRIMIA ROXANA ANDREEAIII AEBOGDAN AURELIA
PICUS ALEXANDRAIII AEBOGDAN AURELIA
PUSCASU ANCAIII AEBOGDAN AURELIA
SERBAN RADUIII AEBOGDAN AURELIA
TSILAKIDIS IOANNISIII AEBOGDAN AURELIA
VLASIE MARIA IOANAIII AEBOGDAN AURELIA
Anghel Daria AndreeaIII BEArinton Aurica Mitrita
Bordeianu PaulaIII BEArinton Aurica Mitrita
Catoiu Tanase AndreiIII BEArinton Aurica Mitrita
Constantin AlexandruIII BEArinton Aurica Mitrita
Craciun DariaIII BEArinton Aurica Mitrita
Holban GiuliaIII BEArinton Aurica Mitrita
Iacobescu RadianIII BEArinton Aurica Mitrita
Jora MariaIII BEArinton Aurica Mitrita
Margarit DavidIII BEArinton Aurica Mitrita
Pavel StefanIII BEArinton Aurica Mitrita
Preda EmmaIII BEArinton Aurica Mitrita
ANGHELUTA INGRIDPregatitoare AEFRUNZA NICUTA
BUJOR SARAPregatitoare AEFRUNZA NICUTA
CHITU ANDYPregatitoare AEFRUNZA NICUTA
GRIGORAS DARIUSPregatitoare AEFRUNZA NICUTA
MOCANU IOANAPregatitoare AEFRUNZA NICUTA
PADURARU DRAGOSPregatitoare AEFRUNZA NICUTA
VLAD HORIAPregatitoare AEFRUNZA NICUTA
ARHIRE SARAPregatitoare BEPADURARU MONICA CECILIA
DUMITRASCU IRINAPregatitoare BEPADURARU MONICA CECILIA
FRIGIOI ALEXANDRAPregatitoare BEPADURARU MONICA CECILIA
MISAILA ROBERTAPregatitoare BEPADURARU MONICA CECILIA
MOTAS AMALIAPregatitoare BEPADURARU MONICA CECILIA
RIPA GEORGEPregatitoare BEPADURARU MONICA CECILIA
STAN-POPA INGRIDPregatitoare BEPADURARU MONICA CECILIA
STOICA ALEXIAPregatitoare BEPADURARU MONICA CECILIA
SUREL OANAPregatitoare BEPADURARU MONICA CECILIA
SIMIONESCU LORENAPregatitoare CECiorita Tincuta
BOLOCAN BIANCAII AICIUCA CAMELIA
IONASCU MARAII AICIUCA CAMELIA
IOVITA TEODORII AICIUCA CAMELIA
HURJUI ROBERTPregatitoare CICiorita Tincuta
ANCERENCU ADNANAIII AIIBOGDAN AURELIA
OPREA DRAGOSPregatitoare AIIFRUNZA NICUTA
SILITRA INGRIDPregatitoare AIIFRUNZA NICUTA
GHIMPU MARIOPregatitoare BIIPADURARU MONICA CECILIA
PALADE IRINAPregatitoare BIIPADURARU MONICA CECILIA
BRIGHIDIN EKATERINAPregatitoare CIICiorita Tincuta
PATRASCU ALEXIAPregatitoare CIICiorita Tincuta
BACIU DENISII AIICIUCA CAMELIA
BURIC ERIKAII AIICIUCA CAMELIA
CHIRCIU IRINAII AIICIUCA CAMELIA
HURJUI STEFANII AIICIUCA CAMELIA
PORTASA EDUARDOII AIICIUCA CAMELIA
CARP ANA MARIAII BIIPARVANA SILVIA
CEAPA EDUARDII BIIPARVANA SILVIA
COTFASA BIANCAII BIIPARVANA SILVIA
IFTODE DENISAII BIIPARVANA SILVIA
MAIEREANU ANDREEAII BIIPARVANA SILVIA
TURCU IOANAII BIIPARVANA SILVIA
VASILE CATALINII BIIPARVANA SILVIA
Fabian RuslanIII BIIArinton Aurica Mitrita
Pavel AndreiIII BIIArinton Aurica Mitrita
Stoicescu IlincaIII BIIArinton Aurica Mitrita
Zaharia VladIII BIIArinton Aurica Mitrita
Zugravel AndreeaIII BIIArinton Aurica Mitrita
GORGA ROBERTPregatitoare AIIFRUNZA NICUTA
DUMITRACHE CRISTIANAPregatitoare BIIPADURARU MONICA CECILIA
SALCEANU IOANAPregatitoare BIIPADURARU MONICA CECILIA
COJOCARU AMALIAPregatitoare BIIIPADURARU MONICA CECILIA
TSILAKIDIS NIKOLAOSPregatitoare BIIIPADURARU MONICA CECILIA
ANTON STEFANPregatitoare CIIICiorita Tincuta
URSU RAZVANPregatitoare CIIICiorita Tincuta
CHICIOROAGA MAXIMUSPregatitoare AIIIFRUNZA NICUTA
MANDRA DAVIDPregatitoare AIIIFRUNZA NICUTA
MOGOS IANISPregatitoare AIIIFRUNZA NICUTA
HOGEA ISABELAPregatitoare BIIIPADURARU MONICA CECILIA
ANGHELINEI RADUII AMCIUCA CAMELIA
CHIRCA RUBENII AMCIUCA CAMELIA
CHIRILA TEODORAII AMCIUCA CAMELIA
DOBRE MARIOII AMCIUCA CAMELIA
MAZURU DRAGOSII AMCIUCA CAMELIA
CHICUS DARIUSII BMPARVANA SILVIA
COTFASA ROBERTII BMPARVANA SILVIA
PATRICHE PATRICIAII BMPARVANA SILVIA
MISTREANU RALUCA Pregatitoare AMFRUNZA NICUTA
SAVASTRE ANDREEAPregatitoare AMFRUNZA NICUTA

Inapoi la centrele de concurs