Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Nr 7 Galati
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
GRIGORAS DARIUSI AEFRUNZA NICUTA
LACATUS ALEXI AEFRUNZA NICUTA
MIRZAC CAMELIAI AEFRUNZA NICUTA
MOCANU IOANAI AEFRUNZA NICUTA
OPREA DRAGOSI AEFRUNZA NICUTA
PADURARU DRAGOSI AEFRUNZA NICUTA
SAVASTRE ANDREEAI AEFRUNZA NICUTA
MOMAN NARCISI BEPADURARU MONICA CECILIA
PALADE IRINAI BEPADURARU MONICA CECILIA
SUREL OANAI BEPADURARU MONICA CECILIA
ANTON STEFANI CECiorita Tincuta
DUBLEA CRISTIANI CECiorita Tincuta
EMILIAN ADRIANAIII AECiuca Camelia
POPESCU DELIAIII AECiuca Camelia
DIMA GIANINAIII BEPARVANA SILVIA
FELEA LIVIAIII BEPARVANA SILVIA
OLARU ANDREEAIII BEPARVANA SILVIA
TURCU ANA-MARIAIII BEPARVANA SILVIA
VRINCIANU CALINIII BEPARVANA SILVIA
PICUS ALEXANDRAIV AEBOGDAN AURELIA
VLASIE IOANAIV AEBOGDAN AURELIA
Anghel DariaIV BEArinton Aurica Mitrita
Craciun DariaIV BEArinton Aurica Mitrita
Iacobescu RadianIV BEArinton Aurica Mitrita
Margarit DavidIV BEArinton Aurica Mitrita
Pavel StefanIV BEArinton Aurica Mitrita
Adam MarioPregatitoare BEAlexandru Steluta
Adam MarioPregatitoare BEAlexandru Steluta
Botez EduardPregatitoare BEAlexandru Steluta
Brinzan FelixPregatitoare BEAlexandru Steluta
Danciu DenisPregatitoare BEAlexandru Steluta
Dupir AnaPregatitoare BEAlexandru Steluta
Gugoasa LaviniaPregatitoare BEAlexandru Steluta
Ivanov AlexandraPregatitoare BEAlexandru Steluta
Serea EvelinePregatitoare BEAlexandru Steluta
Urich KarlPregatitoare BEAlexandru Steluta
IOVITA TEODORIII AICiuca Camelia
Pencu DavidPregatitoare BIAlexandru Steluta
ION MIRIAMI AIFRUNZA NICUTA
ANDREI DENISI AIIFRUNZA NICUTA
DOBRE MARIOIII AIICiuca Camelia
TURCU IOANAIII BIIPARVANA SILVIA
MAIEREANU ANDREEAIII BIIPARVANA SILVIA
VERNER IASMINAIII BIIPARVANA SILVIA
MIHAI BOGDANI AIIFRUNZA NICUTA
BUDURUTA MARAI CIICiorita Tincuta
PINTEA FLAVIA IOANAI CIICiorita Tincuta
STOEAN DANIELA MARIAI CIICiorita Tincuta
IONASCU MARAIII AIICiuca Camelia
SERBAN RADUIV AIIBOGDAN AURELIA
Holban GiuliaIV BIIArinton Aurica Mitrita
Jora MariaIV BIIArinton Aurica Mitrita
Mocanu AlexandruIV BIIArinton Aurica Mitrita
Preda EmaIV BIIArinton Aurica Mitrita
Zugravel AndreeaIV BIIArinton Aurica Mitrita
Matoianu AlessiaPregatitoare BIIAlexandru Steluta
Mihalache AlexandruPregatitoare BIIAlexandru Steluta
Oana DenisaPregatitoare BIIAlexandru Steluta
Putanu StefaniaPregatitoare BIIAlexandru Steluta
Slivneanu ElenaPregatitoare BIIAlexandru Steluta
Vesa SofiaPregatitoare BIIAlexandru Steluta
Vesa SofiaPregatitoare BIIAlexandru Steluta
CARP ANA-MARIAIII BIIIPARVANA SILVIA
IRIMIA ROXANAIV AIIIBOGDAN AURELIA
PUSCASU DIANAI AIIIFRUNZA NICUTA
CHIRCA RUBENIII AIIICiuca Camelia
DOBRANICI STEFANIII BIIIPARVANA SILVIA
PANTEA LAVINIAIII BIIIPARVANA SILVIA
ANGHEL ARIANAIII BIIIPARVANA SILVIA
IORDAN-STAN MARIA-TEODORAIII BIIIPARVANA SILVIA
STOICA ALEXIAI BMPADURARU MONICA CECILIA
BARBU NANDOI CMCiorita Tincuta
PATRASCU ALEXIA MARIAI CMCiorita Tincuta
SIMIONESCU LORENA MARIAI CMCiorita Tincuta
CHIRCIU IRINAIII AMCiuca Camelia
ANTON SOFIAIII BMPARVANA SILVIA
IFTODE DENISAIII BMPARVANA SILVIA
UDREA IOANAIII BMPARVANA SILVIA
Stoianovici EvelinaIV BMArinton Aurica Mitrita
Mataca MateiPregatitoare BMAlexandru Steluta
Neagu AlbertPregatitoare BMAlexandru Steluta

Inapoi la centrele de concurs