Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:Scoala Gimn. George Poboran
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BOSTINA ROBERTAI A95STERIE VALENTINA
BOULEANU DIMITRIEI A90STERIE VALENTINA
DINU ANA MARIAI A85STERIE VALENTINA
MUSTATEA ALEXANDRUI A85STERIE VALENTINA
UNGUREANU INESI A85STERIE VALENTINA
CINCULESCU EDUARDI A80STERIE VALENTINA
NONEA SOFIAI A80STERIE VALENTINA
BECHEANU MARIAII B100FIRESCU MARIA
DRAGNEA MARIAII B100FIRESCU MARIA
FOTA ANAII B100FIRESCU MARIA
MATESICA DARIAII B100FIRESCU MARIA
SISIU MIRUNAII B100FIRESCU MARIA
SANDU IUSTINAII B95FIRESCU MARIA
NANU NICOLEII B90FIRESCU MARIA
PATRASCU ERIKAII B85FIRESCU MARIA
DINA MIRUNAII B80FIRESCU MARIA
MURGEA MARIAII B75FIRESCU MARIA
POPESCU ANDREIII B75FIRESCU MARIA
ZANFIR PANAGIOTISII B75FIRESCU MARIA
VOINEA MIHAIII B70FIRESCU MARIA
BOSTINA LUCAIII A100IVAN DANIELA
CIRSTEA ERIKIII A100IVAN DANIELA
DOLOCAN DANAIII A100IVAN DANIELA
GHEORGHE ANDRADAIII A100IVAN DANIELA
MOCAN IULIAIII A100IVAN DANIELA
NEACSU ALESSIAIII A100IVAN DANIELA
NEACSU CATALINIII A100IVAN DANIELA
POPA LARISAIII A100IVAN DANIELA
PODARU EDUARDIII A98IVAN DANIELA
DOGARU EDUARDIII A96IVAN DANIELA
CALAPOD ANAIII A95IVAN DANIELA
CIRCIUMARU EMAIII A95IVAN DANIELA
IONITA ROBERTIII A95IVAN DANIELA
PITIGOI NOEMYIII A95IVAN DANIELA
DUMITRU ANAIII A90IVAN DANIELA
BAJAN ERIKIII B100LUNGU CRISTINA
ION SEBASTIANIII B100LUNGU CRISTINA
IFRIM MARIAIII B97LUNGU CRISTINA
DUICA MARIAIII B96LUNGU CRISTINA
ANDREI ALEXANDRUIII B95LUNGU CRISTINA
TOADER ALEXANDRUIII B95LUNGU CRISTINA
CIUPITU BIANCAIII B92LUNGU CRISTINA
CONSTANTIN ADRIANAIII B92LUNGU CRISTINA
TARUS MARIAIII B92LUNGU CRISTINA
FLOREA MARIAIII B85LUNGU CRISTINA
MOCE ANDREEAIII B81LUNGU CRISTINA
MUSTATEA DAVIDIII B80LUNGU CRISTINA
VOICU IOANAIII B78LUNGU CRISTINA
NEDELCU IONUTIII B71LUNGU CRISTINA
CHEROIU DRAGOSIV A100CIRSTEA ELENA
PETRACHE TUDORIV A100CIRSTEA ELENA
POPESCU ANDREEAIV A100CIRSTEA ELENA
VISAN MARIAIV A100CIRSTEA ELENA
VLAD IONUTIV A100CIRSTEA ELENA
LUNGU ANTONIOIV A98CIRSTEA ELENA
IONESCU ADRIANIV A97CIRSTEA ELENA
IONESCU ANDREIIV A92CIRSTEA ELENA
BADEA MARIAIV A83CIRSTEA ELENA
Druga MarioIV B100Alesu Silvia
Mariea AliceIV B100Alesu Silvia
Nastase AlessiaIV B100Alesu Silvia
Radulescu AnaIV B100Alesu Silvia
Gogolio RaulIV B99Alesu Silvia
Vieru DanielIV B99Alesu Silvia
Florea BogdanIV B98Alesu Silvia
Stanca DenisaIV B98Alesu Silvia
Neciu AntoniaIV B94Alesu Silvia
Constantin StefaniaIV B90Alesu Silvia
Nadolescu AuraIV B90Alesu Silvia
Negurici DariaIV B90Alesu Silvia
Becheanu AndreeaIV B85Alesu Silvia
Stefan DariusIV B85Alesu Silvia
Ristea BiancaIV B84Alesu Silvia
Ionescu CristianIV B80Alesu Silvia
Karahan MeryemIV B70Alesu Silvia
Ciuta AndreeaIV B65Alesu Silvia
Ghigian ValentinaIV BParticipantAlesu Silvia

Inapoi la centrele de concurs