Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Henri Mathias Berthelot
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Musat RaresI B98Grigore Florina
Manolache DianaI B93Grigore Florina
Ionel DragosI B86Grigore Florina
Vulpoiu RebeccaI B78Grigore Florina
Ionel CosminI B76Grigore Florina
Ionescu PaulI B76Grigore Florina
Cristea RoxanaI B75Grigore Florina
Moraru AdrianaI B74Grigore Florina
Avram Radu RiannaI B71Grigore Florina
Barbu AdrianI B67Grigore Florina
Atanasoaie ClaudiuI B66Grigore Florina
Petroiu NicholasI B65Grigore Florina
Grigore AndraII C100Vasile Adriana
Neder LauraII C90Vasile Adriana
Popa CalinII C90Vasile Adriana
Ionita DavidII C88Vasile Adriana
Gherasim CristianaII C83Vasile Adriana
Poenaru IoanaII C80Vasile Adriana
Popescu VladII C80Vasile Adriana
Schiopu MirunaII C80Vasile Adriana
Smarandoiu EcaterinaII C80Vasile Adriana
Saulea SaraII C78Vasile Adriana
Bascau AndreeaII C72Vasile Adriana
Butculescu DavidII C70Vasile Adriana
Draghia DariaII C70Vasile Adriana
Dumitru SaraII C70Vasile Adriana
Vlad AlexandruII C70Vasile Adriana
Andrei BogdanIII A100Gheorghe Elena
Constantinescu MariusIII A100Gheorghe Elena
Musat AlexandraIII A100Gheorghe Elena
Rosioru DavidIII A96Gheorghe Elena
Anghel NicholasIII A94Gheorghe Elena
Dodica AlexandruIII A87Gheorghe Elena
Nita RobertIII A82Gheorghe Elena
Chivu TeodoraIII A80Gheorghe Elena
Bogdan ElisaIII A78Gheorghe Elena
Badescu AlexandruIII A74Gheorghe Elena
Ionescu AdelinaIII A73Gheorghe Elena
Pantelimon LucaIII B100Serban Gabriela
Usatencu Alexandru CezarIII B100Serban Gabriela
Vasile Grigore Diana AndreeaIII B98Serban Gabriela
Radulescu Andrei GabrielaIII B95Serban Gabriela
Ungureanu BiancaIII B90Serban Gabriela
Florea Cristian MirceaIII B82Serban Gabriela
Marsovina Catalin MihaiIII B78Serban Gabriela
Anton Daria IoanaIII B75Serban Gabriela
Dumitriu RaduIII C100Vasile Irina
Florescu RuxandraIII C100Vasile Irina
Margarit AlexandraIII C100Vasile Irina
Cernov MonicaIII C98Vasile Irina
Popa RaresIII C93Vasile Irina
Stir EduardIII C80Vasile Irina
Crisu PaulIII C70Vasile Irina
Ionita MaraIII C70Vasile Irina
Cirstea Stefania TeodoraIV A100Ghita Nicoleta
Cristea Denisa MariaIV A100Ghita Nicoleta
Olteanu MarioIV A100Ghita Nicoleta
Tirteata davidIV A100Ghita Nicoleta
Tangerica Daria MariaIV A98Ghita Nicoleta
Zett Ian CorneliuIV A98Ghita Nicoleta
Ionescu Elena MihaelaIV A85Ghita Nicoleta
Serban Robert IonutIV A85Ghita Nicoleta
Roman Ana MariaIV B100Radu Irina
Brezeanu MihneaIV B83Radu Irina
Toma MihaiIV B83Radu Irina
Vladescu armandIV B83Radu Irina
Huna IanysIV B75Radu Irina
Serban DenisPregatitoare A95Masone Anda Gabriela
Petcu MaraPregatitoare A90Masone Anda Gabriela
Neagu CatalinaPregatitoare A85Masone Anda Gabriela
Matei AlexandruPregatitoare A82Masone Anda Gabriela
Marsovina CatrinelPregatitoare A80Masone Anda Gabriela
Pascu IustinPregatitoare B96Duta Natalia
Mocanu MateiPregatitoare B95Duta Natalia
Dravat CosminPregatitoare B91Duta Natalia
Moldovan IrinaPregatitoare B91Duta Natalia
Mihai MaraPregatitoare B90Duta Natalia
Mihaila DianaPregatitoare B90Duta Natalia
Brencu MihneaPregatitoare B86Duta Natalia
Popescu DavidPregatitoare B86Duta Natalia
Srefan CristinaPregatitoare B86Duta Natalia
Bran MariaPregatitoare B85Duta Natalia
Bose DariaPregatitoare B82Duta Natalia
Bulancea AlexiaPregatitoare B82Duta Natalia
Comsa AnisiaPregatitoare B82Duta Natalia
Croitoru BiancaPregatitoare B82Duta Natalia
Constantin SanzianaPregatitoare B81Duta Natalia
Cretoi RaresPregatitoare B81Duta Natalia
Gherda CristianPregatitoare B81Duta Natalia
Mereanu VladimirPregatitoare B81Duta Natalia
Ionescu DariusPregatitoare B80Duta Natalia
Pirvanoiu JasminaPregatitoare B80Duta Natalia
Stoica RaresPregatitoare B80Duta Natalia
Gheorghe SaraPregatitoare C95Dragulin Gabriela
Neagu DariusPregatitoare C92Dragulin Gabriela
Pelin IlincaPregatitoare C92Dragulin Gabriela
Panait AlexandruPregatitoare C90Dragulin Gabriela
Postelnicu AndreiPregatitoare C90Dragulin Gabriela
Ungureanu TeodoraPregatitoare C90Dragulin Gabriela
Niculescu EvaPregatitoare C88Dragulin Gabriela
Vasi MateiPregatitoare C87Dragulin Gabriela
Musat SebastianPregatitoare C85Dragulin Gabriela
Herman MarioPregatitoare C84Dragulin Gabriela
Mihalache MayaPregatitoare C84Dragulin Gabriela
Radu BogdanPregatitoare C84Dragulin Gabriela
State AntoniaPregatitoare C84Dragulin Gabriela
Gheorghe AlexandruPregatitoare D96Grecu Oana
Gherghe RobertPregatitoare D92Grecu Oana
Bucur MaraPregatitoare D91Grecu Oana
Margarit ValentinaPregatitoare D91Grecu Oana
Nichita MariaPregatitoare D91Grecu Oana
Dabija IoanaPregatitoare D88Grecu Oana
Rotaru SaraPregatitoare D86Grecu Oana
Gherghe RaresPregatitoare D85Grecu Oana
Plesa MariaPregatitoare D83Grecu Oana

Inapoi la centrele de concurs