Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Henri Mathias Berthelot
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Matei AlexandruI AEMasone Anda Gabriela
Petcu MaraI AEMasone Anda Gabriela
Serban DenisI AEMasone Anda Gabriela
Popescu David I BEDuta Natalia
Musat SebastianI CEDragulin Gabriela
Bucur MaraI DEGrecu Oana
Pascu AndreiII AETanase Luminita Violeta
Brinzea DianaII CEButnaru Natalia
Ionita DavidIII CEVasile Adriana
Dodica AlexandruIV AEGheorghe Elena
Musat Maria AlexandraIV AEGheorghe Elena
Marsovina CatalinIV BESerban Gabriela
Ulanovschi DeliaIV BESerban Gabriela
Ungureanu BiancaIV BESerban Gabriela
Usantescu AlexandruIV BESerban Gabriela
Usatencu AlexandruIV BESerban Gabriela
Dumitriu RaduIV CEVasile Irina
Vasile DenisIV CEVasile Irina
Alecse Edi Pregatitoare BERadu Irina
Anton Rares Andrei Pregatitoare BERadu Irina
Bucur Miruna Pregatitoare BERadu Irina
Cristescu David Pregatitoare BERadu Irina
Iordache VladPregatitoare BERadu Irina
Poiana LaviniaPregatitoare BERadu Irina
Pana Bogdan StefanPregatitoare CENan Elena
Pantiru Irina AndreeaPregatitoare CENan Elena
Rotaru StefanPregatitoare CENan Elena
Dumitru SofiaPregatitoare BIIRadu Irina
Gheorghe RaresI DIIGrecu Oana
Barbulescu CristianII AIITanase Luminita Violeta
Costea AndreiII AIITanase Luminita Violeta
Dorobantu TudorII AIITanase Luminita Violeta
Raducan DavidII AIITanase Luminita Violeta
Margarit AlexandraIV CIIVasile Irina
Apostol EmmaPregatitoare BIIRadu Irina
Burloi David Pregatitoare BIIRadu Irina
Dinu MaiaPregatitoare BIIRadu Irina
Radoi Alexia Pregatitoare BIIRadu Irina
Stefanescu Alexandru Pregatitoare BIIRadu Irina
Popa CalinIII CIIIVasile Adriana
Dumitrache IuliaPregatitoare BIIIRadu Irina
Dumitrache MariaI AMMasone Anda Gabriela
Harman MarioI CMDragulin Gabriela
State AntoniaI CMDragulin Gabriela
Vasi MateiI CMDragulin Gabriela
Braileanu RebecaI DMGrecu Oana
Gheorghe AlexandruI DMGrecu Oana
Gheorghe RobertI DMGrecu Oana
Iancu DenisII AMTanase Luminita Violeta
Trandafirescu MariaII AMTanase Luminita Violeta
Ursache BogdanII AMTanase Luminita Violeta
Floroiu MirunaPregatitoare BMRadu Irina
Georgescu Robert Pregatitoare BMRadu Irina
Huna Ayan Pregatitoare BMRadu Irina
Manu MariaPregatitoare BMRadu Irina
Rizescu Erika Pregatitoare BMRadu Irina
Afrasinei Bianca NicoletaPregatitoare CMNan Elena
malaescu Melissa ElenaPregatitoare CMNan Elena
Stefan Vlad AndreiPregatitoare CMNan Elena

Inapoi la centrele de concurs