Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala George Bacovia
Nume elevClasaCadru didactic
Belaconi Andrei I ANitu Maerean Livia
OLARU-FRUMOSU ADRIANI CKAYTAR GEORGETA
CUCU STEFANI DBANICA IULIANA
Butucaru Daria AlexandraI EAkbiyik Enache Mioara
Kang GiwooI EAkbiyik Enache Mioara
Sandu AndreeaI EAkbiyik Enache Mioara
Sandu Raisa I EAkbiyik Enache Mioara
Spalatelu Andrei RaulI EAkbiyik Enache Mioara
Stoicescu Eduard Andrei I EAkbiyik Enache Mioara
BULGARU CATALIN II AURCAN ROZICA
CISMARU MAYAII AURCAN ROZICA
DANCIU LAURAII AURCAN ROZICA
DOBRE MARIOII AURCAN ROZICA
DRAGHICIU ANAII AURCAN ROZICA
PIRVAN ALESSIAII AURCAN ROZICA
POP ROBERTII AURCAN ROZICA
STOIAN IOANAII AURCAN ROZICA
SUSA ALEXANDRUII AURCAN ROZICA
TOMA ISABELLAII AURCAN ROZICA
VOINEA ALEXIAII AURCAN ROZICA
BOBOC MARIAII BMIU FLORICA
ENACHE MARIANII BMIU FLORICA
GATU MARIAII BMIU FLORICA
ILIE VLADII BMIU FLORICA
MARINESCU ANTONIAII BMIU FLORICA
MIHAI STEFANII BMIU FLORICA
OPREA ALICEII BMIU FLORICA
TEREC RADU CATRINAII BMIU FLORICA
TRUPINA MARIAII BMIU FLORICA
DAN RAISAII DCATANA ASTRID
DUMITRASCU MARCII DCATANA ASTRID
OLARU IULIAII DCATANA ASTRID
BIZIRU EMMAII ESMADU LOREDANA
BUICA ILINCAII ESMADU LOREDANA
CALARASU ANCAII ESMADU LOREDANA
DUMITRU ANAII ESMADU LOREDANA
IVASCU OANAII ESMADU LOREDANA
PETCU DARIAII ESMADU LOREDANA
GHEORGHIU REBECAIII BTARANU MIRELA
OLARU-FRUMOSU GEORGE EMANUELIII BTARANU MIRELA
BELET CRISTIANIV AROPOTA MARIA
CASCAVAL DARIUSIV AROPOTA MARIA
DICU ALEXANDRAIV AROPOTA MARIA
DIRLA CALINIV AROPOTA MARIA
ENACHE MARIA IV AROPOTA MARIA
PETRISOR VLADIV AROPOTA MARIA
ROSU MIHNEAIV AROPOTA MARIA
SOARE BOGDANIV AROPOTA MARIA
BUCUR VICTORIV BLUPU ELENA
DUMITRESCU SASHAIV BLUPU ELENA
JOITA IONUTIV BLUPU ELENA
LAZAR ANAIV BLUPU ELENA
MATARA ADRIANAIV BLUPU ELENA
RAICIU DAVIDIV BLUPU ELENA
CRAINIC THEODORIV CZELDEA LAVINIA
BARBU TEODORPregatitoare BDUMITRU VASILICA
COTORANU ALEXANDRUPregatitoare BDUMITRU VASILICA
DALIU DAVIDPregatitoare BDUMITRU VASILICA
PASCU ANDREIPregatitoare BDUMITRU VASILICA
PETCU IOANAPregatitoare BDUMITRU VASILICA
RADU TIBERIUPregatitoare BDUMITRU VASILICA
TURCU ARMINPregatitoare BDUMITRU VASILICA
CARAMBIOSCHI ALBU MIHAI FLORINPregatitoare DCOMANOAIA EUGENIA
CRETEANU MIHAELAPregatitoare DCOMANOAIA EUGENIA
FAZOLARIE LUCA ALEXANDRUPregatitoare DCOMANOAIA EUGENIA
FLUERARU ERIC GABRIELPregatitoare DCOMANOAIA EUGENIA
ILIE CATALIN GABRIELPregatitoare DCOMANOAIA EUGENIA
MANOLE VLADIMIR STEFANPregatitoare DCOMANOAIA EUGENIA
MIHAILESCU ANTONIA GEORGETA VIOLETAPregatitoare DCOMANOAIA EUGENIA
MILITARU MARIA LUMINITAPregatitoare DCOMANOAIA EUGENIA
NASTASE BIANCA STEFANIAPregatitoare DCOMANOAIA EUGENIA
NICULAE ALEXANDRU ADRIANPregatitoare DCOMANOAIA EUGENIA
ROSU ANTONIAPregatitoare DCOMANOAIA EUGENIA
SEREA FLAVIO ALEXANDRUPregatitoare DCOMANOAIA EUGENIA
STEFAN LAURENTIU GABRIELPregatitoare DCOMANOAIA EUGENIA
VARA DARIA ELENAPregatitoare DCOMANOAIA EUGENIA
VLAD TIMEEEA MARIAPregatitoare DCOMANOAIA EUGENIA
ALMAJANU BIANCA MARIAPregatitoare EOTEL CARMINA
BELDEA IONUT DARIUS GABRIELPregatitoare EOTEL CARMINA
CITA ANDREI VLADPregatitoare EOTEL CARMINA
DUMITRESCU VICTORIA LAURA NICOLPregatitoare EOTEL CARMINA
GHITULETE DENNIS ANDREIPregatitoare EOTEL CARMINA
GHITULETE DENNIS ANDREIPregatitoare EOTEL CARMINA
LET ROBERT CRISTIANPregatitoare EOTEL CARMINA
MOT RADU GEORGEPregatitoare EOTEL CARMINA
PIPEREA YASMINA MARIAPregatitoare EOTEL CARMINA
RAICU STEFAN CRISTIANPregatitoare EOTEL CARMINA
SANDU STEFANPregatitoare EOTEL CARMINA

Inapoi la centrele de concurs