Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala George Bacovia
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
DANCIU LAURAI AEURCAN ROZICA
VOINEA ALEXIAI AEURCAN ROZICA
SARCHISIAN MARCOI BEMIU FLORICA
UZUNEA ELSAI BEMIU FLORICA
VARTAN AMIRAI BEMIU FLORICA
MATEI SONIA I DECATANA ASTRID
MOCANU VLADIMIRI DECATANA ASTRID
BIZIRU EMMAI EESMADU LOREDANA
BUICA ILINCAI EESMADU LOREDANA
CALARASU ANCAI EESMADU LOREDANA
DUMITRESCU TUDORI EESMADU LOREDANA
GALLINI CARLAI EESMADU LOREDANA
ISPAS NICHOLASI EESMADU LOREDANA
PAMPU AMALIAI EESMADU LOREDANA
PAUNA ANASTASIAI EESMADU LOREDANA
BOBOC GEORGE ANDREI II BETARANU MIRELA
GHEORGHIU REBECAII BETARANU MIRELA
JILAVU ALEXANDRU GABRIELII BETARANU MIRELA
POSTELNECU SIMONAII BETARANU MIRELA
BELET CRISTIANIII AEROPOTA MARIA
ENACHE MARIA III AEROPOTA MARIA
ROSU MIHNEAIII AEROPOTA MARIA
SOARE BOGDANIII AEROPOTA MARIA
ZLOTA MATEIIII AEROPOTA MARIA
BUCUR VICTORIII BELUPU ELENA
DAVID IOANIII BELUPU ELENA
DUMITRESCU SASHAIII BELUPU ELENA
MATARA ADRIANAIII BELUPU ELENA
RAICIU DAVIDIII BELUPU ELENA
STEFAN IANINAIV AEBALABAN ALINA
Belaconi Andrei Pregatitoare AENitu Maerean Livia
Nagoda Vlad AlexandruPregatitoare AENitu Maerean Livia
CUCU STEFANPregatitoare DEBANICA IULIANA
Artareanu DavidPregatitoare EEAkbiyik Enache Mioara
Banesaru Razvan MarianPregatitoare EEAkbiyik Enache Mioara
Butucaru Daria AlexandraPregatitoare EEAkbiyik Enache Mioara
Capraru Andrei CatalinPregatitoare EEAkbiyik Enache Mioara
Mitrin Matei Pregatitoare EEAkbiyik Enache Mioara
Sandu AndreeaPregatitoare EEAkbiyik Enache Mioara
Sandu Raisa Pregatitoare EEAkbiyik Enache Mioara
Spalatelu Andrei RaulPregatitoare EEAkbiyik Enache Mioara
Stoicescu Eduard Andrei Pregatitoare EEAkbiyik Enache Mioara
BUTAN ANAMARIAI DICATANA ASTRID
CRISTEA REBECAI DICATANA ASTRID
CRAINIC THEODORIII CIZELDEA LAVINIA
CALINESCU MATEIIV AIBALABAN ALINA
DOBRANIS ILARIAIV AIBALABAN ALINA
DRAGULESCU ALESSIAIV BIIORDACHE ANCA
DUMITRU ANAI EIISMADU LOREDANA
PETCU DARIAI EIISMADU LOREDANA
OPREA IVONAI BIIMIU FLORICA
RADOSLAV MATEII EIISMADU LOREDANA
PETRISOR VLADIII AIIROPOTA MARIA
GOREA VLADIII CIIZELDEA LAVINIA
Chiriac Luca MihaiPregatitoare AIINitu Maerean Livia
Grauceanu Adelina StefaniaPregatitoare AIINitu Maerean Livia
Negoita AlexiaPregatitoare AIINitu Maerean Livia
Mihai Samuel Pregatitoare EIIAkbiyik Enache Mioara
PANA GABRIELI AIIURCAN ROZICA
STOIAN IOANAI AIIURCAN ROZICA
BOBOC MARIAI BIIMIU FLORICA
GLAVAN SEBASTIANI BIIMIU FLORICA
OPREA ALICEI BIIMIU FLORICA
PREDA BIANCAI BIIMIU FLORICA
NEACSU CRISTINAI EIISMADU LOREDANA
MOISE ERIKA IOANA ALEXANDRAII BIITARANU MIRELA
OLARU-FRUMOSU GEORGEII BIITARANU MIRELA
Codreanu ErikPregatitoare EIIAkbiyik Enache Mioara
Cretu AlexiaPregatitoare EIIAkbiyik Enache Mioara
Munteanu Matei Alexandru Pregatitoare EIIAkbiyik Enache Mioara
Plaiasu Dragos AndreiPregatitoare EIIAkbiyik Enache Mioara
Sfera Cristina AlexiaPregatitoare EIIAkbiyik Enache Mioara
ENACHE IOANAIV BIIIIORDACHE ANCA
ANTOHE AUGUSTINI AIIIURCAN ROZICA
TRUPINA MARIAI BIIIMIU FLORICA
CRIHAN DELIAI CIIIPANCU MARIA
NITA ANTONIAIII AIIIROPOTA MARIA
MIHAI STEFANI BIIIMIU FLORICA
COSTACHE YANNISI AMURCAN ROZICA
BUCUR SIMINAI BMMIU FLORICA
DUMITRESCU IULIAI BMMIU FLORICA
GATU MARIAI BMMIU FLORICA
TEREC RADU CATRINAI BMMIU FLORICA
RAINEA MARIAI CMPANCU MARIA
ILIE ARIANAI DMCATANA ASTRID
DINCA RUXANDRAI EMSMADU LOREDANA
IOSUB LAURENTIUI EMSMADU LOREDANA
POP-ILEANA ANDRU GABRIELII BMTARANU MIRELA
AKBIYIK AYLINII DMMATARA WANDA
VARGOLICI MARIAII DMMATARA WANDA
RADUTA ALEXANDRAPregatitoare BMBAJAN ANISOARA
Wang WeiPregatitoare EMAkbiyik Enache Mioara

Inapoi la centrele de concurs