Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Mures
Localitate:Tg Mures
Scoala:Scoala Gimnaziala Europa
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Oltean Cristina NicoletaI B90Cazan Artemiza Zoia
Pescarus AlexandraI B90Cazan Artemiza Zoia
Sala Andrei AlexandruI B90Cazan Artemiza Zoia
Marian Carina ArianaI B80Cazan Artemiza Zoia
Nasca-Dan AlexandraI B80Cazan Artemiza Zoia
Laszlo StefaniaI B70Cazan Artemiza Zoia
Man Dragos CristianI B70Cazan Artemiza Zoia
Moldovan Elisa CristinaI B70Cazan Artemiza Zoia
Tataru Dumitru MihneaI B70Cazan Artemiza Zoia
Varodi Mara AlesiaI B70Cazan Artemiza Zoia
ERCEAN DAVIDII B100Chirtes Cristina
Oanes SofiaII B100Chirtes Cristina
Paca RaoulII B100Chirtes Cristina
Ratiu BiancaII B100Chirtes Cristina
Valeanu CosminII B100Chirtes Cristina
Groza RaduII B90Chirtes Cristina
Muresan IoanaII B90Chirtes Cristina
Todoran IoanaII B85Chirtes Cristina
Matei CraciunII B80Chirtes Cristina
Popa BrianaII B80Chirtes Cristina
Rus TudorII B80Chirtes Cristina
Milasan AlexII B75Chirtes Cristina
Marginean Dragos MihaiIII A89Sigmirean Amalia
RUSSU ANAIII A88Sigmirean Amalia
RUSSU ANAIII A88Sigmirean Amalia
PINTEA CRISTINAIII A87Sigmirean Amalia
STAVARIU ANIAIII A84Sigmirean Amalia
IOSOF ALEXANDRUIII A82Sigmirean Amalia
PORUTIU PATRICKIII A80Sigmirean Amalia
TATAR VLADIII B97GHEORGHISOR ADRIANA
MORAR OVIDIUIII B96GHEORGHISOR ADRIANA
MORAR PAVEL OVIDIUIII B96GHEORGHISOR ADRIANA
PRIALA MIHNEAIII B96GHEORGHISOR ADRIANA
MEDREA ADELAIII B94GHEORGHISOR ADRIANA
CALUGAR MAIA AMALIAIII B91GHEORGHISOR ADRIANA
CALUGAR MAIA AMALIAIII B91GHEORGHISOR ADRIANA
CANDEA-DOSAN CEZARAIII B86GHEORGHISOR ADRIANA
SALAGEANU ALEXIAIII B82GHEORGHISOR ADRIANA
MASCA ALEXANDRUIII B80GHEORGHISOR ADRIANA
MAFTEI DAVIDIII B75GHEORGHISOR ADRIANA
POP CRISTIANIII B67GHEORGHISOR ADRIANA
SOLOVASTRU RAISAIII B66GHEORGHISOR ADRIANA
BOERESCU GEORGIANAIII B65GHEORGHISOR ADRIANA
ANTON MIRUNAIII B63GHEORGHISOR ADRIANA
NADASAN VANESAIII B62GHEORGHISOR ADRIANA
Butiulca David ManuelIII C100Boaru Ana
Cozos AlexandruIII C100Boaru Ana
Pop Lupu Bianca MariaIII C100Boaru Ana
Pop Rend Bianca AdrianaIII C100Boaru Ana
Gherman LucaIII C97Boaru Ana
Roman VladIII C95Boaru Ana
Szavuly Luca ThomasIII C95Boaru Ana
Varodi David NicolaeIII C95Boaru Ana
Marginean DariusIII C94Boaru Ana
Zeces DianaIII C94Boaru Ana
Bardosi MariaIII C93Boaru Ana
Nicolici Raul StefanIII C88Boaru Ana
Cosmin DenisIII C87Boaru Ana
Tomut Carina III C87Boaru Ana
Barsan AdrianIII C85Boaru Ana
Nemes AlexandraIII C85Boaru Ana
Sfariac Paul III C84Boaru Ana
Dozsa EszteraIII C83Boaru Ana
Rusu AnaIII C81Boaru Ana
AVRAM MARIAPregatitoare A100USURELU DANIELA
CURTA RAULPregatitoare A100USURELU DANIELA
DOLCOS ECATERINAPregatitoare A100USURELU DANIELA
GRIGORE FLAVIUSPregatitoare A100USURELU DANIELA
MATEI CARINPregatitoare A100USURELU DANIELA
OANES ADRIANPregatitoare A100USURELU DANIELA
SUTEU BENTE MIHAI Pregatitoare A100USURELU DANIELA
TODORAN BOGDANPregatitoare A100USURELU DANIELA
CISMAS ALESIAPregatitoare A95USURELU DANIELA
POP MAXIMILIANPregatitoare A95USURELU DANIELA
RAITA GABRIELPregatitoare A95USURELU DANIELA
TODORAN OCTAVIANPregatitoare A95USURELU DANIELA
HRISCA IRISPregatitoare A90USURELU DANIELA
PENCIU VLAD DIANAPregatitoare A90USURELU DANIELA
POL MAIAPregatitoare A90USURELU DANIELA
NISTOR PATRICKPregatitoare A89USURELU DANIELA
MATEI DANIELAPregatitoare A87USURELU DANIELA
MEZEI MATEIPregatitoare A85USURELU DANIELA
TOMA VLADPregatitoare A85USURELU DANIELA
VARODI SARAPregatitoare A85USURELU DANIELA
VLADUT ANTONIAPregatitoare A85USURELU DANIELA
MASCA SOFIAPregatitoare A75USURELU DANIELA
RECHESAN FLAVIUPregatitoare A67USURELU DANIELA
HORGOS LARISAPregatitoare AParticipantUSURELU DANIELA

Inapoi la centrele de concurs