Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Mures
Localitate:Tg Mures
Scoala:Scoala Gimnaziala Europa
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ERCEAN DAVIDII BEChirtes Cristina
Oanes SofiaII BEChirtes Cristina
Paca RaoulII BEChirtes Cristina
Ratiu BiancaII BEChirtes Cristina
Valeanu CosminII BEChirtes Cristina
Butiulca David ManuelIII CEBoaru Ana
Cozos AlexandruIII CEBoaru Ana
Pop Lupu Bianca MariaIII CEBoaru Ana
Pop Rend Bianca AdrianaIII CEBoaru Ana
AVRAM MARIAPregatitoare AEUSURELU DANIELA
CURTA RAULPregatitoare AEUSURELU DANIELA
DOLCOS ECATERINAPregatitoare AEUSURELU DANIELA
GRIGORE FLAVIUSPregatitoare AEUSURELU DANIELA
MATEI CARINPregatitoare AEUSURELU DANIELA
OANES ADRIANPregatitoare AEUSURELU DANIELA
SUTEU BENTE MIHAI Pregatitoare AEUSURELU DANIELA
TODORAN BOGDANPregatitoare AEUSURELU DANIELA
TATAR VLADIII BIIGHEORGHISOR ADRIANA
Gherman LucaIII CIIBoaru Ana
MORAR OVIDIUIII BIIGHEORGHISOR ADRIANA
MORAR PAVEL OVIDIUIII BIIGHEORGHISOR ADRIANA
PRIALA MIHNEAIII BIIGHEORGHISOR ADRIANA
Roman VladIII CIIBoaru Ana
Szavuly Luca ThomasIII CIIBoaru Ana
Varodi David NicolaeIII CIIBoaru Ana
CISMAS ALESIAPregatitoare AIIUSURELU DANIELA
POP MAXIMILIANPregatitoare AIIUSURELU DANIELA
RAITA GABRIELPregatitoare AIIUSURELU DANIELA
TODORAN OCTAVIANPregatitoare AIIUSURELU DANIELA
MEDREA ADELAIII BIIIGHEORGHISOR ADRIANA
Marginean DariusIII CIIIBoaru Ana
Zeces DianaIII CIIIBoaru Ana
Bardosi MariaIII CIIIBoaru Ana
CALUGAR MAIA AMALIAIII BIIIGHEORGHISOR ADRIANA
CALUGAR MAIA AMALIAIII BIIIGHEORGHISOR ADRIANA
Oltean Cristina NicoletaI BMCazan Artemiza Zoia
Pescarus AlexandraI BMCazan Artemiza Zoia
Sala Andrei AlexandruI BMCazan Artemiza Zoia
Groza RaduII BMChirtes Cristina
Muresan IoanaII BMChirtes Cristina
HRISCA IRISPregatitoare AMUSURELU DANIELA
PENCIU VLAD DIANAPregatitoare AMUSURELU DANIELA
POL MAIAPregatitoare AMUSURELU DANIELA

Inapoi la centrele de concurs