Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Singeorz-Bai
Scoala:Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BUGA CATALINI AEBENTA VICTORIA
BUIA ANA MARIAI AEBENTA VICTORIA
MARICA EMILIAI AEBENTA VICTORIA
HARAPASCU SORINI CEURECHE MARIA
HATOS CATALIN ROBERTI EEBORS SILVIA
NEAMT ALEXANDRA IOANAI EEBORS SILVIA
STRUGARI MAXIMILIANA GABRIELAII AEISTRATE MARIANA
PETRASCU ANAII CEPOP ANUTA
DARABAN SAMUELII DEOARCAS IONEL
MIHAI AUGUSTINII DEOARCAS IONEL
AVRAM CRISTINAIII AEBONTAS GABREIELA
LAZAR GABRIELIII AEBONTAS GABREIELA
PETRASCU FLORINELAIII AEBONTAS GABREIELA
PETRASCU TRAIANIII AEBONTAS GABREIELA
TAHIS CRISTIANIII AEBONTAS GABREIELA
TRUFAN ALEXANDRUIII AEBONTAS GABREIELA
TRUFAN MARCUSIII AEBONTAS GABREIELA
BORGOVAN ALEXANDRAIII CESORECAU CATALINA
GEORGES MIHAIIII CESORECAU CATALINA
LARIONESI STEFANIII CESORECAU CATALINA
SFRENGEU RARESIII CESORECAU CATALINA
SOFINETI ALEXANDRAIII CESORECAU CATALINA
STRIMBU EDWARDIII CESORECAU CATALINA
AVRAM FLORINAIII EECALIN LEONORA
HARUTA SAVETUCAIII EECALIN LEONORA
LAZAR GIULIAIII EECALIN LEONORA
ANI ANTONIAIV BEANI IOANA
HALITA MARIAIV BEANI IOANA
CRISTUREAN IONUTIV CEDANILA ANA
NISTOR ALEXIV CEDANILA ANA
PALAGI CHRISTIAN ANDREIIV CEDANILA ANA
POP IOANAIV CEDANILA ANA
RUSTI MARIAIV CEDANILA ANA
BUGA EDENAPregatitoare BETAMAS VASILE
LUCI CRISTIANPregatitoare BETAMAS VASILE
MARCUS FLORINAPregatitoare BETAMAS VASILE
SUCILA EDUARDPregatitoare BETAMAS VASILE
ANDRONESI ADINAPregatitoare DEDANILA DORINA
BUGA DENISPregatitoare DEDANILA DORINA
MIRON CRISTIANPregatitoare DEDANILA DORINA
POP LENUTAPregatitoare DEDANILA DORINA
CIFOR NAOMII CIURECHE MARIA
BUGA SAMUELII AIISTRATE MARIANA
OANEA FLORIN ADRIANII AIISTRATE MARIANA
SOHORCA ALEX SEBASTIANII AIISTRATE MARIANA
NEAMT ANCUTAIII AIBONTAS GABREIELA
STRIMBU BOGDANI CIIURECHE MARIA
HIRUTA ILIE IONUTI EIIBORS SILVIA
MIRON DARIUS SAMUELI EIIBORS SILVIA
SZEKELY MARIOII CIIPOP ANUTA
RUS DANIELII DIIOARCAS IONEL
CIRCU STEFANIAIII AIIBONTAS GABREIELA
HIRUTA ALEXIII AIIBONTAS GABREIELA
BANDEAN ELISAIII CIISORECAU CATALINA
BUGA SARAIII CIISORECAU CATALINA
COSTAN CRISTIANIII CIISORECAU CATALINA
PASCA ALEXANDRAIII CIISORECAU CATALINA
SORECAU BENIAMINIV BIIANI IOANA
COSTAN ANDREEAIV CIIDANILA ANA
JARDA IONUTPregatitoare BIITAMAS VASILE
URS ADRIANAPregatitoare BIITAMAS VASILE
GABOR GEORGIANAPregatitoare DIIDANILA DORINA
MIHALI MINAI AIIIBENTA VICTORIA
MARICA MAYAI CIIIURECHE MARIA
BUGA ESTERAI AIIIBENTA VICTORIA
BUIA SIMINAI CIIIURECHE MARIA
AVRAM CRISTIANI AMBENTA VICTORIA
TRUFAN TIMOTEII AMBENTA VICTORIA
FLORE CATALINI CMURECHE MARIA
ALEXI CRISTIANI EMBORS SILVIA
DARABAN MARIUS IONUTI EMBORS SILVIA
RUSTI ALEXANDRA IONELAI EMBORS SILVIA
JARDA IONUT ALEXIII AMBONTAS GABREIELA
CIOCAN MAIAIII CMSORECAU CATALINA
CORDOS ANDRAIII CMSORECAU CATALINA
POP DELIAIII CMSORECAU CATALINA
PARTENE DENISAIII EMCALIN LEONORA
STEOPOAE MARIAIII EMCALIN LEONORA
MARICA ELISABETAIV BMANI IOANA
TAHIS OANAIV CMDANILA ANA

Inapoi la centrele de concurs