Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Romuli
Scoala:Scoala Gimnaziala Romuli
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Cilian Daniela-MariaI A100Telcian Mustoiuc Maria Elena
Ferchi Ioana BeatriceI A100Telcian Mustoiuc Maria Elena
Mare StefaniaI A100Telcian Mustoiuc Maria Elena
Pop Vasile MihaiI A100Telcian Mustoiuc Maria Elena
Telcean Mustoiuc IrinaI A100Telcian Mustoiuc Maria Elena
Telcian Mustoiuc IrinaI A100Telcian Mustoiuc Maria Elena
Tirnovan Andreea VasilicaI A100Telcian Mustoiuc Maria Elena
Tirnovan Diana MariaI A100Telcian Mustoiuc Maria Elena
Ani Iulian IonutII A100Campan Alexandra
Bulz Nicoleta MariutaII A100Herta Elena-Gabriela
Bulz Nicoleta MariutaII A100Herta Elena-Gabriela
Bumbu Paul ConstantinII A100Campan Alexandra
Bumbu Paul ConstantinII A100Herta Elena-Gabriela
Bumbu Paul ConstantinII A100Campan Alexandra
Burnari Andreea NicoletaII A100Campan Alexandra
Burnari Andreea NicoletaII A100Campan Alexandra
Burnari Cristian BogdanII A100Campan Alexandra
Cordos Grigorel IonutII A100Campan Alexandra
Cordos Grigorel IonutII A100Campan Alexandra
Curtuius Alexandru TanaseII A100Herta Elena-Gabriela
Curtuius GeorgeII A100Herta Elena-Gabriela
Hortopan Maria IsabelaII A100Campan Alexandra
Mititel IuliaAndreeaII A100Campan Alexandra
Modovan Florina ValeriaII A100Campan Alexandra
Moldovan Ionut GabrielII A100Campan Alexandra
Moldovan Marina NataliaII A100Herta Elena-Gabriela
Moldovan Marina NataliaII A100Herta Elena-Gabriela
PupezaTeodora StefaniaII A100Campan Alexandra
Stefoi Flavius- DorinII A100Herta Elena-Gabriela
Tarnovan Ana-MariaII A100Herta Elena-Gabriela
Timoce Teodosia FlorinaII A100Herta Elena-Gabriela
Vasil Lucas TeodoraII A100Campan Alexandra
Virvaruti Mihaela AndreeaII A100Campan Alexandra
Ani Iulian IonutII A95Herta Elena-Gabriela
Bulz IuliaIII A100Moldovan Ioana
Font DanielIII A100Moldovan Ioana
Moldovan GheorgheIII A100Moldovan Ioana
Rus GeorgianaIII A100Moldovan Ioana
Susca MargaretaIII A100Moldovan Ioana
Timis Petrisor VasileIII A100Moldovan Ioana
Timoce TatianaIII A100Moldovan Ioana
Barta SebastianIII A95Moldovan Ioana
Bulz AlexandruIII A95Moldovan Ioana
Rus David CiprianIV A99Ivan Ioana
Dancs Tania MariaIV A97Ivan Ioana
Mare AlexandruIV A95Ivan Ioana
Suciu Adrian MarianIV A90Ivan Ioana
Susca Florina GabrielaIV A85Ivan Ioana
Bulz Maria TeodoraIV A83Ivan Ioana
Cilian GabrielaIV A69Ivan Ioana
Bulz NicuIV A60Ivan Ioana
Bulz DariaPregatitoare A100Monita Narcisa
Bulz Mircea AndreeaPregatitoare A100Monita Narcisa
Hojda GeorgePregatitoare A100Monita Narcisa
Moti MariaPregatitoare A100Monita Narcisa
Neamt SorinPregatitoare A100Monita Narcisa
Salvar GabrielPregatitoare A100Monita Narcisa
Font GabrielPregatitoare A90Monita Narcisa

Inapoi la centrele de concurs