Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Romuli
Scoala:Scoala Gimnaziala Romuli
Nume elevClasaCadru didactic
Cilian Daniela-MariaI ATelcian Mustoiuc Maria Elena
Ferchi Ioana BeatriceI ATelcian Mustoiuc Maria Elena
Mare StefaniaI ATelcian Mustoiuc Maria Elena
Pop Vasile MihaiI ATelcian Mustoiuc Maria Elena
Telcean Mustoiuc IrinaI ATelcian Mustoiuc Maria Elena
Telcian Mustoiuc IrinaI ATelcian Mustoiuc Maria Elena
Tirnovan Andreea VasilicaI ATelcian Mustoiuc Maria Elena
Tirnovan Diana MariaI ATelcian Mustoiuc Maria Elena
Ani Iulian IonutII ACampan Alexandra
Bulz Nicoleta MariutaII AHerta Elena-Gabriela
Bulz Nicoleta MariutaII AHerta Elena-Gabriela
Bumbu Paul ConstantinII AHerta Elena-Gabriela
Bumbu Paul ConstantinII ACampan Alexandra
Bumbu Paul ConstantinII ACampan Alexandra
Burnari Andreea NicoletaII ACampan Alexandra
Burnari Andreea NicoletaII ACampan Alexandra
Burnari Cristian BogdanII ACampan Alexandra
Cordos Grigorel IonutII ACampan Alexandra
Cordos Grigorel IonutII ACampan Alexandra
Curtuius Alexandru TanaseII AHerta Elena-Gabriela
Curtuius GeorgeII AHerta Elena-Gabriela
Hortopan Maria IsabelaII ACampan Alexandra
Mititel IuliaAndreeaII ACampan Alexandra
Modovan Florina ValeriaII ACampan Alexandra
Moldovan Ionut GabrielII ACampan Alexandra
Moldovan Marina NataliaII AHerta Elena-Gabriela
Moldovan Marina NataliaII AHerta Elena-Gabriela
PupezaTeodora StefaniaII ACampan Alexandra
Stefoi Flavius- DorinII AHerta Elena-Gabriela
Tarnovan Ana-MariaII AHerta Elena-Gabriela
Timoce Teodosia FlorinaII AHerta Elena-Gabriela
Vasil Lucas TeodoraII ACampan Alexandra
Virvaruti Mihaela AndreeaII ACampan Alexandra
Bulz IuliaIII AMoldovan Ioana
Font DanielIII AMoldovan Ioana
Moldovan GheorgheIII AMoldovan Ioana
Rus GeorgianaIII AMoldovan Ioana
Susca MargaretaIII AMoldovan Ioana
Timis Petrisor VasileIII AMoldovan Ioana
Timoce TatianaIII AMoldovan Ioana
Bulz DariaPregatitoare AMonita Narcisa
Bulz Mircea AndreeaPregatitoare AMonita Narcisa
Hojda GeorgePregatitoare AMonita Narcisa
Moti MariaPregatitoare AMonita Narcisa
Neamt SorinPregatitoare AMonita Narcisa
Salvar GabrielPregatitoare AMonita Narcisa

Inapoi la centrele de concurs