Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Cluj
Localitate:Turda
Scoala:Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Baciu IanisI B100Dragan Maria
Bondoi DenisaI B100Dragan Maria
Botezan MirceaI B100Dragan Maria
Chetan RobertI B100Dragan Maria
Balea MariaI B98Dragan Maria
Marincas AdelaI B98Dragan Maria
Ursuleanu GeorgianaI B98Dragan Maria
Pop JessicaI B97Dragan Maria
Bolos MihaiI B95Dragan Maria
Plesa Marius StelianI B95Dragan Maria
Cicoveanu Gabriela LoredanaI B85Dragan Maria
Varga Alexandru I B85Dragan Maria
Crisan DenisI B80Dragan Maria
Marinica StefanutI B80Dragan Maria
Olcsvari AronI C100Picovici Mariana
Brumar KarinaI C85Picovici Mariana
Amaxinoaei BiancaI C80Picovici Mariana
Moldovan AriannaI C80Picovici Mariana
Ungureanu MirunaI C80Picovici Mariana
Rusu TimoteiI C75Picovici Mariana
Popa AntoniaI C70Picovici Mariana
Fenesan DeniaII A100Adamosy Lenta
Buzila AndreiII A95Adamosy Lenta
Costisor AndreiII A95Adamosy Lenta
Giurgiu IlincaII A95Adamosy Lenta
Rusu AlexandruII A95Adamosy Lenta
Moukhliss KarimII A93Adamosy Lenta
Bocsa SerenaII A90Adamosy Lenta
Golfin DavidII A90Adamosy Lenta
Onyejiuwa PaulII A90Adamosy Lenta
Precup JessicaII A85Adamosy Lenta
Fenesan CiprianII A75Adamosy Lenta
Misaras SarahII A75Adamosy Lenta
Pogacean CristianII B100Hruban Florina
Andrus MateiII B95Hruban Florina
Oroian NicoleII B95Hruban Florina
Boncea CarinaII B85Hruban Florina
Marginean SimoneII B85Hruban Florina
Rus MariaII B80Hruban Florina
Filimon LucaII B75Hruban Florina
Pintilie AmaliaII B70Hruban Florina
Belovici PaulII B65Hruban Florina
Powell MarcII BParticipantHruban Florina
Balint MaiaII C100Ostoros Lucia
Oltean AntoniaII C100Ostoros Lucia
Paul BrianII C100Ostoros Lucia
Pop SiminaII C100Ostoros Lucia
Todea AlexandruII C100Ostoros Lucia
Pop VictoriaII C95Ostoros Lucia
Savan MateiII C90Ostoros Lucia
Trifan SamiraII C90Ostoros Lucia
Nistor AnghelII C85Ostoros Lucia
Bucur Sorana MariaIII A100Oaida Felicia
Gazdac PaulIII A100Oaida Felicia
Pop RazvanIII A100Oaida Felicia
Costea RobertIII A99Oaida Felicia
Irimia DeliaIII A99Oaida Felicia
Pirv AndreiIII A97Oaida Felicia
Bolboaca Elena AliceIII A96Oaida Felicia
Prata Alecsia MariaIII A96Oaida Felicia
Miclaus AndreiIII A90Oaida Felicia
Arion DavidIII B100Aruncutean Susana
Trambitas DianaIII B100Aruncutean Susana
Dondas OanaIII B99Aruncutean Susana
Csoma MelisaIII B98Aruncutean Susana
Rus DanielIII B91Aruncutean Susana
Ciobanu VladIII B87Aruncutean Susana
Vlas CatalinIII B86Aruncutean Susana
Bondor NicoletaIII B82Aruncutean Susana
Radulescu Beatrice MariaIV A80Felvinti Ana-Dorina
Berekmeri Iris ElenaIV A72Felvinti Ana-Dorina
Minican BogdanIV A72Felvinti Ana-Dorina
Ghisa AndreeaIV B97Vitalis Dorina
Popa VictorIV B91Vitalis Dorina
Pop DominicIV B80Vitalis Dorina
Todoran PaulIV C81Badiu Bianca
Fenesan AlexandruIV C79Badiu Bianca
Nicorut IanyIV C77Badiu Bianca
Bordea RebecaIV C75Badiu Bianca
Bordea RuthIV C72Badiu Bianca
Gherasim Ana DenisaIV C72Badiu Bianca
Hapa CatalinIV C69Badiu Bianca
Rus DragosIV C65Badiu Bianca
Dullo DanielIV C62Badiu Bianca
Babalau AlexiaIV C60Badiu Bianca
Adorjan EmanuelaPregatitoare A100Tudor Domnica
Andrus MariaPregatitoare A100Tudor Domnica
Baciu AdelaPregatitoare A100Tudor Domnica
Copil DavidPregatitoare A100Tudor Domnica
Ludusan TeodoraPregatitoare A100Tudor Domnica
Mariuta Andrei Pregatitoare A100Tudor Domnica
Muntea CristianPregatitoare A100Tudor Domnica
Lobont MihneaPregatitoare A98Tudor Domnica
Bumbea DariusPregatitoare A95Tudor Domnica
Fulop RobertPregatitoare A95Tudor Domnica
Vaidean MiriamPregatitoare A94Tudor Domnica
Comsa VladPregatitoare A75Tudor Domnica
Mencu DianaPregatitoare A75Tudor Domnica
Ferghete LiamPregatitoare A72Tudor Domnica
Ciurcui CarinaPregatitoare A71Tudor Domnica
Petrascsuk DianaPregatitoare A67Tudor Domnica
Vana Tudor VasilePregatitoare A67Tudor Domnica
Barbu VladPregatitoare C100Detesan Mihaela
Borza IlincaPregatitoare C100Detesan Mihaela
Giurgiu BogdanPregatitoare C100Detesan Mihaela
Koti AndreiPregatitoare C100Detesan Mihaela
Moldovan SaraPregatitoare C100Detesan Mihaela
Muresan AlexPregatitoare C100Detesan Mihaela
Selegean MateiPregatitoare C100Detesan Mihaela
Soporan AnaPregatitoare C100Detesan Mihaela
Suciu IulianPregatitoare C100Detesan Mihaela
Trifan YasminaPregatitoare C100Detesan Mihaela
Popa IrenePregatitoare C98Detesan Mihaela
Brumar BogdanPregatitoare C95Detesan Mihaela
Lazar OanaPregatitoare C95Detesan Mihaela
Kis IzabelaPregatitoare C90Detesan Mihaela
Miclea AndreiPregatitoare C90Detesan Mihaela
Mosoara AlexandraPregatitoare C90Detesan Mihaela
Torok MaiaPregatitoare C85Detesan Mihaela

Inapoi la centrele de concurs