Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Cluj
Localitate:Turda
Scoala:Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Andreica DanielI AEAdamosy Lenta
Fenesan DeniaI AEAdamosy Lenta
Giurgiu IlincaI AEAdamosy Lenta
Balint MaiaI CEOstoros Lucia
Oltean AntoniaI CEOstoros Lucia
Pop SiminaI CEOstoros Lucia
Pop VictoriaI CEOstoros Lucia
Todea AlexandruI CEOstoros Lucia
Pop RazvanII AEOaida Felicia
Prata AlecsiaII AEOaida Felicia
Andrei DianaII BEAruncutean Susana
Bondor NicoletaII BEAruncutean Susana
Dondas OanaII BEAruncutean Susana
Ghisa AndreeaIII BEVitalis Dorina
Tatulea AlexandruIII BEVitalis Dorina
Cocan BiancaIV BEDetesan Mihaela
Andreica David CosminPregatitoare BEDragan Maria
Chetan RobertPregatitoare BEDragan Maria
Buzila AndreiI AIAdamosy Lenta
Dullo MiriamI CIOstoros Lucia
TrifanSamiraI CIOstoros Lucia
Buglea MihaiIV BIDetesan Mihaela
Golfin DavidI AIIAdamosy Lenta
Olcsvari AronPregatitoare CIIPicovici Mariana
Rusu AlexandruI AIIAdamosy Lenta
Baciu MirunaI BIIHruban Florina
Crisan CarinaI CIIOstoros Lucia
Nistor AnghelI CIIOstoros Lucia
Costea RobertII AIIOaida Felicia
Iosza EduardII AIIOaida Felicia
Trif AlessiaII AIIOaida Felicia
Savan EmmaIV BIIDetesan Mihaela
Bondoi DenisaPregatitoare BIIDragan Maria
Marincas AdelaPregatitoare BIIDragan Maria
Plesa Marius Pregatitoare BIIDragan Maria
Tatulea CalinI AIIIAdamosy Lenta
Ungurianu GeorgianaI AIIIAdamosy Lenta
Boncea CarinaI BIIIHruban Florina
Oroian NicoleI BIIIHruban Florina
Petrache RaduI BIIIHruban Florina
Powel MarcI BIIIHruban Florina
Petean Mara IV BIIIDetesan Mihaela
Chira SofiaPregatitoare CIIIPicovici Mariana
Tarmure DanielPregatitoare CIIIPicovici Mariana
Andrus MateiI BMHruban Florina
Muresan DariaI BMHruban Florina
Muresan MayaI BMHruban Florina
Rus MariaI BMHruban Florina
Moldovan Andrei I CMOstoros Lucia
Suciu MariaI CMOstoros Lucia
Trif MateeaI CMOstoros Lucia
Irimia DeliaII AMOaida Felicia
Lup Maia MariaII AMOaida Felicia
Miclaus AndreiII AMOaida Felicia
Mihet MariaII AMOaida Felicia
Pirv AndreiII AMOaida Felicia
Iuga TudorII BMAruncutean Susana
Meneses- Grigoriu FilipeII BMAruncutean Susana
Nemes BogdanII BMAruncutean Susana
Rus DanielII BMAruncutean Susana
Trambitas DianaII BMAruncutean Susana
Mariuta VeronicaIII BMVitalis Dorina
Baciu IanisPregatitoare BMDragan Maria
Balea Elena MariaPregatitoare BMDragan Maria
Pop JessicaPregatitoare BMDragan Maria

Inapoi la centrele de concurs