Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Cluj
Localitate:Turda
Scoala:Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Baciu IanisI BEDragan Maria
Bondoi DenisaI BEDragan Maria
Botezan MirceaI BEDragan Maria
Chetan RobertI BEDragan Maria
Olcsvari AronI CEPicovici Mariana
Fenesan DeniaII AEAdamosy Lenta
Pogacean CristianII BEHruban Florina
Balint MaiaII CEOstoros Lucia
Oltean AntoniaII CEOstoros Lucia
Paul BrianII CEOstoros Lucia
Pop SiminaII CEOstoros Lucia
Todea AlexandruII CEOstoros Lucia
Bucur Sorana MariaIII AEOaida Felicia
Gazdac PaulIII AEOaida Felicia
Pop RazvanIII AEOaida Felicia
Arion DavidIII BEAruncutean Susana
Trambitas DianaIII BEAruncutean Susana
Adorjan EmanuelaPregatitoare AETudor Domnica
Andrus MariaPregatitoare AETudor Domnica
Baciu AdelaPregatitoare AETudor Domnica
Copil DavidPregatitoare AETudor Domnica
Ludusan TeodoraPregatitoare AETudor Domnica
Mariuta Andrei Pregatitoare AETudor Domnica
Muntea CristianPregatitoare AETudor Domnica
Barbu VladPregatitoare CEDetesan Mihaela
Borza IlincaPregatitoare CEDetesan Mihaela
Giurgiu BogdanPregatitoare CEDetesan Mihaela
Koti AndreiPregatitoare CEDetesan Mihaela
Moldovan SaraPregatitoare CEDetesan Mihaela
Muresan AlexPregatitoare CEDetesan Mihaela
Selegean MateiPregatitoare CEDetesan Mihaela
Soporan AnaPregatitoare CEDetesan Mihaela
Suciu IulianPregatitoare CEDetesan Mihaela
Trifan YasminaPregatitoare CEDetesan Mihaela
Costea RobertIII AIOaida Felicia
Irimia DeliaIII AIOaida Felicia
Dondas OanaIII BIAruncutean Susana
Balea MariaI BIDragan Maria
Marincas AdelaI BIDragan Maria
Ursuleanu GeorgianaI BIDragan Maria
Csoma MelisaIII BIAruncutean Susana
Lobont MihneaPregatitoare AITudor Domnica
Popa IrenePregatitoare CIDetesan Mihaela
Pop JessicaI BIIDragan Maria
Pirv AndreiIII AIIOaida Felicia
Ghisa AndreeaIV BIIVitalis Dorina
Bolboaca Elena AliceIII AIIOaida Felicia
Prata Alecsia MariaIII AIIOaida Felicia
Bolos MihaiI BIIDragan Maria
Plesa Marius StelianI BIIDragan Maria
Buzila AndreiII AIIAdamosy Lenta
Costisor AndreiII AIIAdamosy Lenta
Giurgiu IlincaII AIIAdamosy Lenta
Rusu AlexandruII AIIAdamosy Lenta
Andrus MateiII BIIHruban Florina
Oroian NicoleII BIIHruban Florina
Pop VictoriaII CIIOstoros Lucia
Bumbea DariusPregatitoare AIITudor Domnica
Fulop RobertPregatitoare AIITudor Domnica
Brumar BogdanPregatitoare CIIDetesan Mihaela
Lazar OanaPregatitoare CIIDetesan Mihaela
Vaidean MiriamPregatitoare AIIITudor Domnica
Moukhliss KarimII AIIIAdamosy Lenta
Rus DanielIII BIIIAruncutean Susana
Popa VictorIV BIIIVitalis Dorina
Bocsa SerenaII AMAdamosy Lenta
Golfin DavidII AMAdamosy Lenta
Onyejiuwa PaulII AMAdamosy Lenta
Savan MateiII CMOstoros Lucia
Trifan SamiraII CMOstoros Lucia
Miclaus AndreiIII AMOaida Felicia
Kis IzabelaPregatitoare CMDetesan Mihaela
Miclea AndreiPregatitoare CMDetesan Mihaela
Mosoara AlexandraPregatitoare CMDetesan Mihaela

Inapoi la centrele de concurs