Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Vaslui
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BOGHIU ERIC IONUTI A90Paduraru Delia
SILISTRU STEFANIA SILVIAI A90Paduraru Delia
ALEXA EDUARD STEFANI A85Paduraru Delia
ZAHARIA EMILIAN GABRIELI A80Paduraru Delia
TONICA SEBASTIANI A75Paduraru Delia
ALEXA STEFANIAI A65Paduraru Delia
CAPTALAN MIRUNA SOFIAI A65Paduraru Delia
CIOBANU RARES ANDREII A65Paduraru Delia
ONICA CODRIN STEFANI A65Paduraru Delia
ONOFREI CODRIN IOANI A65Paduraru Delia
APOSTOLEANU STEFAN ALEXANDRUI AParticipantPaduraru Delia
ASAVEI GEORGE RAZVANI AParticipantPaduraru Delia
GRAMADA MATEI NICOLAEI AParticipantPaduraru Delia
PIRGARU VIVIANA MARIAI AParticipantPaduraru Delia
PONEA LAURA IOANAI AParticipantPaduraru Delia
COTAIE MIHNEA GEORGEI AParticipantPaduraru Delia
DOROBAT TEODORAI AParticipantPaduraru Delia
ICONARU DRAGOS MATEII AParticipantPaduraru Delia
NITANU ISTRATE LORENAI AParticipantPaduraru Delia
OTEL MEDEEA STEFANAI AParticipantPaduraru Delia
POPA ALEXANDRUI AParticipantPaduraru Delia
SITARU MARIA DARIAI AParticipantPaduraru Delia
STRATULAT MATEII AParticipantPaduraru Delia
PAUN ILINCAI AParticipantPaduraru Delia
SULETEA MIHNEA CONSTANTINI AParticipantPaduraru Delia
Onofrei MariaI B100Jacota Mihaela
Silistru StefanI B100Jacota Mihaela
Silistru StefanI B100Jacota Mihaela
Simionescu MariaI B100Jacota Mihaela
Simionescu MariaI B100Jacota Mihaela
Coropcianu DenisI B80Jacota Mihaela
Creliuc EricI B80Jacota Mihaela
Focsa AndraI B80Jacota Mihaela
Stejar KarinaI B80Jacota Mihaela
Voicu IoanaI B80Jacota Mihaela
Braniste IarinaI B75Jacota Mihaela
Chitroceanu TeodoraI B75Jacota Mihaela
Popa TeodoraI B75Jacota Mihaela
Amarandei DavidI B70Jacota Mihaela
Chiper FabianI B60Jacota Mihaela
Ciobanu AlexandruI B60Jacota Mihaela
Perju BeatriceI B60Jacota Mihaela
Ciuntuc VladI BParticipantJacota Mihaela
Blinda AlexandruI BParticipantJacota Mihaela
Lungoci OlimpiaI BParticipantJacota Mihaela
Craciun TudorI BParticipantJacota Mihaela
Ponia AndreeaI BParticipantJacota Mihaela
Sandu RaulI BParticipantJacota Mihaela
FRUNZA DAVID SEBASTIANI C100Maftei Simona
LEICA GEORGE MATEII C100Maftei Simona
MIHALACHE COSMIN ANDREII C100Maftei Simona
POTERAS DAVID MIHAII C100Maftei Simona
SIRBU MARIA IUSTINAI C100Maftei Simona
CIUBOTARU DARIAI C95Maftei Simona
FAUR IONUT STEFANI C95Maftei Simona
MIHAILA MARIA - DENISAI C90Maftei Simona
PROFIRE DAVIDE THEODORI C90Maftei Simona
RIPA KARINAI C90Maftei Simona
STOLERU EDUARDI C90Maftei Simona
ARTENE REBECA MIHAELAII A100Spanu Elena
CALIN JOSEP OCTAVIANII A100Spanu Elena
CIUBOTARU BIANCA MARIAII A100Spanu Elena
FILIPESCU RALUCA IOANAII A100Spanu Elena
LEON MARIAII A100Spanu Elena
DINU ANDREIII A95Spanu Elena
POSTOLACHE DAVID DRAGOSII A95Spanu Elena
PRICOP GEORGE STEFANII A95Spanu Elena
GHEORGHIU RARES STEFANUTII A90Spanu Elena
Copacinschi MarkusII B100Oprea Dan
Cretu Carina IoanaII B100Oprea Dan
Lungu Miruna IoanaII B100Oprea Dan
Obreja Maria TeodoraII B100Oprea Dan
Panait LucasII B100Oprea Dan
Racovita Maria EmmaII B100Oprea Dan
Rosu Stefania LailaII B100Oprea Dan
Bosie Octavian StefanII B95Oprea Dan
Braniste HoratiuII B95Oprea Dan
Harii Judith DeboraII B95Oprea Dan
Penisoara DavidII B95Oprea Dan
Adam AlexandruII B90Oprea Dan
Enache Maxim SophiaII B90Oprea Dan
Goian CosminII B90Oprea Dan
Nastase Mircea PetrisorII B90Oprea Dan
Zota Alexandra TeodoraII B90Oprea Dan
Boncu Maria- LiviaII B85Oprea Dan
Buhaescu Karina ElenaII B85Oprea Dan
Dariescu AlexandrinaII B85Oprea Dan
Silitra David AndreiII B85Oprea Dan
Dariescu EcaterinaII B80Oprea Dan
Humeniuc Melania SanzianaII B80Oprea Dan
Iftime Andrei RazvanII B80Oprea Dan
Maticiuc Maria StefaniaII B80Oprea Dan
Tiron Petru RazvanII B80Oprea Dan
Duluman RazvanIII A100Vicol Ecaterina
Lazareanu DariaIII A100Vicol Ecaterina
Paraschiv OctavianIII A100Vicol Ecaterina
Stratulat AntoniaIII A95Vicol Ecaterina
Cosma CodrinIII A90Vicol Ecaterina
Lupu MedeaIII A90Vicol Ecaterina
Sirbu DeliaIII A90Vicol Ecaterina
Alexandru amaliaIII A85Vicol Ecaterina
Craciun BiancaIII A85Vicol Ecaterina
Ebrasu MariaIII A85Vicol Ecaterina
Lupu AndreiIII A85Vicol Ecaterina
Palaga IanisIII A85Vicol Ecaterina
Ripa AlbertIII A85Vicol Ecaterina
Bulancea DianaIII A80Vicol Ecaterina
Oatu RebeccaIII A80Vicol Ecaterina
Rinzescu DenisaIII A80Vicol Ecaterina
Costache EduardIII A75Vicol Ecaterina
Costrasel DavidIII A75Vicol Ecaterina
Pavel Ana-MariaIII A70Vicol Ecaterina
Prisecaru TeodorIII A70Vicol Ecaterina
Rusu PatriciaIII A70Vicol Ecaterina
Simionescu AlexandruIII A70Vicol Ecaterina
Acsinte DariusIII A60Vicol Ecaterina
Sandu MihneaIII C100Diaconu Alina
Stirbu MirunaIII C100Diaconu Alina
Puica StefanIII C98Diaconu Alina
Darie TeodoraIII C95Diaconu Alina
Talpalaru EmaIII C95Diaconu Alina
Manolache AndreeaIII C93Diaconu Alina
Vintila Boroda Maria AlexandraIII C91Diaconu Alina
Popa IoanaIII C90Diaconu Alina
Copacenschi RaisaIV A100Mindru Catalin Emil
Cotirci PatriciaIV A100Mindru Catalin Emil
Dughie VictorIV A100Mindru Catalin Emil
Petculescu BogdanIV A100Mindru Catalin Emil
Serindac AndreiIV A100Mindru Catalin Emil
Zala IoanaIV A100Mindru Catalin Emil
Dodea Maria ElenaIV B100Militaru Miluta
Moraru Paul ConstantinIV B100Militaru Miluta
Dragoi DavidIV C100Teslariu Iuliana
Luca IrinaIV C100Teslariu Iuliana
Sandor DianaIV C100Teslariu Iuliana
Cioncu Anne-MariIV C95Teslariu Iuliana
Balau StefanIV C90Teslariu Iuliana
Tanase AlexandraIV C90Teslariu Iuliana
Chitic DeliaIV C82Teslariu Iuliana
Anton RaresIV C80Teslariu Iuliana
Miron AndreeaIV C80Teslariu Iuliana
Vintu EduardIV C76Teslariu Iuliana
Cimpoesu FabianIV C75Teslariu Iuliana
Covrig EmaIV C75Teslariu Iuliana
Pantea RalucaIV C75Teslariu Iuliana
Bogatu PaulaIV C70Teslariu Iuliana
Cornei GabrielaIV C70Teslariu Iuliana
Lespezianu IlincaIV C70Teslariu Iuliana
Penisoara MihaiIV C70Teslariu Iuliana
Sandu DavidIV C70Teslariu Iuliana
Neacsu StrefaniaIV C60Teslariu Iuliana
Tataru MariaIV C60Teslariu Iuliana
Balaur AlexandruIV D96Dulan Ada Roxana
Cehan AndreeaIV D93Dulan Ada Roxana
Dudau AlexiaIV D91Dulan Ada Roxana
Spiridon MihaiIV D90Dulan Ada Roxana
Adam Stefania NicolePregatitoare A100Popa Luminita
Afloarei Rares StefanPregatitoare A100Popa Luminita
Alexandru LucaPregatitoare A100Popa Luminita
Axinte Maximilian RaresPregatitoare A100Popa Luminita
Bilan Bianca MariaPregatitoare A100Popa Luminita
Caragata Maria ValentinaPregatitoare A100Popa Luminita
Cioncu AyanaPregatitoare A100Popa Luminita
Corutiu Sofia AndreeaPregatitoare A100Popa Luminita
Cretu Bianca MariaPregatitoare A100Popa Luminita
Dughie Anna KatrinaPregatitoare A100Popa Luminita
Haulica Vlad GabrielPregatitoare A100Popa Luminita
Prisacaru Maria EcaterinaPregatitoare A100Popa Luminita
Sava Alexandru IonutPregatitoare A100Popa Luminita
Baetu Matei CristianPregatitoare A95Popa Luminita
Baractaru Maia IoanaPregatitoare A95Popa Luminita
Catana Rares StefanPregatitoare A95Popa Luminita
Enache Matei StefanPregatitoare A95Popa Luminita
Gubernat DariaPregatitoare A95Popa Luminita
Hurdubae Carla IoanaPregatitoare A95Popa Luminita
Marandescu Narcis PetruPregatitoare A95Popa Luminita
Rascanu RuxandraPregatitoare A95Popa Luminita
Rebegea Onur AlexandruPregatitoare A95Popa Luminita
Tataru TudorPregatitoare A95Popa Luminita
Tufa DariusPregatitoare A95Popa Luminita
Ungureanu MariaPregatitoare A95Popa Luminita
Vasilache Arian BogdanPregatitoare A95Popa Luminita
Vintila Boroda Dragos GeorgePregatitoare A95Popa Luminita
Arcaleanu AmaliaPregatitoare A90Popa Luminita
Cotruta Marc ChristianPregatitoare A90Popa Luminita
Sterian Robert AndreasPregatitoare A90Popa Luminita
Lupu Maia MariaPregatitoare A85Popa Luminita
Salcianu Mihai RazvanPregatitoare A85Popa Luminita
Andronache RazvanPregatitoare A80Popa Luminita
Chirica Iustin IonutPregatitoare B100Popa Ecaterina Gigliola
Donosa Darius GabrielPregatitoare B100Popa Ecaterina Gigliola
Huzum Sofia AlexandraPregatitoare B100Popa Ecaterina Gigliola
Morozan Andreea MariaPregatitoare B100Popa Ecaterina Gigliola
Pruteanu Alesia IoanaPregatitoare B100Popa Ecaterina Gigliola
Puscuta Beatrice Anna MariaPregatitoare B100Popa Ecaterina Gigliola
Romila Patrick AlexandruPregatitoare B100Popa Ecaterina Gigliola
Tabara MateiPregatitoare B100Popa Ecaterina Gigliola
Vieru StefanPregatitoare B100Popa Ecaterina Gigliola
Isac Sorina AndreeaPregatitoare B90Popa Ecaterina Gigliola
Mihalache DanielPregatitoare B90Popa Ecaterina Gigliola
Minzateanu DariaPregatitoare B90Popa Ecaterina Gigliola
Sirbu Maia GeorgianaPregatitoare B90Popa Ecaterina Gigliola
Sulimma JohannesPregatitoare B90Popa Ecaterina Gigliola
Tabacaru StefaniaPregatitoare B90Popa Ecaterina Gigliola
Asavei Miruna StefaniaPregatitoare C100Alexandra Gherghescu
Asavei MyrunaPregatitoare C100Alexandra Gherghescu
Buzdugan AmaliaPregatitoare C100Alexandra Gherghescu
Iurianu AlessiaPregatitoare C100Alexandra Gherghescu
Popa Teodor AndreiPregatitoare C100Alexandra Gherghescu
Vlose AntoniaPregatitoare C100Alexandra Gherghescu
Zaharia Ana MariaPregatitoare C100Alexandra Gherghescu
Bunescu DavidPregatitoare C95Alexandra Gherghescu
Barbieru StefaniaPregatitoare C90Alexandra Gherghescu
Otel SofiaPregatitoare C90Alexandra Gherghescu
Ilie Marina AlicePregatitoare C85Alexandra Gherghescu
Parpalea Esme StefaniaPregatitoare C85Alexandra Gherghescu
Tataru DaninaPregatitoare C85Alexandra Gherghescu

Inapoi la centrele de concurs