Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Vaslui
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Rosu Stefania LailaI BEOprea dan
Puscasu IarinaII CEAlina Diaconu
Sandu MihneaII CEAlina Diaconu
Stirbu MirunaII CEAlina Diaconu
Balau StefanIII CETeslariu Iuliana
Cioncu Anne-MarieIII CETeslariu Iuliana
Dragoi DavidIII CETeslariu Iuliana
Luca IrinaIII CETeslariu Iuliana
Sandor DianaIII CETeslariu Iuliana
Ababei Miruna ElenaIV AEPopa Luminita
Antochi Melissa StefaniaIV AEPopa Luminita
Budaca Miruna MariaIV AEPopa Luminita
Cotaie Stefania ClaudiaIV AEPopa Luminita
Cristian CosticaIV AEPopa Luminita
Enache David IonutIV AEPopa Luminita
Grigoriu IarinaIV AEPopa Luminita
Haraga Daria CristinaIV AEPopa Luminita
Margarint IoanaIV AEPopa Luminita
Maticiuc MelisaIV AEPopa Luminita
Pandelea Sofia ElenaIV AEPopa Luminita
Toma Larisa MariaIV AEPopa Luminita
Vasilache Teodora MariaIV AEPopa Luminita
ALEXA STEFANIAPregatitoare AEPADURARU DELIA
APOSTOLEANU ALEXANDRUPregatitoare AEPADURARU DELIA
ASAVEI RAZVAN- GEORGEPregatitoare AEPADURARU DELIA
BOGHIU ERICPregatitoare AEPADURARU DELIA
CAPTALAN MIRUNAPregatitoare AEPADURARU DELIA
CIOBANU RARESPregatitoare AEPADURARU DELIA
DOROBAT TEODORAPregatitoare AEPADURARU DELIA
GRAMADA MATEI NICOLAEPregatitoare AEPADURARU DELIA
NITANU ISTRATE LORENAPregatitoare AEPADURARU DELIA
OTEL MEDEEAPregatitoare AEPADURARU DELIA
SILISTRU STEFANIAPregatitoare AEPADURARU DELIA
TONICA SEBASTIANPregatitoare AEPADURARU DELIA
ZAHARIA EMILIANPregatitoare AEPADURARU DELIA
BLINDA ALEXANDRUPregatitoare BEJACOTA MIHAELA
BRANISTE IARINAPregatitoare BEJACOTA MIHAELA
CHIPER FABIANPregatitoare BEJACOTA MIHAELA
CIOBANU ALEXANDRUPregatitoare BEJACOTA MIHAELA
DARIE STEFANIAPregatitoare BEJACOTA MIHAELA
GHETAU ALEXANDRAPregatitoare BEJACOTA MIHAELA
POPA TEODORAPregatitoare BEJACOTA MIHAELA
ROSBACK SARAPregatitoare BEJACOTA MIHAELA
Leica George MateiPregatitoare CEMaftei Simona
Mihalache Cosmin AndreiPregatitoare CEMaftei Simona
Mocanu AlexandruPregatitoare CEMaftei Simona
Olaru CatalinaPregatitoare CEMaftei Simona
Profire Davide TheodorPregatitoare CEMaftei Simona
Ripa KarinaPregatitoare CEMaftei Simona
Sirbu Maria IustinaPregatitoare CEMaftei Simona
Panait LucasI BIOprea dan
Racovita Maria EmmaI BIOprea dan
Puica StefanII CIAlina Diaconu
Petculescu BogdanIII AIMindru Catalin Emil
Stroescu Matei StefanIII BIMilitaru Miluta
Turita Robert AlexandruIII BIMilitaru Miluta
Enache Vlad StefanIV AIPopa Luminita
ONICA CODRINPregatitoare AIPADURARU DELIA
POPA ALEXANDRUPregatitoare AIPADURARU DELIA
SITARU MARIA DARIAPregatitoare AIPADURARU DELIA
Moraru Raul ConstantinIII BIIMilitaru Miluta
Puica AndreiIV AIIPopa Luminita
ONOFREI CODRINPregatitoare AIIPADURARU DELIA
PONEA IOANAPregatitoare AIIPADURARU DELIA
PERJU BEATRICEPregatitoare BIIJACOTA MIHAELA
Faur Ionut - StefanPregatitoare CIIMaftei Simona
Hrum Erika StefaniaPregatitoare CIIMaftei Simona
Mirzac Antonio DavidPregatitoare CIIMaftei Simona
Olaru Ana - MariaPregatitoare CIIMaftei Simona
Chitic DeliaIII CIITeslariu Iuliana
Ailioaiei RobertIV AIIPopa Luminita
Toma Alexandra SiminaIV AIIPopa Luminita
Mocanu Anastasia NarcisaIV BIIBuzum Ecaterina Gigliola
ALEXA EDUARDPregatitoare AIIPADURARU DELIA
COTAIE MIHNEAPregatitoare AIIPADURARU DELIA
PAUN ILINCAPregatitoare AIIPADURARU DELIA
PIRGARU VIVIANAPregatitoare AIIPADURARU DELIA
SULETEA MIHNEAPregatitoare AIIPADURARU DELIA
CIUNTUC VLADPregatitoare BIIJACOTA MIHAELA
CRACIUN TUDORPregatitoare BIIJACOTA MIHAELA
CRELIUC ERICPregatitoare BIIJACOTA MIHAELA
ONOFREI MARIAPregatitoare BIIJACOTA MIHAELA
SANDU RAULPregatitoare BIIJACOTA MIHAELA
SILISTRU STEFANPregatitoare BIIJACOTA MIHAELA
STEJAR KARINAPregatitoare BIIJACOTA MIHAELA
VOICU IOANAPregatitoare BIIJACOTA MIHAELA
Frunza David - SebastianPregatitoare CIIMaftei Simona
Sava AlexiaPregatitoare CIIMaftei Simona
Enache Maxim SophiaI BIIIOprea dan
Penisoara MihaiIII CIIITeslariu Iuliana
Obreja Maria TeodoraI BIIIOprea dan
Zota Alexandra TeodoraI BIIIOprea dan
Spinache Stefania ElizaIII BIIIMilitaru Miluta
Cretu DanielIV AIIIPopa Luminita
Toader Daria GabrielaIV AIIIPopa Luminita
STRATULAT MATEIPregatitoare AIIIPADURARU DELIA
AMARANDEI DAVIDPregatitoare BIIIJACOTA MIHAELA
CHITROCEANU TEODORAPregatitoare BIIIJACOTA MIHAELA
COROPCIANU DENISPregatitoare BIIIJACOTA MIHAELA
SIMIONESCU MARIAPregatitoare BIIIJACOTA MIHAELA
Florescu Laurentiu MadalinPregatitoare CIIIMaftei Simona
Mihaila Maria DenisaPregatitoare CIIIMaftei Simona
Lungu Miruna IoanaI BMOprea dan
Darie TeodoraII CMDiaconu Alina
Dumitru TomaII CMDiaconu Alina
Onofrei GeorgeII CMDiaconu Alina
Sirbu CezarII CMDiaconu Alina
Blageanu MaraIV AMPopa Luminita
Bujoreanu DariaIV AMPopa Luminita
ICONARU MATEIPregatitoare AMPADURARU DELIA
FOCSA ANDRAPregatitoare BMJACOTA MIHAELA
Miron Rares AndreiPregatitoare CMMaftei Simona
Poteras David MihaiPregatitoare CMMaftei Simona
Sandu Mario - PaulPregatitoare CMMaftei Simona

Inapoi la centrele de concurs