Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Teleorman
Localitate:Alexandria
Scoala:Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CORARLIE ROXANAI A100Voicu Popescu Corina
DRAGOMIR DIANAI A100Voicu Popescu Corina
GAVANESCU DARIUSI A100Voicu Popescu Corina
GHINA MARIBELI A100Voicu Popescu Corina
GRASA CATALINI A100Voicu Popescu Corina
MARIN SARAI A100Voicu Popescu Corina
MOLDOVEANU BOGDANI A100Voicu Popescu Corina
OLTEANU RADUI A100Voicu Popescu Corina
PELEANU DENISI A100Voicu Popescu Corina
POPESCU MARIAI A100Voicu Popescu Corina
STANCU ALEXANDRUI A100Voicu Popescu Corina
STEFAN DANIELI A100Voicu Popescu Corina
TOADER ALEXANDRAI A100Voicu Popescu Corina
OSIAC STEFANIAI A99Voicu Popescu Corina
GUSA BIANCAI A98Voicu Popescu Corina
MATEI EDUARDI A97Voicu Popescu Corina
PAUNICA BOGDANI A95Voicu Popescu Corina
LUCA MARIAI A90Voicu Popescu Corina
MUNTEANU PATRIKI A88Voicu Popescu Corina
VALVOI MANUELI A81Voicu Popescu Corina
CATANA DIANA I A80Voicu Popescu Corina
COMAN ANDREII A80Voicu Popescu Corina
PARVU AMALIAI A80Voicu Popescu Corina
GHEORGHE STEFANI A79Voicu Popescu Corina
GUDEI MIHAII A73Voicu Popescu Corina
ISAC LUPU TANIAI A71Voicu Popescu Corina
GHERGHE GABRIELAI B100IVAN AURELIA
TINTAREANU NEREEAI B93IVAN AURELIA
CHIRITA GABRIELAI B90IVAN AURELIA
MACAVEI ALEXIAI B90IVAN AURELIA
STUPARU OCTAVIANI B90IVAN AURELIA
TANASE MARIAI C92IVAN AURELIA
CIOROBESCU DAVIDII A100Ciofalca Mihaela
IVAN EMA MARILENAII A100Ciofalca Mihaela
MUSAT TUDOR OCTAVIANII A100Ciofalca Mihaela
PAUNICA ANA RENATAII A90Ciofalca Mihaela
Calin LucaII A80Ciofalca Mihaela
Calin RaduII A80Ciofalca Mihaela
BADEA VALENTIN VIRGILII B100DUMITRASCU FLORINA
BANCULESCU ANA MARIAII B100DUMITRASCU FLORINA
ISPAS LUCAII B100DUMITRASCU FLORINA
VOINEA ROBERT STEFANII B100DUMITRASCU FLORINA
URUCU MADALIN ALEXANDRUII B98DUMITRASCU FLORINA
ISCRU CRISTIANII B95.5DUMITRASCU FLORINA
BELU VICTOR ALEXANDRUII B95DUMITRASCU FLORINA
BUZATU LUCASII B92.5DUMITRASCU FLORINA
BRATU BIANCA IOANAII B90DUMITRASCU FLORINA
FERCALO DENISII B90DUMITRASCU FLORINA
GHERGHE DARIUSII B90DUMITRASCU FLORINA
SERBAN BOGDANII C98NEAGU VIOLETA
SIMION DAVIDII C97NEAGU VIOLETA
FERARU ALEXANDRAII C95NEAGU VIOLETA
DONE GOGOI LIVIUII C94NEAGU VIOLETA
COSTEA ANA MARIAII C92NEAGU VIOLETA
ALBU AIDAII C90NEAGU VIOLETA
DONE ANDREEA BIANCAIV A100NICOLESCU MIHAELA
MUSAT DIANAIV A100NICOLESCU MIHAELA
OGRINJA DARIAIV A90NICOLESCU MIHAELA
ZAHARIA THEODORAIV A90NICOLESCU MIHAELA
CHIRIGIU ANDREIIV B100ENACHE MIHAELA
RIZEA ANDREIIV b100ENACHE MIHAELA
OLTEANU DARIAIV B97ENACHE MIHAELA
VANTURIS GIULIAIV B92ENACHE MIHAELA
GAVANESCU DARIAPregatitoare A100MINCU CRISTINA
GROSU RALUCAPregatitoare A100MINCU CRISTINA
NICOLESCU ANCAPregatitoare A100MINCU CRISTINA
NEDELCU SARAPregatitoare A98MINCU CRISTINA
NETU ANDREIPregatitoare A98MINCU CRISTINA
SCHINTEIE SARAPregatitoare A95MINCU CRISTINA
BRATU IRINAPregatitoare A92MINCU CRISTINA
VADUVA ANDREIPregatitoare A92MINCU CRISTINA
ALEXANDRU ERICPregatitoare A91MINCU CRISTINA
COSTACHE MARIAPregatitoare A91MINCU CRISTINA
BRICEAG IONUTPregatitoare A90MINCU CRISTINA
CHIRIGIU IANISPregatitoare A90MINCU CRISTINA
CHIVU ANDREEAPregatitoare A90MINCU CRISTINA
MANEA EMAPregatitoare A90MINCU CRISTINA
BRABETE ANDREI DAVIDPregatitoare B100IRIANU LAURA
DELCEA SABIN FLORINPregatitoare B100IRIANU LAURA
DUMINICA ANDREEA CATALINAPregatitoare B100IRIANU LAURA
MARINETE MARIO NICHOLASPregatitoare B100IRIANU LAURA
OLTEANU MARIO GABRIELPregatitoare B100IRIANU LAURA
TANE ALEXANDRA MARIAPregatitoare B100IRIANU LAURA
TURLEA DIANA GEORGIANAPregatitoare B95ILIANU LAURA
MARIN ANDRA GABRIELAPregatitoare B90ILIANU LAURA
BAIDANAC RADUPregatitoare C100ANTONIU VIOLETA
IONESCU RAULPregatitoare C100ANTONIU VIOLETA
FUS LUCAPregatitoare C97ANTONIU VIOLETA
LUTA MARIAPregatitoare C97ANTONIU VIOLETA
RUBLEA DELIAPregatitoare C90ANTONIU VIOLETA

Inapoi la centrele de concurs