Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Teleorman
Localitate:Alexandria
Scoala:Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CORARLIE ROXANAI AEVoicu Popescu Corina
DRAGOMIR DIANAI AEVoicu Popescu Corina
GAVANESCU DARIUSI AEVoicu Popescu Corina
GHINA MARIBELI AEVoicu Popescu Corina
GRASA CATALINI AEVoicu Popescu Corina
MARIN SARAI AEVoicu Popescu Corina
MOLDOVEANU BOGDANI AEVoicu Popescu Corina
OLTEANU RADUI AEVoicu Popescu Corina
PELEANU DENISI AEVoicu Popescu Corina
POPESCU MARIAI AEVoicu Popescu Corina
STANCU ALEXANDRUI AEVoicu Popescu Corina
STEFAN DANIELI AEVoicu Popescu Corina
TOADER ALEXANDRAI AEVoicu Popescu Corina
GHERGHE GABRIELAI BEIVAN AURELIA
CIOROBESCU DAVIDII AECiofalca Mihaela
IVAN EMA MARILENAII AECiofalca Mihaela
MUSAT TUDOR OCTAVIANII AECiofalca Mihaela
BADEA VALENTIN VIRGILII BEDUMITRASCU FLORINA
BANCULESCU ANA MARIAII BEDUMITRASCU FLORINA
ISPAS LUCAII BEDUMITRASCU FLORINA
VOINEA ROBERT STEFANII BEDUMITRASCU FLORINA
DONE ANDREEA BIANCAIV AENICOLESCU MIHAELA
MUSAT DIANAIV AENICOLESCU MIHAELA
CHIRIGIU ANDREIIV BEENACHE MIHAELA
RIZEA ANDREIIV bEENACHE MIHAELA
GAVANESCU DARIAPregatitoare AEMINCU CRISTINA
GROSU RALUCAPregatitoare AEMINCU CRISTINA
NICOLESCU ANCAPregatitoare AEMINCU CRISTINA
BRABETE ANDREI DAVIDPregatitoare BEIRIANU LAURA
DELCEA SABIN FLORINPregatitoare BEIRIANU LAURA
DUMINICA ANDREEA CATALINAPregatitoare BEIRIANU LAURA
MARINETE MARIO NICHOLASPregatitoare BEIRIANU LAURA
OLTEANU MARIO GABRIELPregatitoare BEIRIANU LAURA
TANE ALEXANDRA MARIAPregatitoare BEIRIANU LAURA
BAIDANAC RADUPregatitoare CEANTONIU VIOLETA
IONESCU RAULPregatitoare CEANTONIU VIOLETA
OSIAC STEFANIAI AIVoicu Popescu Corina
GUSA BIANCAI AIVoicu Popescu Corina
URUCU MADALIN ALEXANDRUII BIDUMITRASCU FLORINA
SERBAN BOGDANII CINEAGU VIOLETA
NEDELCU SARAPregatitoare AIMINCU CRISTINA
NETU ANDREIPregatitoare AIMINCU CRISTINA
MATEI EDUARDI AIIVoicu Popescu Corina
SIMION DAVIDII CIINEAGU VIOLETA
OLTEANU DARIAIV BIIENACHE MIHAELA
FUS LUCAPregatitoare CIIANTONIU VIOLETA
LUTA MARIAPregatitoare CIIANTONIU VIOLETA
ISCRU CRISTIANII BIIDUMITRASCU FLORINA
PAUNICA BOGDANI AIIVoicu Popescu Corina
BELU VICTOR ALEXANDRUII BIIDUMITRASCU FLORINA
FERARU ALEXANDRAII CIINEAGU VIOLETA
SCHINTEIE SARAPregatitoare AIIMINCU CRISTINA
TURLEA DIANA GEORGIANAPregatitoare BIIILIANU LAURA
DONE GOGOI LIVIUII CIIINEAGU VIOLETA
TINTAREANU NEREEAI BIIIIVAN AURELIA
BUZATU LUCASII BIIIDUMITRASCU FLORINA
TANASE MARIAI CIIIIVAN AURELIA
COSTEA ANA MARIAII CIIINEAGU VIOLETA
VANTURIS GIULIAIV BIIIENACHE MIHAELA
BRATU IRINAPregatitoare AIIIMINCU CRISTINA
VADUVA ANDREIPregatitoare AIIIMINCU CRISTINA
ALEXANDRU ERICPregatitoare AIIIMINCU CRISTINA
COSTACHE MARIAPregatitoare AIIIMINCU CRISTINA
LUCA MARIAI AMVoicu Popescu Corina
CHIRITA GABRIELAI BMIVAN AURELIA
MACAVEI ALEXIAI BMIVAN AURELIA
STUPARU OCTAVIANI BMIVAN AURELIA
PAUNICA ANA RENATAII AMCiofalca Mihaela
BRATU BIANCA IOANAII BMDUMITRASCU FLORINA
FERCALO DENISII BMDUMITRASCU FLORINA
GHERGHE DARIUSII BMDUMITRASCU FLORINA
ALBU AIDAII CMNEAGU VIOLETA
OGRINJA DARIAIV AMNICOLESCU MIHAELA
ZAHARIA THEODORAIV AMNICOLESCU MIHAELA
BRICEAG IONUTPregatitoare AMMINCU CRISTINA
CHIRIGIU IANISPregatitoare AMMINCU CRISTINA
CHIVU ANDREEAPregatitoare AMMINCU CRISTINA
MANEA EMAPregatitoare AMMINCU CRISTINA
MARIN ANDRA GABRIELAPregatitoare BMILIANU LAURA
RUBLEA DELIAPregatitoare CMANTONIU VIOLETA

Inapoi la centrele de concurs