Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Campulung
Scoala:Scoala Oprea Iorgulescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Danescu LucaI C100Neagoe Daniela
Gherasa DanutI C100Neagoe Daniela
Jianu DavidI C100Neagoe Daniela
Radoi SerbanI C100Neagoe Daniela
Tanasoiu AlinaI C100Neagoe Daniela
Siman AnaI C95Neagoe Daniela
Tican RaresI C85Neagoe Daniela
Florea LuanaI C75Neagoe Daniela
Sandu EricII B100Ungureanu Carmen
Ungureanu TeodoraII B100Ungureanu Carmen
Creanga DenisII C100Badescu Monica
Ilinca AryanaII C100Badescu Monica
Zidaru RaresII C100Badescu Monica
Serban AndreiIII A97Marinescu Clara
Vasilescu KarinaIII A97Marinescu Clara
Stoica DariaIII A95Marinescu Clara
Radoiu AlexandruIII A90Marinescu Clara
Ronai LorenaIII B100Bivol Oana
Tica StefanIII B100Bivol Oana
Mitoi AntoniaIII B85Bivol Oana
Minciunescu DavidIII B81Bivol Oana
Coman ArmandIII B75Bivol Oana
Leca IoanaIII B68Bivol Oana
Pislaru IustinIII BParticipantBivol Oana
Fulgeanu CristianaIII C97Calinescu Ionela
Ilinca MariaIII C97Calinescu Ionela
Cotoros CiprianIII C94Calinescu Ionela
Dinta LiviuIII C93Calinescu Ionela
Murarus VivianaIII C93Calinescu Ionela
Pislaru RaresIII C82Calinescu Ionela
Sain AlbertIII C81Calinescu Ionela
Vasile RobertIII C70Calinescu Ionela
Visoiu PatrikIII C69Calinescu Ionela
Damian IrinaIII C66Calinescu Ionela
State TeodorIII C66Calinescu Ionela
Priboianu RalucaIII C65Calinescu Ionela
Pirlici Ana MariaIII CParticipantCalinescu Ionela
Balasa BrianaIII CParticipantCalinescu Ionela
Musetoiu MateiIII CParticipantCalinescu Ionela
Stefanescu RaresIII CParticipantCalinescu Ionela
Amzica IoanaIV A100Mirea Daniela
Bolbose AlexiaIV A100Mirea Daniela
Georgescu MariaIV A100Mirea Daniela
Grigorescu TeodorIV A100Mirea Daniela
Ilinca AlexiaIV A100Mirea Daniela
Ivan CarmenIV A100Mirea Daniela
Matei MirunaIV A100Mirea Daniela
Neagoe MihneaIV A100Mirea Daniela
Craioveanu AlexandruIV A90Mirea Daniela
Suta AndreiIV A90Mirea Daniela
Savu NicolaeIV A85Mirea Daniela
Barbu CasianaIV A80Mirea Daniela
Braniste Ana IV A74Mirea Daniela

Inapoi la centrele de concurs