Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 149
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
GILEA IRINA ANA MARIAI CEEDU CAMELIA NICORNA
IONESCU SABINA MARIAI CEEDU CAMELIA NICORNA
NICULAE REBECA GABRIELAI CEEDU CAMELIA NICORNA
PIRPILIU ALEXANDRU CIPRIANI CEEDU CAMELIA NICORNA
POPA ALIN DANIELI CEEDU CAMELIA NICORNA
STOICA ALESSIA MARIAI CEEDU CAMELIA NICORNA
UNGUREANU ADRIANA MARIAI CEEDU CAMELIA NICORNA
UNGUREANU DELIA STEFANIAI CEEDU CAMELIA NICORNA
MADARAS MIRUNAII CEMATEESCU LOREDANA
DINESCU ANAPregatitoare AEBOBOC DOMNICA
DRAGAN FABIAN ANDREIPregatitoare AEBOBOC DOMNICA
OLTEANU MARA ANDREEAPregatitoare AEBOBOC DOMNICA
SULUMETE ALICE MARIAPregatitoare AEBOBOC DOMNICA
VILAU BIANCA MARIAPregatitoare AEBOBOC DOMNICA
AGACHE ELIZAPregatitoare BEGUTU GEANINA
DUMBRAVA IANISPregatitoare BEGUTU GEANINA
GUTA VLAD FLORINPregatitoare CESIRBU MIRELA
MAXINEANU RAMINA MARIAPregatitoare CESIRBU MIRELA
SIMIONESCU DARIA ANDREEAPregatitoare CESIRBU MIRELA
TANASE MARIAPregatitoare CESIRBU MIRELA
MAMALIGAN IONUT ALEXANDRUI CIEDU CAMELIA NICORNA
MITRACHE ROBERTI CIEDU CAMELIA NICORNA
PETRESCU RADU CRISTIANI CIEDU CAMELIA NICORNA
GAZDARU IRINAIV CIUNGUREANU MARICICA
TEODORESCU NICOLASIV CIUNGUREANU MARICICA
CAZACU LAURA MARIAPregatitoare AIBOBOC DOMNICA
MANICA MARIAN OCTAVIANPregatitoare AIBOBOC DOMNICA
SAVA PATRIC ANDREIPregatitoare AIBOBOC DOMNICA
NOUR ANA MARIAI CIEDU CAMELIA NICORNA
NECULAI IRINA NICOLETAI CIIEDU CAMELIA NICORNA
GHITA SOFIA MARIAI CIIEDU CAMELIA NICORNA
IONESCU ANDREEA BIANCAPregatitoare AIIBOBOC DOMNICA
VLADAU GEORGE ALINPregatitoare AIIBOBOC DOMNICA
GAGIU ANA MARIAPregatitoare BIIGUTU GEANINA
ILIE ALEXIA MARIAI CIIEDU CAMELIA NICORNA
STROE TEODORAII AIITANASIE DANIELA
AGACHE ANDREIIV AIIMIHAILA DELIA MARIA
MISCULESCU ALEXIA MARIAPregatitoare AIIBOBOC DOMNICA
STANCIU VLAD IOANPregatitoare AIIBOBOC DOMNICA
VASILE DIANA VALENTINAPregatitoare AIIBOBOC DOMNICA
AGHEL VLAD ANDREIPregatitoare CIISIRBU MIRELA
JITARIU CIPRIAN ANDREIPregatitoare CIISIRBU MIRELA
MILITARU ANDREEA ELENAI CIIIEDU CAMELIA NICORNA
TATARU STEFAN COSTINI CIIIEDU CAMELIA NICORNA
ACIOBANITII ANDRA ELIZAPregatitoare AIIIBOBOC DOMNICA
BARBU ANDREEA IRISPregatitoare AIIIBOBOC DOMNICA
DINCA ALEXIE MIHAILI CIIIEDU CAMELIA NICORNA
PORUMBAC ANDREII CIIIEDU CAMELIA NICORNA
TOMA LUCA DARIANI CIIIEDU CAMELIA NICORNA
VADUVA MIHAI TUDORPregatitoare AIIIBOBOC DOMNICA
MIRICA BIANCA ELENAI CIIIEDU CAMELIA NICORNA
BANCOVA SOPHIAPregatitoare BIIIGUTU GEANINA
ANGHELINA MARIA BIANCAI CMEDU CAMELIA NICORNA
HADU MIHNEA ANDREIPregatitoare AMBOBOC DOMNICA
MUSAT RARES CONSTANTINPregatitoare AMBOBOC DOMNICA
DOBRESCU DANIELPregatitoare CMSIRBU MIRELA
IVANOVSKI NIKOLAPregatitoare CMSIRBU MIRELA
MIHAILESCU INGRID GABRIELAPregatitoare CMSIRBU MIRELA

Inapoi la centrele de concurs