Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Campulung
Scoala:Scoala Gimnaziala Sf. Iacob
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Nitisi SebastianI i100Tudosie Elena
Dragomir RalucaI i97Tudosie Elena
Popescu SerafimI i97Tudosie Elena
Constantinescu RaresI i95Tudosie Elena
Nastacenco MihaiI i95Tudosie Elena
Tamas LuizaI i95Tudosie Elena
Oancea AnaisI i87Tudosie Elena
Nistor DeliaI i75Tudosie Elena
Bulac AndreeaI i63Tudosie Elena
Miritoiu AlesiaI i62Tudosie Elena
Stanciu DeliaI i62Tudosie Elena
Boata BiancaI iParticipantTudosie Elena
Malusanu SebastianI iParticipantTudosie Elena
Mihaila MihaiI S100Sitaru Cara
Muscalu IrisI S96Sitaru Cara
Matauanau AmiraI S95Sitaru Cara
Hirlesteanu LucaI S89Sitaru Cara
Ilioiu AndreiI S89Sitaru Cara
Ungureanu NicoletaI S88Sitaru Cara
Buduluca GabrielI S83Sitaru Cara
Valimareanu FilipI S83Sitaru Cara
Vintila IoanaI S81Sitaru Cara
Vasilescu AlessiaI S80Sitaru Cara
Edu AdelinaI S77Sitaru Cara
Ilinca AlexandruI S76Sitaru Cara
Tudor MartaI S74Sitaru Cara
Kristensen Chelcea NicolaeI S73Sitaru Cara
Tuta MateiI S69Sitaru Cara
Kristensen Chelcea NectarieI S68Sitaru Cara
Lapadat PatriciaI S66Sitaru Cara
Sima MirceaI S60Sitaru Cara
Tudor MarioI S60Sitaru Cara
Badescu RonyI SParticipantSitaru Cara
Preda DavidI SParticipantSitaru Cara
Balea StefanII i100Andrei Cristina
Pomana MarioII i100Andrei Cristina
Preda SebastianII i100Andrei Cristina
Stan EduardII i80Andrei Cristina
Cirstea OctavianII S100Pastoric Irina
Enachescu MaiaII S100Pastoric Irina
Parghel MariaII S100Pastoric Irina
Bologea MihailII S95Pastoric Irina
Danciu IoanaII S95Pastoric Irina
Gava LoriaII S95Pastoric Irina
Ghetea MirunaII S95Pastoric Irina
Mosteanu ElenaII S90Pastoric Irina
Neacsu AndradaII S90Pastoric Irina
Visan AlexiaII S90Pastoric Irina
Dumitrescu VladutII S85Pastoric Irina
Maria RaisaII S80Pastoric Irina
Nicolaescu TaniaII S80Pastoric Irina
Niculescu NicolasIII i96Popescu Petruta
Coman StefaniaIII i94Popescu Petruta
Caraulea AlexandraIII i92Popescu Petruta
Raduc StefaniaIII i77Popescu Petruta
Chiru RalucaIII i73Popescu Petruta
Tudosie RaduIII i73Popescu Petruta
Chiranescu ErikaIII S100Paulet Iuliana
Ionita ElenaIII S72Paulet Iuliana
Stanciu DavidIII S68Paulet Iuliana
Bulugea ThomasIII S60Paulet Iuliana
Gentarau AndreiIII S60Paulet Iuliana
Manta RobertaIII S60Paulet Iuliana
David MihneaIII SParticipantPaulet Iuliana
Gava DavidIII SParticipantPaulet Iuliana
Istfan AlexandraIII SParticipantPaulet Iuliana
Paulet ElenaIV i100Pavel Niculina
Mosteanu MariaIV i97Pavel Niculina
Cosac CarlaIV i90Pavel Niculina
Bordeanu BiancaIV i78Pavel Niculina
Ilinca NihaiIV i76Pavel Niculina
Matei IuliaIV P100Babuciu Roxana
Moiceanu TheodoraIV P87Babuciu Roxana
Visoiu AnisiaIV P70Babuciu Roxana
Nicoara AlexiaIV P60Babuciu Roxana
Carciuc AntoniaIV S100Andrei Beatrice
Grigore RaresIV S100Andrei Beatrice
Ivan RaduIV S100Andrei Beatrice
Sain RaresIV S100Andrei Beatrice
Branescu AlexiaIV S98Andrei Beatrice
Sovu AndreiIV S70Andrei Beatrice
Postoaca MariaPregatitoare i100Babeu Rodica
Stanciu TeodoraPregatitoare i100Babeu Rodica
Banzea MaraPregatitoare i95Babeu Rodica
Ivan RaresPregatitoare i81Babeu Rodica
Tica MarkoPregatitoare i81Babeu Rodica
Neubauer StefanPregatitoare i78Babeu Rodica
Bajenaru AlexandruPregatitoare i63Babeu Rodica
Pahontu EvaPregatitoare S100Duta Cristina
Coman AlessiaPregatitoare S95Duta Cristina
Popescu ErikaPregatitoare S95Duta Cristina
Sanda AdrianPregatitoare S93Duta Cristina
Manta AnaPregatitoare S92Duta Cristina
Rizoiu ErikaPregatitoare S90Duta Cristina
Serban MaraPregatitoare S90Duta Cristina
Savescu ElizaPregatitoare S88Duta Cristina
Bokor IanisPregatitoare S87Duta Cristina
Buzarna DavidPregatitoare S86Duta Cristina
Gheorghe SimonaPregatitoare S78Duta Cristina
Geanta CristianaPregatitoare S68Duta Cristina

Inapoi la centrele de concurs