Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Campulung
Scoala:Scoala Gimnaziala Sf. Iacob
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Banzea MaraI i100Pavel Niculina
Stanciu TeodoraI i100Pavel Niculina
Barbu EdiI i90Pavel Niculina
Ivan RaresI i85Pavel Niculina
Bajenaru AlexandruI i80Pavel Niculina
Postoaca MariaI i75Pavel Niculina
Ion Alexia MariaI i70Pavel Niculina
Gheorghe SimonaI S100Andrei Beatrice
Manta AnaI S100Andrei Beatrice
Pahontu EvaI S100Andrei Beatrice
Popescu ErikaI S100Andrei Beatrice
Rizoiu ErikaI S100Andrei Beatrice
Serban MaraI S100Andrei Beatrice
Stancu AlbertI S100Andrei Beatrice
Calin DariaI S95Andrei Beatrice
Bokor IanisI S90Andrei Beatrice
Coman AlessiaI S90Andrei Beatrice
Ivan EduardI S90Andrei Beatrice
Sanda AdrianI S90Andrei Beatrice
Bodea TimeeaI S85Andrei Beatrice
Savescu ElizaI S85Andrei Beatrice
Constantinescu RaresII i100Tudosie Elena
Oancea AnaisII i100Tudosie Elena
Nitisi SebastianII i90Tudosie Elena
Dragomir RalucaII i85Tudosie Elena
Tamas LuizaII i85Tudosie Elena
Nistor DeliaII i80Tudosie Elena
Ilioiu AidaII i78Tudosie Elena
Nastacenco MihaiII i75Tudosie Elena
Gugiu CiprianII i70Tudosie Elena
Miritoiu AlessiaII i65Tudosie Elena
Muscalu IrisII S98Sitaru Clara
Ilioiu AndreiII S95Sitaru Clara
Mihaila MihaiII S95Sitaru Clara
Valimareanu FilipII S95Sitaru Clara
Edu AdelinaII S90Sitaru Clara
Tuta MateiII S70Sitaru Clara
Tudor MarioII S67Sitaru Clara
Sima MirceaII S65Sitaru Clara
Popa EvelynaIII i94Andrei Cristina
Balea StefanIII i93Andrei Cristina
Pomana MarioIII i93Andrei Cristina
Enachescu MaiaIII S100Pastoric Irina
Parghel MariaIII S100Pastoric Irina
Mosteanu ElenaIII S98Pastoric Irina
Tureac RaresIII S98Pastoric Irina
Chelcea MihaiIII S97Pastoric Irina
Danciu IoanaIII S96Pastoric Irina
Dragomir AlexandruIII S96Pastoric Irina
Bologea MihailIII S95Pastoric Irina
Dumitrescu VladutIII S95Pastoric Irina
Enache BiancaIII S95Pastoric Irina
Gava LoriaIII S95Pastoric Irina
Ghetea MirunaIII S95Pastoric Irina
Stancu DavidIII S95Pastoric Irina
Visan AlexiaIII S95Pastoric Irina
Cirstea OctavianIII S90Pastoric Irina
Neacsu AndradaIII S90Pastoric Irina
Scarlat CristinaIII S90Pastoric Irina
Niculescu NicolasIV i96Popescu Petruta
Coman StefaniaIV i80Popescu Petruta
Raduc StefaniaIV i78Popescu Petruta
Ciobotea OctavianIV i75Popescu Petruta
Delegeanu BiancaIV i65Popescu Petruta
Stanciu DavidIV S96Paulet Iuliana
David MihneaIV S92Paulet Iuliana
Chiranescu ErikaIV S90Paulet Iuliana
Popescu AnaIV S82Paulet Iuliana
Manole AlexandraIV S80Paulet Iuliana
Oancea FelixPregatitoare i100Babeu Rodica
Caraulea TiberiuPregatitoare i95Babeu Rodica
Tamasi DariaPregatitoare i95Babeu Rodica
Szava VictoriaPregatitoare i75Babeu Rodica
Vasian DusaPregatitoare i65Babeu Rodica
Iosif AnabellaPregatitoare S100Duta Cristina
Pirvu CarinaPregatitoare S100Duta Cristina
Udo IoanaPregatitoare S100Duta Cristina
Bulugea MateiPregatitoare S95Duta Cristina
Enache MirunaPregatitoare S95Duta Cristina
Radoiu AndreiPregatitoare S95Duta Cristina
Pislaru AndreeaPregatitoare S88Duta Cristina
Tarba StefaniaPregatitoare S87Duta Cristina
Fagarasanu MatheoPregatitoare S85Duta Cristina
Nicoara RaresPregatitoare S85Duta Cristina
Spataru MayaPregatitoare S81Duta Cristina
Marin IanisPregatitoare S80Duta Cristina
Negulici EdmondPregatitoare S80Duta Cristina
Postoaca RebecaPregatitoare SParticipantDuta Cristina

Inapoi la centrele de concurs